Ohjelma UGP1 - Eriksdal
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Lördag pass 1
Gren 4, 100m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 117 | Weidlitz Filip | 1997 | SK NEPTUN | AP4397 | 25 m | 1:01.43 | |
2 | 137 | Lönn Ossian | 1996 | SKK | AX2996 | 25 m | 1:01.82 | |
3 | 255 | Zhong Sean | 1998 | TÄBY SIM | AF2198 | 25 m | 1:02.13 | |
4 | 114 | Papantoniou Michail | 1997 | SK NEPTUN | AX7397 | 25 m | 1:02.55 | |
5 | 260 | Eriksson Hugo | 1999 | TUREBERG | AB8599 | 25 m | 1:04.00 | |
6 | 253 | Willberg Carl-Åke | 1998 | TÄBY SIM | AG1398 | 25 m | 1:04.48 | |
7 | 228 | Ghahestani Shervin | 1997 | TÄBY SIM | AP5997 | 25 m | 1:05.08 | |
8 | 279 | Pantzar Sebastian | 1999 | TYRESÖ SS | AL1999 | 25 m | 1:05.17 | |
9 | 223 | Ericsson Oskar | 1997 | TÄBY SIM | AF9397 | 25 m | 1:05.69 | |
10 | 44 | Gérnyi Karl Gustav | 1999 | DANDERYD | AG9599 | 25 m | 1:05.97 | |
11 | 161 | Brandt Erik | 1999 | SÖDERTÄLJE | AD5999 | 25 m | 1:06.83 | |
12 | 287 | Björkholm Filip | 1998 | VÄSTERÅS | AP5798 | 25 m | 1:07.00 | |
13 | 257 | Åberg William | 1997 | TÄBY SIM | AF1597 | 25 m | 1:07.45 | |
14 | 148 | Peterson Lukas | 1998 | SKK | AG8198 | 25 m | 1:08.25 | |
15 | 347 | Norberg Christian | 1998 | POLISEN | ad6398 | 25 m | 1:08.26 | |
16 | 237 | Kruthammar David | 1997 | TÄBY SIM | AN6197 | 25 m | 1:08.35 | |
17 | 35 | Aabel Nordkvist Jens Jacob | 1995 | DANDERYD | BB2995 | 25 m | 1:09.04 | |
18 | 84 | Ekholm Erland | 1996 | POLISEN | AT7196 | 25 m | 1:09.27 | |
19 | 115 | Svalander William | 1998 | SK NEPTUN | AQ6998 | 25 m | 1:10.36 | |
20 | 150 | Sandahl Kalle | 1999 | SKK | AM8799 | 25 m | 1:10.85 | |
21 | 197 | Wernqvist Fredric | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH8398 | 25 m | 1:11.61 | |
22 | 297 | Metzmaa Eric | 1997 | VÄSTERÅS | AV1197 | 50 m | 1:11.97 | |
23 | 351 | Lind Alexander | 1997 | SÖDERTÄLJE | AI0397 | 25 m | 1:12.09 | EFT |
24 | 86 | Falk Martin | 1999 | POLISEN | AC1199 | 25 m | 1:13.23 | |
25 | 186 | Panahi Adrian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH7398 | 25 m | 1:13.63 | |
26 | 2 | Blomquist Anton | 1995 | ÅKERSBERGA | AK1995 | 25 m | 1:13.73 | |
27 | 122 | Askling Olof | 1999 | SKK | AM7799 | 25 m | 1:13.74 | |
28 | 87 | Gabri Alexander | 1997 | POLISEN | AU5197 | 25 m | 1:13.76 | |
29 | 13 | Pirkizri Marcus | 1995 | ÅKERSBERGA | AY5595 | 25 m | 1:13.88 | |
30 | 102 | Gabriel Patricio | 1998 | SK NEPTUN | AL6998 | 25 m | 1:14.16 | |
31 | 226 | Fernandez Tobias | 1999 | TÄBY SIM | AN7799 | 25 m | 1:14.45 | |
32 | 4 | Forsell Andreas | 1996 | ÅKERSBERGA | AU5196 | 25 m | 1:15.52 | |
33 | 291 | Ejdersund Gustav | 1998 | VÄSTERÅS | AD8598 | 25 m | 1:15.63 | |
34 | 146 | Näslund Thomas | 1997 | SKK | AQ3797 | 25 m | 1:16.10 | |
35 | 288 | Bonetti Alessandro | 1999 | VÄSTERÅS | AG5399 | 25 m | 1:16.71 | |
36 | 213 | Shamlou Arvin | 1997 | SS04 | AT1397 | 25 m | 1:16.80 | |
37 | 94 | Wilkman Dennis | 1998 | POLISEN | AE6198 | 25 m | 1:16.85 | |
