Program för NUSS-äldre
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 14
|
Tävling |
NUSS Äldre (25m) |
|
Utskriftsdatum |
01 februari 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Borås |
|
Utskriftstid |
20:29 |
|
|
Arrangör |
SK Elfsborg |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
01 februari 2013 |
|
|
|
|
Gren 14, 200m Medley Herrar |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
15 |
1 |
Viktor Johansson |
1999 |
AI0599 |
ELFSBORG |
|
25m |
2:41.74 |
238 |
2 |
Anton Campalto |
1998 |
AI5398 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
2:41.16 |
59 |
3 |
Oliver Bodin |
1999 |
AC2999 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:38.57 |
384 |
4 |
Pontus Staudinger |
1998 |
AA6798 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
2:37.09 |
424 |
5 |
Alessandro Bonetti |
1999 |
AG5399 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:37.57 |
251 |
6 |
Emil Söderholm |
1999 |
AG5599 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
2:38.72 |
425 |
7 |
Harald Brobacke |
1999 |
AG6399 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:41.45 |
432 |
8 |
Anton Johansson |
1999 |
AG4399 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:42.44 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
489 |
1 |
Albin Robertsson |
1998 |
AF1398 |
UDDEVALLA |
|
25m |
2:36.52 |
17 |
2 |
Anton Lornell |
1998 |
AI3998 |
ELFSBORG |
|
25m |
2:35.99 |
259 |
3 |
Oscar Brohammer |
1998 |
AG9998 |
MASS |
|
25m |
2:31.50 |
271 |
4 |
Tor Leander |
1999 |
AA5999 |
MASS |
|
25m |
2:28.61 |
24 |
5 |
William Westerlund Holappa |
1999 |
AC0599 |
ELFSBORG |
|
25m |
2:31.28 |
125 |
6 |
Axel Widström |
1998 |
AN5798 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:34.74 |
429 |
7 |
Gustav Ejdersund |
1998 |
AD8598 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:36.46 |
329 |
8 |
Jesper Böhn |
1998 |
AD5998 |
S 02 |
|
25m |
2:36.58 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
423 |
1 |
Filip Björkholm |
1998 |
AP5798 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:27.92 |
381 |
2 |
Albin Lövgren |
1999 |
AC0199 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
2:26.80 |
113 |
3 |
Adam Albringer |
1999 |
AH8999 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:24.94 |
196 |
4 |
Teodor Widerberg |
1998 |
AG0398 |
SK LAXEN |
|
25m |
2:13.80 |
458 |
5 |
Anton Schough |
1998 |
AR7998 |
ÖSA |
|
25m |
2:22.56 |
436 |
6 |
Lukas Steiner |
1998 |
AG8998 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:25.10 |
214 |
7 |
Mattias Grynning |
1999 |
AJ0599 |
LASS |
|
25m |
2:27.59 |
399 |
8 |
Rasmus Ericsson |
1998 |
AB4198 |
SK TRITON |
|
25m |
2:28.08 |
Skapad av WinGrodan 1.19.17 |
Utskriftsdatum |
01 februari 2013 |
Licensierad till: Simklubben Elfsborg |
Utskriftstid |
20:29 |
|