Program för Falkenberg Race 2013
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 5, 200m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 73 | Classon John | 1995 | KALMAR SS | AL9995 | 25 m | 2:11.63 | |
2 | 2 | Malm Markus | 1997 | ANDERSTORP | AE7397 | 25 m | 2:14.75 | |
3 | 181 | Norberg-Pettersson Gustav | 1996 | SK LAXEN | AM8596 | 25 m | 2:16.27 | |
4 | 237 | Zimmerman Karl | 1998 | MASS | AD1598 | 25 m | 2:18.82 | |
5 | 201 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | AG0398 | 25 m | 2:20.04 | |
6 | 220 | Eliasson Joel | 1998 | MASS | AN3198 | 25 m | 2:26.29 | |
7 | 287 | Wallén Marcus | 1999 | SKÖVDE SS | AE8199 | 25 m | 2:29.59 | |
8 | 253 | Alexandersson Marcus | 1997 | S 77 | AL7597 | 25 m | 2:29.74 | |
9 | 127 | Sandberg Niklas | 1995 | KUNGSBACKA | AQ1195 | 50 m | 2:30.76 | |
10 | 284 | Staudinger Pontus | 1998 | SKÖVDE SS | AA6798 | 25 m | 2:34.13 | |
11 | 219 | Ekelund Jonathan | 1999 | MASS | AA4999 | 25 m | 2:34.43 | |
12 | 313 | Carlstein Anton | 1997 | VARBERG | AX6797 | 25 m | 2:34.99 | |
13 | 74 | Dennis Patrik | 1998 | KALMAR SS | AV6598 | 50 m | 2:37.66 | |
14 | 128 | Schill-Örne Filip | 1998 | KUNGSBACKA | AM1598 | 25 m | 2:38.98 | |
15 | 186 | Persson Fabian | 1998 | SK LAXEN | AS4798 | 25 m | 2:45.89 | |
16 | 301 | Andersson Daniel | 1999 | VARBERG | AK5399 | 25 m | 2:48.61 | |
17 | 374 | Andersson Johannes | 1999 | FALKENBERG | AM6999 | 25 m | 2:51.57 | |
18 | 311 | Carlsson Jonatan | 2001 | VARBERG | AJ6301 | 25 m | 3:02.49 | |
19 | 256 | Börjesson Markus | 2001 | S 77 | AE5101 | 25 m | 3:04.21 | |
20 | 295 | Johansson Robin | 2000 | SK STIMMET | AC7100 | 25 m | 3:05.37 | |
21 | 37 | Sjögren Samuel | 1999 | GÖTEBORG | AJ2399 | 25 m | 3:06.08 | |
22 | 343 | Sandgren Max | 1999 | VARBERG | AR7399 | 25 m | 3:06.39 | |
23 | 132 | Svensson Sebastian | 1999 | KUNGSBACKA | AN6599 | 25 m | 3:16.55 | |
24 | 197 | Vaide Hugo | 2003 | SK LAXEN | AD8903 | 25 m | 3:26.40 | |
25 | 211 | Soldewall Mauritz | 2000 | MARKARYD | AP5300 | 50 m | ||
26 | 252 | Alexandersson Jacob | 1995 | S 77 | AX7395 | 50 m | ||
27 | 294 | Hultberg David | 2002 | SK STIMMET | AJ1102 | 50 m | ||
28 | 297 | Schuldt David | 2002 | SK STIMMET | AF5902 | 50 m | ||
29 | 310 | Brink Filip | 2001 | VARBERG | AK0301 | 50 m | ||
30 | 318 | Einarsson Jonathan | 2001 | VARBERG | AQ4101 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 02 april 2013 |
Licensierad till: Falkenbergs Simklubb | Utskriftstid | 22:03 |