38 | 207 | Haraldsson Jens | 1996 | SS04 | AR8996 | 25 m | 1:16.91 | |
39 | 354 | Walsh Killian | 1998 | POLISEN | ag4198 | 25 m | 1:16.97 | EFT |
40 | 128 | Gudehn Axel | 1998 | SKK | AL4398 | 25 m | 1:17.43 | |
41 | 290 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 25 m | 1:18.03 | |
42 | 109 | Melander Marcus | 1996 | SK NEPTUN | AI2996 | 25 m | 1:18.34 | |
43 | 231 | Holmerin Sebastian | 1998 | TÄBY SIM | AJ4998 | 25 m | 1:19.18 | |
44 | 97 | Blom Simon | 1999 | SK NEPTUN | AQ9199 | 25 m | 1:19.44 | |
45 | 46 | Hambraeus Joel | 1998 | DANDERYD | AL8198 | 25 m | 1:19.68 | |
46 | 189 | Seeliger Björn | 2000 | SÖDERTÄLJE | AB0101 | 25 m | 1:19.72 | |
47 | 51 | Varga Stefan | 2000 | DANDERYD | AH3500 | 25 m | 1:20.16 | |
48 | 172 | Hareskog Ludwig | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH5398 | 25 m | 1:20.84 | |
49 | 155 | Tufvesson Sebastian | 2000 | SKK | AJ5100 | 25 m | 1:21.45 | |
50 | 184 | Noory Samir | 1999 | SÖDERTÄLJE | AP4799 | 25 m | 1:22.34 | |
51 | 262 | Iwarsson Oskar | 2000 | TUREBERG | AI0300 | 25 m | 1:24.07 | |
52 | 11 | Ljungberg Niklas | 1996 | ÅKERSBERGA | AV7396 | 25 m | 1:24.64 | |
53 | 359 | Skytt Emil | 1999 | VÄSTERÅS | al1599 | 25 m | 1:25.32 | EFT |
54 | 292 | Ejlegård William | 2000 | VÄSTERÅS | AD9300 | 25 m | 1:26.20 | |
55 | 168 | Erovic David | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE9701 | 25 m | 1:26.92 | |
56 | 157 | Andersson Oscar | 2000 | SÖDERTÄLJE | AJ1900 | 25 m | 1:27.36 | |
57 | 101 | Forsberg Meinhart Walter | 1999 | SK NEPTUN | AQ0399 | 25 m | 1:27.62 | |
58 | 5 | Gullberg Oscar | 1999 | ÅKERSBERGA | AF8799 | 25 m | 1:28.22 | |
59 | 55 | Håkansson Mattias | 1998 | HELLAS SK | AT6998 | 25 m | 1:28.76 | |
60 | 20 | Xia Nicklas | 1998 | ÅKERSBERGA | AG5798 | 25 m | 1:29.24 | |
61 | 192 | Tellgren Sebastian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AI5198 | 25 m | 1:31.28 | |
62 | 16 | Schüler Tim | 1996 | ÅKERSBERGA | AQ1996 | 25 m | 1:33.04 | |
63 | 130 | Gunneriusson Emil | 2000 | SKK | AJ4100 | 25 m | 1:34.33 | |
64 | 21 | Xia Steve | 1996 | ÅKERSBERGA | AQ2996 | 50 m | 1:34.71 | |
65 | 45 | Halldén Victor | 2000 | DANDERYD | AP7300 | 25 m | 1:35.94 | |
66 | 269 | Engstrand Martin | 1999 | TYRESÖ SS | AJ5199 | 50 m | 1:40.18 | |
67 | 196 | Welin-Berger Philip | 1999 | SÖDERTÄLJE | AF3199 | 25 m | 1:50.56 | |
68 | 298 | Nilsson Victor | 2000 | VÄSTERÅS | AL9300 | 25 m | 1:58.78 | |
69 | 66 | Vouitovits Botis Stefanos | 1997 | HELLAS SK | AY3997 | 25 m | ||
70 | 77 | Albornos Oscar Orosco | 1998 | POLISEN | AV5398 | 25 m | ||
71 | 112 | Nordin David | 1998 | SK NEPTUN | AQ6598 | 25 m | ||
72 | 127 | Eriksson Gustav | 1998 | SKK | AW8798 | 25 m | ||
73 | 134 | Kågström David | 2002 | SKK | AC9702 | 25 m | ||
74 | 156 | Wennerholm Carl | 2002 | SKK | AH3902 | 25 m | ||
75 | 217 | Alin Isak | 1999 | TÄBY SIM | AP0799 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.20.00 | Utskriftsdatum | 25 januari 2013 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 19:21 |