Program for Danske Årgangsmestersskaber grp 2
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Lb 24
|
Stvne navn |
Danske rgangsMesterskab grp 2 |
|
Udskriftsdato |
23 juni 2013 |
|
|
Stvne by |
Holstebro |
|
Udskriftstidspunkt |
09:26 |
|
|
Arrangr |
Dansk Svmmeunion |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stvne dato |
21 juni 2013 |
|
|
|
|
Lb 24, 100m Frisvmning Damer |
Finaler (11) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
314 |
2 |
Johanne S. Christiansen |
2002 |
0264AB |
SNDERBORG |
|
50m |
1:22.53 |
145 |
3 |
Josefine Mlgaard |
2002 |
0204AB |
KGE |
|
50m |
1:19.98 |
59 |
4 |
Rebecca Lawtz |
2002 |
0298AI |
GLADSAXE |
|
50m |
1:19.26 |
11 |
5 |
Anna Haugsted Pihl |
2003 |
0384AA |
HILLERD |
|
50m |
1:19.91 |
410 |
6 |
Katinka Sby |
2001 |
0164AF |
MK 31 |
|
50m |
1:22.13 |
245 |
7 |
Rikke Ross |
2002 |
0216AC |
BIRKERD |
|
50m |
1:23.55 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
27 |
1 |
Charlotte Malberg |
2002 |
0276AC |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:18.84 |
433 |
2 |
Caroline Nrby |
2001 |
0178AF |
HRSHOLM |
|
50m |
1:18.32 |
218 |
3 |
Emilia Steen |
2002 |
0204AD |
RNNE |
|
50m |
1:17.80 |
99 |
4 |
Pernille Koch Sinding |
2002 |
0242AL |
HERNING |
|
50m |
1:17.57 |
197 |
5 |
Sidsel Nielsen |
2002 |
0236AE |
ODDER |
|
50m |
1:17.70 |
40 |
6 |
Lrke Schelde-Mollerup |
2003 |
0358AB |
FR.SUND |
|
50m |
1:18.12 |
84 |
7 |
Mathilde Menck Nielsen |
2002 |
0246AC |
HELSINGR |
|
50m |
1:18.81 |
337 |
8 |
Abby Kristine Waterval |
2002 |
0222AE |
TRITON B |
|
50m |
1:19.15 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
299 |
1 |
Sofie Krhlmann |
2002 |
0288AE |
KVIK |
|
50m |
1:16.84 |
117 |
2 |
Anna Graffe |
2002 |
0262AI |
HRSHOLM |
|
50m |
1:16.56 |
46 |
3 |
Maria Munch-Menzer |
2001 |
0132AG |
GENTOFTE |
|
50m |
1:16.06 |
177 |
4 |
Claudia Sperling |
2002 |
0222AL |
LYNGBY |
|
50m |
1:15.50 |
276 |
5 |
Mille Moeslund Lausen |
2002 |
0258AF |
PINGVINEN |
|
50m |
1:15.51 |
307 |
6 |
Celia Puggaard |
2003 |
0346AA |
KVIK |
|
50m |
1:16.31 |
268 |
7 |
Josephine Kruse |
2002 |
0242AQ |
SLLERD |
|
50m |
1:16.70 |
416 |
8 |
Mathilde Laugesen |
2001 |
0176AL |
VI39 |
|
50m |
1:17.42 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
368 |
1 |
Rebecca Hauerberg Terp |
2001 |
0164AP |
JYLLINGE |
|
50m |
1:15.40 |
14 |
2 |
Matilde Weibel |
2002 |
0244AC |
HILLERD |
|
50m |
1:14.82 |
193 |
3 |
Marie Christensen |
2002 |
0272AI |
ODDER |
|
50m |
1:14.68 |
365 |
4 |
Helena M. S. Srensen |
2001 |
