Program för Arena Uddevalla Sim Open 2013
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 31
|
Tävling |
ARENA USO 2013 |
|
Utskriftsdatum |
07 september 2013 |
|
|
Tävlingsort |
UDDEVALLA |
|
Utskriftstid |
19:45 |
|
|
Arrangör |
UDDEVALLA SIM |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
06 september 2013 |
|
|
|
|
Gren 31, 400m Frisim Dam A-B-C |
Försök (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
380 |
3 |
Christin Heina |
1996 |
BA0296 |
KUNGÄLV |
|
25m |
|
186 |
4 |
Hannah Lornell |
2000 |
AI3200 |
ELFSBORG |
|
25m |
6:46.65 |
447 |
5 |
Moa Tallberg |
1999 |
BJ4499 |
UDDEVALLA |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
177 |
1 |
Michelle Berntsson |
2000 |
BD6200 |
ELFSBORG |
|
25m |
5:32.75 |
319 |
2 |
Fanny Aronsson |
2000 |
BE5400 |
UDDEVALLA |
|
50m |
5:21.06 |
348 |
3 |
Gabriella Sanftleben |
1999 |
AD9499 |
UDDEVALLA |
|
25m |
5:19.69 |
194 |
4 |
Sofie Wirfalk |
2000 |
AB2800 |
ELFSBORG |
|
25m |
5:18.53 |
182 |
5 |
Linea Holström |
2000 |
AC4600 |
ELFSBORG |
|
25m |
5:19.07 |
417 |
6 |
Amanda Johansson |
1997 |
BJ4497 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
5:20.30 |
179 |
7 |
Emma Dubo |
1999 |
AC5299 |
ELFSBORG |
|
25m |
5:24.28 |
438 |
8 |
Alice Hedlund |
1999 |
AP9499 |
UDDEVALLA |
|
25m |
5:54.55 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
328 |
1 |
Elin Gustafson |
1999 |
AM5699 |
UDDEVALLA |
|
25m |
5:13.46 |
472 |
2 |
Malin Nilsson |
1995 |
AF7495 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
4:56.98 |
236 |
3 |
Gina Hvarfvenius |
1997 |
AY5297 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
4:41.32 |
488 |
4 |
Marte Løvberg |
1999 |
|
Lambertset |
|
25m |
4:25.14 |
255 |
5 |
Malin Westman |
1995 |
AA1695 |
MASS |
|
25m |
4:32.71 |
195 |
6 |
Tilda Öman |
2000 |
AI7200 |
ELFSBORG |
|
25m |
4:51.83 |
316 |
7 |
Hilda Andersson |
1999 |
AM7699 |
UDDEVALLA |
|
25m |
4:59.61 |
270 |
8 |
Erika Ljungberg |
1998 |
BO4298 |
S 02 |
|
25m |
5:18.49 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
289 |
1 |
Rebecca Börjesson |
1999 |
AT6299 |
SJÖBO SS |
|
25m |
5:08.26 |
303 |
2 |
Lina Sjöholm |
2000 |
AD7200 |
SJÖBO SS |
|
25m |
4:56.62 |
509 |
3 |
Sofie Forsstrøm |
1997 |
|
Haldens SK |
|
25m |
4:35.32 |
302 |
4 |
Erica Sjöholm |
1997 |
AJ0497 |
SJÖBO SS |
|
25m |
4:25.08 |
262 |
5 |
Erica Dahlgren |
1997 |
AE3497 |
S 02 |
|
25m |
4:29.19 |
334 |
6 |
Matilda Larsson |
1998 |
AD1698 |
UDDEVALLA |
|
25m |
4:48.17 |
512 |
7 |
Natalie Harackiewicz |
1997 |
|
Haldens SK |
|
25m |
4:58.11 |
188 |
8 |
Emelie Melin |
2000 |
AK9600 |
ELFSBORG |
|
50m |
5:18.10 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
311 |
1 |
Matilda Larm |
1999 |
AD5699 |
SK GÖTENE |
|
25m |
5:01.39 |
494 |
2 |
Katinka Rossebø |
1999 |
|
Lambertset |
|
25m |
4:54.96 |
254 |
3 |
Emma Westman |
1993 |
AP7693 |
MASS |
|
25m |
4:33.32 |
487 |
4 |
Victoria S. Løken |
1991 |
|
Lambertset |
|
25m |
4:18.12 |
492 |
5 |
Malene M. Pedersen |
1996 |
|
Lambertset |
|
25m |
4:26.85 |
315 |
6 |
Felicia Andersson |
1997 |
AA2297 |
UDDEVALLA |
|
25m |
4:44.99 |
335 |
7 |
Thilda Larsson |
1999 |
AA8299 |
UDDEVALLA |
|
25m |
4:57.79 |
425 |
8 |
Olivia Rudqvist |
2000 |
AA2600 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
5:15.19 |
Skapad av WinGrodan 1.22.00 |
Utskriftsdatum |
07 september 2013 |
Licensierad till: Uddevalla Sim |
Utskriftstid |
19:45 |
|