Startliste for VÃ¥rsimiaden distrikt / Staffanstorp
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Heatlista Gren 9
|
Tävling |
Distriktfinal Vårsimiaden |
|
Utskriftsdatum |
20 april 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Staffanstorp |
|
Utskriftstid |
08:23 |
|
|
Arrangör |
SK Triton |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
20 april 2013 |
|
|
|
|
Gren 9, 100m Frisim Damer |
Finaler (5) |
Sponsor: JR byggnads AB |
|
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
43 |
1 |
Emilia Tran |
2000 |
AZ5800 |
S 71 |
|
25m |
|
229 |
2 |
Hanna Karlsson |
2000 |
BD7400 |
POSEIDON |
|
25m |
1:30.31 |
230 |
3 |
Agnes Bonnevier |
2000 |
BJ7800 |
POSEIDON |
|
25m |
1:26.58 |
247 |
4 |
Serena Gravrogk-Linde |
2000 |
AM8600 |
POSEIDON |
|
50m |
1:27.56 |
254 |
5 |
Veronica Santrac |
2000 |
BJ8800 |
POSEIDON |
|
25m |
1:38.94 |
93 |
6 |
Jasmin Tafreshi |
2000 |
|
MKK |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
226 |
1 |
Cajsa Lindberg |
2000 |
AD6200 |
POSEIDON |
|
25m |
1:21.71 |
57 |
2 |
Melinda Andersson |
2000 |
AI1600 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:20.57 |
44 |
3 |
Ebba Wiberg |
2000 |
AN3600 |
S 71 |
|
25m |
1:19.56 |
225 |
4 |
Astrid Hemmingsson |
2000 |
BD5400 |
POSEIDON |
|
25m |
1:20.16 |
87 |
5 |
Victoria Huynh |
2000 |
BF3600 |
MKK |
|
25m |
1:21.33 |
224 |
6 |
Sara Jendbro |
2000 |
BA7800 |
POSEIDON |
|
25m |
1:22.15 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
174 |
1 |
Josefine Franzén |
2000 |
AF0800 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:16.62 |
221 |
2 |
Jenny Le |
2000 |
AP2800 |
POSEIDON |
|
25m |
1:14.65 |
316 |
3 |
Mathilda Månsson |
2000 |
AB6200 |
SK TRITON |
|
25m |
1:12.88 |
297 |
4 |
Cornelia Forsgren |
2000 |
AC2800 |
SK TRITON |
|
25m |
1:14.45 |
248 |
5 |
Jessica Andersson |
2000 |
AQ4800 |
POSEIDON |
|
25m |
1:14.86 |
172 |
6 |
Isabella Lagnerup |
2000 |
AS7800 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:16.85 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
173 |
1 |
Kajsa-Elsa Lindestam |
2000 |
AF3800 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:12.45 |
312 |
2 |
Thea Lindström |
2000 |
AF9600 |
SK TRITON |
|
25m |
1:11.73 |
228 |
3 |
Annamaria Bontidean |
2000 |
BA0200 |
POSEIDON |
|
25m |
1:11.29 |
31 |
4 |
Felicia Huynh |
2000 |
AW8400 |
S 71 |
|
25m |
1:11.63 |
223 |
5 |
Fiona Olsson |
2000 |
AR9800 |
POSEIDON |
|
25m |
1:12.28 |
222 |
6 |
Elin Melin |
2000 |
AB4800 |
POSEIDON |
|
25m |
1:12.57 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
337 |
1 |
Linnéa Öberg |
2000 |
AD0200 |
SK TRITON |
|
25m |
1:10.03 |
117 |
2 |
Tove Lennartsson |
2000 |
AM1800 |
MKK |
|
25m |
1:08.23 |
23 |
3 |
Olivia Ülger |
2000 |
AK3800 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:06.62 |
171 |
4 |
Frida Nordefell |
2000 |
AF1800 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:07.33 |
46 |
5 |
Louise Bengtsson |
2000 |
AI6800 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:09.75 |
19 |
6 |
Irene Savayidis |
2000 |
AM1200 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:10.42 |
Skapad av WinGrodan 1.20.00 |
Utskriftsdatum |
20 april 2013 |
Licensierad till: Simklubben Triton |
Utskriftstid |
08:23 |
|