0118AJ |
AALBORG |
|
50m |
1:14.62 |
26 |
5 |
Ida Sophie Ahm |
2001 |
0122AB |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:14.63 |
391 |
6 |
Lrke Knak |
2002 |
0262AJ |
TUNE |
|
50m |
1:14.78 |
32 |
7 |
Emilie Krog |
2002 |
0224AU |
DURUP |
|
50m |
1:14.90 |
44 |
8 |
Elisabeth Sabroe Ebbesen |
2002 |
0206AG |
GENTOFTE |
|
50m |
1:15.45 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
201 |
1 |
Sigrid Lei Lamberg |
2002 |
0288AI |
OSK |
|
50m |
1:14.24 |
23 |
2 |
Signe Fich Hansen |
2002 |
0248AC |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:13.59 |
261 |
3 |
Sofie Nielsen |
2001 |
0198AF |
SLAGELSE |
|
50m |
1:13.29 |
362 |
4 |
Johanne Marie Poulsen |
2001 |
0144AC |
AALBORG |
|
50m |
1:13.19 |
399 |
5 |
Mikkeline Mentz |
2001 |
0122AJ |
HOLBK |
|
50m |
1:13.20 |
125 |
6 |
Silja Nielsdttir Hansen |
2001 |
0104AT |
HVIDOVRE |
|
50m |
1:13.39 |
409 |
7 |
Lrke Rask Sander |
2002 |
0212AL |
MK 31 |
|
50m |
1:14.00 |
241 |
8 |
Clara Gjerlv |
2002 |
0224AF |
BIRKERD |
|
50m |
1:14.45 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
411 |
1 |
Mia Sgaard |
2001 |
0112AC |
MK 31 |
|
50m |
1:13.07 |
223 |
2 |
Andrea Paaske |
2001 |
0186AF |
ROSKILDE |
|
50m |
1:12.66 |
407 |
3 |
Mille Bruun Hvring |
2001 |
0156AG |
MK 31 |
|
50m |
1:12.55 |
364 |
4 |
Caroline Schn |
2001 |
0138AU |
AALBORG |
|
50m |
1:12.15 |
334 |
5 |
Freja Schmidt |
2001 |
0196AJ |
TRITON B |
|
50m |
1:12.31 |
367 |
6 |
Katja Petersson |
2001 |
0134AA |
JYLLINGE |
|
50m |
1:12.56 |
190 |
7 |
Silja sp Logadottir |
2001 |
0192AG |
OSLF |
|
50m |
1:12.93 |
369 |
8 |
Ccilie Buchholt Johansen |
2001 |
0152AB |
SLANGERUP |
|
50m |
1:13.10 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
8 |
1 |
Emma Brogaard |
2001 |
0134AM |
HILLERD |
|
50m |
1:11.38 |
185 |
2 |
Mia Seehausen |
2001 |
0186AH |
LYSENG |
|
50m |
1:11.26 |
355 |
3 |
Stefanie Brun Koch |
2001 |
0196AC |
AALBORG |
|
50m |
1:11.21 |
154 |
4 |
Caroline Bo Nielsen |
2001 |
0174AL |
KOLDING |
|
50m |
1:10.88 |
429 |
5 |
Emma Poulsen |
2001 |
0172AD |
GSK |
|
50m |
1:11.01 |
175 |
6 |
Alix Reynolds |
2001 |
0128AP |
LYNGBY |
|
50m |
1:11.23 |
238 |
7 |
Camille Erichsen |
2001 |
0192AC |
BIRKERD |
|
50m |
1:11.27 |
12 |
8 |
Sofia Qvade Rasmusen |
2001 |
0138AH |
HILLERD |
|
50m |
1:11.55 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
174 |
1 |
Cassandra Hammershj |
2001 |
0174AK |
LYNGBY |
|
50m |
1:10.74 |
210 |
2 |
Karoline Kjr |
2001 |
0114AB |
RINGE |
|
50m |
1:10.70 |
326 |
3 |
Julie Brandt |
2001 |
