Ohjelma XIII TUrku Junior Games
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Aamujakso
Lähtölista Laji 1
|
Kilpailu |
XIII Turku Junior Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
20 huhtikuu 2013 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
|
|
Tulostusaika |
09:31 |
|
|
Järjestäjä |
Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
20 huhtikuu 2013 |
|
|
|
|
Laji 1, T-11 50 m perhosuinti |
Loppukilpailut (5) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Linnea Leskinen |
2002 |
02A255 |
Cetus |
|
25m |
|
|
4 |
Matilda Saario |
2003 |
03A209 |
UiKaa |
|
50m |
1:10.68 |
1:10.68 |
5 |
Manja Lindell |
2004 |
04A084 |
ÅSK |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Kaarin Rapinoja |
2003 |
03A105 |
Cetus |
|
25m |
58.99 |
59.99 |
2 |
Fanny Meltovaara |
2003 |
03A083 |
AUi |
|
25m |
58.57 |
59.57 |
3 |
Hanna Catalano |
2003 |
03A078 |
Cetus |
|
25m |
56.44 |
57.44 |
4 |
Ella-Maria Tiainen |
2002 |
02A492 |
ÅSK |
|
50m |
55.28 |
55.28 |
5 |
Venla Koskinen |
2003 |
03A271 |
ÅSK |
|
25m |
55.63 |
56.63 |
6 |
Ellen Koskinen |
2002 |
02A543 |
ÅSK |
|
50m |
58.76 |
58.76 |
7 |
Siiri Konkka |
2004 |
04A103 |
ÅSK |
|
50m |
59.66 |
59.66 |
8 |
Cecilia Nylund |
2002 |
02A051 |
Cetus |
|
25m |
1:00.14 |
1:01.14 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Linnea Ström |
2003 |
03A142 |
UiKaa |
|
25m |
51.95 |
52.95 |
2 |
Mette Hämeenaho |
2002 |
02A488 |
AUi |
|
50m |
51.84 |
51.84 |
3 |
Ilona Juuri |
2002 |
02A423 |
ÅSK |
|
25m |
48.93 |
49.93 |
4 |
Lumi Linnakylä |
2002 |
02A160 |
Cetus |
|
25m |
47.37 |
48.37 |
5 |
Liisa Räikkönen |
2002 |
02A792 |
AUi |
|
50m |
48.44 |
48.44 |
6 |
Oona Kuusivaara |
2002 |
02A427 |
ÅSK |
|
50m |
51.80 |
51.80 |
7 |
Kaisla Kangas |
2002 |
02A491 |
ÅSK |
|
50m |
52.21 |
52.21 |
8 |
Mette Hyvärinen |
2002 |
02A481 |
UiKaa |
|
25m |
52.72 |
53.72 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Olivia Koski |
2002 |
02A391 |
AUi |
|
50m |
46.67 |
46.67 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Alexandra Arenius |
2002 |
02A750 |
AUi |
|
50m |
44.49 |
44.49 |
4 |
Sylvia Kuusisto |
2003 |
03A137 |
AUi |
|
50m |
44.38 |
44.38 |
5 |
Jessica Kujanpää |
2002 |
02A480 |
AUi |
|
50m |
44.48 |
44.48 |
6 |
Ellen Antikainen |
2003 |
03A384 |
Cetus |
|
25m |
43.75 |
44.75 |
7 |
Katariina Niemi |
2002 |
02A179 |
ÅSK |
|
50m |
46.51 |
46.51 |
8 |
Emilie Pärnänen |
2002 |
02A541 |
SCRaseborg |
|
25m |
45.82 |
46.82 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Jaana Kaljunen |
2002 |
02A496 |
AUi |
|
50m |
42.69 |
42.69 |
2 |
Sini Silvennoinen |
2002 |
02A080 |
ÅSK |
|
50m |
41.63 |
41.63 |
3 |
Mirka Mettinen |
2002 |
02A159 |
Cetus |
|
25m |
38.11 |
39.11 |
4 |
Julia Koivisto |
2002 |
02A092 |
AUi |
|
50m |
37.49 |
37.49 |
5 |
Emma Uusküla |
2002 |
02A310 |
AUi |
|
50m |
38.30 |
38.30 |
6 |
Anna Vira |
2002 |
02A074 |
ÅSK |
|
50m |
40.69 |
40.69 |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Reetta Kuusisto |
2002 |
02A178 |
ÅSK |
|
50m |
44.04 |
44.04 |
Tekijä: WinGrodan 1.21.01 |
Tulostuspäivämäärä |
20 huhtikuu 2013 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
Tulostusaika |
09:31 |
|