Startliste for Åbne Københavnske Masters 2013
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 7, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1448 | Vitazka Maria | 1979 | SK RAN | ab7279 | 25 m | 31.63 | |
2 | 1598 | Wengrud Hanna | 1984 | VÄSTERÅS | AE1284 | 25 m | 32.61 | |
3 | 1477 | Nordskilde Christina | 1987 | RINGSTED | 8734AB | 25 m | 32.79 | |
4 | 1624 | Raagaard Gitte | 1970 | HELSINGØR | 7032AA | 25 m | 33.00 | |
5 | 1528 | Thuné Ulrika | 1972 | SK SYDSIM | AA3472 | 25 m | 33.36 | |
6 | 1592 | Ekdahl Helena | 1985 | VÄSTERÅS | AG1885 | 25 m | 34.13 | |
7 | 884 | Leirvaag Beda | 1964 | Eidsvoll | 25 m | 35.50 | ||
8 | 1661 | Yang Sylvia | 1986 | U.S.G | 8634AC | 25 m | 36.00 | |
9 | 1580 | Hörbäck Christina | 1962 | VARBERG | AA1462 | 25 m | 36.05 | |
10 | 1517 | Andersen Margit | 1970 | TRITON B | 7074AA | 25 m | 36.07 | |
11 | 1579 | Balslev Ulrika | 1966 | VARBERG | AA6466 | 25 m | 36.22 | |
12 | 1540 | Qvale Elin | 1983 | SKK | AE8483 | 25 m | 36.24 | |
13 | 1562 | rasmuson gunilla | 1957 | TÄBY SIM | AA0257 | 25 m | 36.50 | |
14 | 1421 | Kosovskaya Olga | 1982 | NKK | AC2882 | 25 m | 37.18 | |
15 | 1396 | Østbye Elisabeth | 1963 | Lambertset | 25 m | 37.65 | ||
16 | 205 | Mazurkiewicz Mira | 1957 | KVIK | 5732AA | 25 m | 38.00 | |
17 | 1547 | Helmer Susanne | 1965 | STT | 6534AA | 25 m | 38.01 | |
18 | 1708 | Ekelöf Angela | 1963 | VARBERG | AA0663 | 25 m | 38.23 | |
19 | 886 | Jensen Inger J. Dønnum | 1969 | Eidsvoll | 25 m | 39.09 | ||
20 | 1526 | Holmberg Marie | 1969 | SK NEPTUN | AA5269 | 25 m | 39.20 | |
21 | 418 | Solberg Gry | 1960 | Oslo IL | 25 m | 39.50 | ||
22 | 1443 | Larsen Vibeke | 1961 | NÆSTVED | 25 m | 39.99 | ||
23 | 1485 | Nielsen Betina | 1987 | RINGSTED | 8702AD | 25 m | 40.24 | |
24 | 1350 | Nielsen Tina Bagenkop | 1967 | KORSØR | 25 m | 42.00 | ||
25 | 148 | Ladegaard Hanne Gosvig | 1968 | HØRSHOLM | 6804AA | 25 m | 43.16 | |
26 | 1449 | Dollmayer Kristina | 1966 | SK RAN | AA6866 | 25 m | 45.78 | |
27 | 1348 | Sørensen Bente | 1947 | KORSØR | 4702AA | 25 m | 46.93 | |
28 | 1512 | Rosenkrantz Anki | 1959 | SK LAXEN | 25 m | 47.00 | ||
29 | 1351 | Friis-Olsen Marianne | 1952 | KORSØR | 5242AA | 25 m | 50.02 | |
30 | 1630 | Klouda Runfors Catarina | 1974 | S 77 | AA9874 | 25 m | 51.55 | |
31 | 1678 | Møller Maj-Britt | 1947 | U.S.G | 4712AA | 25 m | 54.10 | |
32 | 1267 | Bartholdy Tina | 1961 | ALLERØD | 25 m | 56.00 | ||
33 | 1475 | Thomé Lærke | 1988 | RINGSTED | 8894AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 01 november 2013 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 16:23 |