Startliste for Risösim 2013
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 26, 100m Frisim Herrar ABCD |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 247 | Åsberg Marcus | 1996 | SK ÄGIR | AH4396 | 50 m | 53.06 | EFT |
2 | 39 | Westerlind Joel | 1996 | HÄRNÖSAND | AD2796 | 50 m | 56.52 | |
3 | 109 | Jackiewicz Dominik | 1996 | SUNDSVALL | AP3996 | 50 m | 58.38 | |
4 | 119 | Norlin Johan | 1997 | SUNDSVALL | AU6397 | 50 m | 58.98 | |
5 | 142 | Bonnedahl Johan | 1997 | UMEÅ SS | AQ1597 | 25 m | 1:01.62 | |
6 | 33 | Norén Vosfeldt Petter | 1999 | HÄRNÖSAND | AH9599 | 50 m | 1:02.88 | |
7 | 134 | Hådén Christoffer | 1989 | TIMRÅ SK | AP7389 | 25 m | 1:03.07 | |
8 | 35 | Norén-Vosveldt Gustav | 1996 | HÄRNÖSAND | AL0396 | 50 m | 1:03.51 | |
9 | 49 | Björklund Johan | 1999 | NJURUNDA | AE7199 | 25 m | 1:03.66 | |
10 | 52 | Borgström Emil | 1997 | NJURUNDA | AJ1797 | 25 m | 1:03.91 | |
11 | 20 | Lindgren Anton | 1996 | BURTRÄSK | AE4396 | 25 m | 1:04.24 | |
12 | 59 | Larson Wermelin Olle | 1999 | NJURUNDA | AL5599 | 50 m | 1:05.07 | |
13 | 32 | Lindh Pontus | 1996 | HÄRNÖSAND | AU3996 | 50 m | 1:05.55 | |
14 | 79 | Olsson Simon | 1997 | NORDMALING | AU1997 | 25 m | 1:05.68 | |
15 | 23 | Viklund Isak | 1998 | BURTRÄSK | AI0598 | 25 m | 1:06.08 | |
16 | 80 | Säfström William | 1998 | NORDMALING | AN1998 | 25 m | 1:07.45 | |
17 | 73 | Ulin Rasmus | 2000 | NJURUNDA | AD1700 | 50 m | 1:08.04 | |
18 | 164 | Orre Sandström Filip | 1999 | UMEÅ SS | AJ4199 | 25 m | 1:10.16 | |
19 | 244 | Sandin Alexander | 2000 | SK ÄGIR | AD4900 | 25 m | 1:10.98 | |
20 | 173 | Wiklund Pontus | 1997 | UMEÅ SS | AV0997 | 25 m | 1:11.09 | |
21 | 116 | Nicolaisen Tor | 1999 | SUNDSVALL | AF8999 | 50 m | 1:11.14 | |
22 | 256 | Ljungberg Gustav | 1991 | NJURUNDA | BA5391 | 50 m | 1:12.70 | |
23 | 55 | Engström Elias | 2001 | NJURUNDA | AB0501 | 50 m | 1:13.60 | |
24 | 21 | Lindgren Joel | 1999 | BURTRÄSK | AB5599 | 25 m | 1:14.15 | |
25 | 46 | Balkerud Felix | 2001 | NJURUNDA | AH1301 | 25 m | 1:15.91 | |
26 | 53 | Borgström Filip | 2001 | NJURUNDA | AK5101 | 50 m | 1:15.98 | |
27 | 144 | Brunned Fredrik | 2000 | UMEÅ SS | AN5700 | 25 m | 1:16.27 | |
28 | 122 | Näslund Viktor | 2001 | SUNDSVALL | AF1301 | 25 m | 1:21.04 | |
29 | 227 | Eby David | 2001 | SK ÄGIR | AP4101 | 25 m | 1:21.51 | |
30 | 65 | Näslund David | 2001 | NJURUNDA | AC2901 | 25 m | 1:22.65 | |
31 | 71 | Svalberg Anton | 2001 | NJURUNDA | AD3101 | 25 m | 1:23.74 | |
32 | 125 | Starrin Love | 2001 | SUNDSVALL | AK9101 | 50 m | 1:24.43 | |
33 | 212 | Törmä Klas | 1999 | Ö-VIKS ASS | AS5999 | 25 m | 1:24.67 | |
34 | 107 | Hedlund Albin | 2003 | SUNDSVALL | AA0903 | 25 m | 1:25.13 | |
35 | 50 | Björklund Robin | 2002 | NJURUNDA | AA9502 | 50 m | 1:25.22 | |
36 | 228 | Ekroth Dante | 2001 | SK ÄGIR | AC9501 | 25 m | 1:26.98 | |
37 | 117 | Nilsson Jonathan | 2003 | SUNDSVALL | AD5103 | 25 m | 1:29.30 | |
38 | 98 | Berglund Joel | 2002 | SUNDSVALL | AG9702 | 25 m | 1:30.96 | |
39 | 151 | Hadrous Wael | 2004 | UMEÅ SS | AA1504 | 25 m | 1:36.38 | |
40 | 152 | Hallgren Linus | 2003 | UMEÅ SS | AE2703 | 25 m | 1:38.85 | |
41 | 159 | Luthman Felix | 2004 | UMEÅ SS | AB4104 | 25 m | 1:44.18 | |
42 | 237 | Martinsson Alfred | 2002 | SK ÄGIR | AG2302 | 25 m | 1:45.52 | |
43 | 189 | Fällman Karl | 2002 | Ö-VIKS ASS | AO1302 | 25 m | 1:50.95 | |
44 | 202 | Michno Bartosz | 2000 | Ö-VIKS ASS | AU7100 | 25 m | 1:52.96 | |
45 | 97 | Arvidsson Lundblom Imre | 2003 | SUNDSVALL | AA1303 | 50 m | 1:53.86 | |
46 | 62 | Lidén Petter | 2003 | NJURUNDA | AI4503 | 50 m | ||
47 | 64 | Lundblad Vide | 2003 | NJURUNDA | AD4303 | 50 m | ||
48 | 187 | Danemyr Ståle | 2002 | Ö-VIKS ASS | AO0302 | 50 m | ||
49 | 223 | Blucher Holger | 2004 | SK ÄGIR | AF5104 | 50 m | ||
50 | 241 | Pettersson Albin | 2003 | SK ÄGIR | AK7703 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 08 juni 2013 |
Licensierad till: Sollefteå Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 14:45 |