0182AH |
TRITON B |
|
50m |
1:10.65 |
305 |
4 |
Cecilie Olsen |
2001 |
0178AI |
KVIK |
|
50m |
1:10.50 |
346 |
5 |
Julie Sgaard |
2001 |
0174AS |
VIBORG |
|
50m |
1:10.52 |
277 |
6 |
Cecilie Tommerup Srensen |
2001 |
0118AM |
PINGVINEN |
|
50m |
1:10.68 |
424 |
7 |
Monica Kristiansen |
2001 |
0108AB |
STT |
|
50m |
1:10.70 |
110 |
8 |
Michelle Franow |
2001 |
0102AH |
HORSENS |
|
50m |
1:10.86 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
393 |
1 |
Emilie Larsen |
2001 |
0186AC |
TUNE |
|
50m |
1:09.84 |
450 |
2 |
Ellen Nielsen |
2001 |
0168AP |
TRITON V |
|
50m |
1:09.33 |
323 |
3 |
Stine Eskebo Nielsen |
2001 |
0156AB |
VEST |
|
50m |
1:09.00 |
442 |
4 |
Michelle Jatta |
2001 |
0116AR |
TRITON V |
|
50m |
1:07.28 |
394 |
5 |
Vilde Schulze Matthisen |
2001 |
0176AC |
TUNE |
|
50m |
1:08.11 |
242 |
6 |
Lea Joensen |
2001 |
0118AC |
BIRKERD |
|
50m |
1:09.18 |
98 |
7 |
Amalie Sby Mortensen |
2001 |
0112AJ |
HERNING |
|
50m |
1:09.74 |
138 |
8 |
Anna Andersen |
2001 |
0106AI |
KGE |
|
50m |
1:10.26 |
|
|
Heat 10 (11) (11 r og yngre) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
176 |
1 |
Ida Gelineck Padborg |
2002 |
0226AE |
LYNGBY |
|
50m |
1:11.79 |
271 |
2 |
Martha Vitus Tversted |
2002 |
0202AE |
SLLERD |
|
50m |
1:09.01 |
388 |
3 |
Karoline Barrett |
2002 |
0286AA |
GREVE |
|
50m |
1:07.62 |
295 |
4 |
Sofie Hansen |
2002 |
0202AI |
KVIK |
|
50m |
1:06.84 |
348 |
5 |
Thyra Jrgensen |
2002 |
0218AC |
VORDINGB |
|
50m |
1:07.31 |
309 |
6 |
Julie Kryer Svendsen |
2002 |
0222AA |
KVIK |
|
50m |
1:07.64 |
240 |
7 |
Anne Fyn |
2002 |
0282AF |
BIRKERD |
|
50m |
1:11.06 |
34 |
8 |
Stine Saaby Schmidt |
2002 |
0258AI |
FARUM |
|
50m |
1:13.34 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
188 |
1 |
Karina Hybye Olesen |
2001 |
0106AA |
NYBORG |
|
50m |
1:06.83 |
322 |
2 |
Sarah Missing |
2001 |
0192AN |
VEST |
|
50m |
1:05.52 |
332 |
3 |
Josephine G. Lauridsen |
2001 |
0168AD |
TRITON B |
|
50m |
1:05.23 |
22 |
4 |
Mathilde Hager |
2001 |
0154AB |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:04.55 |
49 |
5 |
Sofie Louise Nimb |
2001 |
0174AP |
GENTOFTE |
|
50m |
1:04.60 |
267 |
6 |
Frida Hausting Jrgensen |
2001 |
0114AK |
SLLERD |
|
50m |
1:05.42 |
31 |
7 |
Louise Bach Andersen |
2001 |
0164AM |
BSK08 |
|
50m |
1:06.78 |
198 |
8 |
Mette Bruun-Petersen |
2001 |
0196AT |
OSK |
|
50m |
1:07.01 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 |
Udskriftsdato |
23 juni 2013 |
Licens til Dansk Svmmeunion |
Udskriftstidspunkt |
09:26 |
|