Program för Filbyter Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 61
|
Tävling |
Filbyter Cup |
|
Utskriftsdatum |
19 maj 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Linköping |
|
Utskriftstid |
07:38 |
|
|
Arrangör |
Linköpings ASS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
17 maj 2013 |
|
|
|
|
Gren 61, 50m Fjärilsim Damer |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
155 |
4 |
Annika Lindström |
2005 |
AB6205 |
LASS |
|
50m |
|
283 |
5 |
Hilma Broden |
2003 |
AS8203 |
NKK |
|
50m |
|
61 |
6 |
Nellie Mattsson |
2002 |
AZ4202 |
KARLSTAD |
|
50m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
2 |
Smilla Malm |
2003 |
AQ4203 |
DANDERYD |
|
50m |
|
412 |
3 |
Elsa Linné |
2003 |
AX4803 |
LASS |
|
50m |
|
148 |
4 |
Darja Koutchinskaia |
2003 |
AQ5203 |
LASS |
|
50m |
|
300 |
5 |
Klara Gårdman |
2002 |
BF8402 |
NKK |
|
50m |
|
123 |
6 |
Olivia Gustafsson |
2004 |
AA8604 |
LASS |
|
50m |
|
401 |
7 |
Hanna Josefsson |
2002 |
AJ1602 |
ÖSMO SS |
|
50m |
|
99 |
8 |
Hanna Bylehn |
2002 |
BE9802 |
LASS |
|
50m |
|
108 |
9 |
Alice Fransson |
2004 |
AF4804 |
LASS |
|
50m |
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
133 |
1 |
Thilde Smedbäck |
2004 |
AD3404 |
LASS |
|
25m |
53.25 |
398 |
2 |
Linn Claesson |
2002 |
AE6402 |
ÖSMO SS |
|
25m |
49.32 |
129 |
3 |
Wilma Holmertz |
2003 |
AD1803 |
LASS |
|
25m |
47.58 |
324 |
4 |
Emelie Runqvist |
2002 |
AP6402 |
NKK |
|
25m |
45.88 |
334 |
5 |
Sofia Westerberg |
2002 |
AP9402 |
NKK |
|
25m |
44.19 |
145 |
6 |
Vera Karlsson |
2003 |
AI8403 |
LASS |
|
25m |
44.70 |
118 |
7 |
Johanna Grynning |
2002 |
AI2202 |
LASS |
|
25m |
46.98 |
383 |
8 |
Tina Westmoreland |
2002 |
AG5802 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
48.39 |
144 |
9 |
Martina Karlsson |
2003 |
AA9603 |
LASS |
|
25m |
52.05 |
384 |
10 |
Emma Öberg |
2002 |
AF4402 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
54.36 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
193 |
1 |
Lena Årebo |
2002 |
AJ1202 |
LASS |
|
25m |
43.21 |
368 |
2 |
Julia Ignell |
2002 |
AG7802 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
42.66 |
310 |
3 |
Hanna Lagher |
2002 |
AP8402 |
NKK |
|
25m |
40.42 |
225 |
4 |
Josephine Mikkelsen |
2002 |
AI5202 |
MKK |
|
25m |
39.38 |
362 |
5 |
Jennifer Bergström |
2002 |
AA9402 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
35.86 |
340 |
6 |
Linn Suchomel |
2003 |
AD2203 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
38.84 |
370 |
7 |
Tindra Imhäuser |
2002 |
AG9802 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
40.07 |
98 |
8 |
Ia Bjerlöw |
2002 |
AA7602 |
LASS |
|
25m |
41.81 |
141 |
9 |
Felicia Järvikari |
2002 |
AH9802 |
LASS |
|
25m |
42.79 |
121 |
10 |
Elin Gunnarsson |
2002 |
AJ6802 |
LASS |
|
25m |
43.43 |
Skapad av WinGrodan 1.19.05 |
Utskriftsdatum |
19 maj 2013 |
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS |
Utskriftstid |
07:38 |
|