Program för BOCKSTENSDOPPET
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 5
Heatlista Gren 32
|
Tävling |
Bockstensdoppet 2013 |
|
Utskriftsdatum |
30 juni 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Varberg |
|
Utskriftstid |
11:26 |
|
|
Arrangör |
Varberg-Falkenberg SIM |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
28 juni 2013 |
|
|
|
|
Gren 32, 400m Frisim Damer |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
56 |
1 |
Elin Andersson |
1999 |
AG1499 |
SK GÖTENE |
|
50m |
5:46.95 |
274 |
2 |
Lisa Näslund |
1999 |
AC6899 |
SUNDSVALL |
|
25m |
5:45.09 |
32 |
3 |
Carolina Borre |
1999 |
AW9699 |
GÖTEBORG |
|
50m |
5:42.28 |
62 |
4 |
Olivia Holm |
2000 |
AC8200 |
SK GÖTENE |
|
50m |
5:40.31 |
293 |
5 |
Benedicte Balslev |
1997 |
AZ2297 |
VARBERG |
|
25m |
5:40.59 |
94 |
6 |
Madeleine Andersson |
1997 |
BF0897 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
5:42.90 |
375 |
7 |
Thea Danielsson |
2000 |
BF4400 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
5:45.29 |
259 |
8 |
Fanny Odin |
2000 |
AR7200 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
5:48.25 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
197 |
1 |
Mellie Wijk |
2002 |
AM1602 |
SK LAXEN |
|
25m |
5:36.24 |
117 |
2 |
Jennifer Lidström |
1997 |
BO5897 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
5:32.53 |
171 |
3 |
Petronella Johansson |
2000 |
AW0600 |
SK LAXEN |
|
25m |
5:28.88 |
377 |
4 |
Julia Landberg |
1999 |
AD8499 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
5:26.63 |
323 |
5 |
Michaela Johansson |
2000 |
AJ8400 |
VARBERG |
|
25m |
5:28.15 |
21 |
6 |
Irene Savayidis |
2000 |
AM1200 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
5:29.48 |
269 |
7 |
Sofia Mannela |
2001 |
AC9201 |
SUNDSVALL |
|
50m |
5:34.78 |
266 |
8 |
Frida Kårén |
1998 |
AP4898 |
SUNDSVALL |
|
25m |
5:37.84 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
77 |
1 |
Josefine Bengtsson |
2000 |
BA3800 |
KSLS |
|
50m |
5:24.63 |
18 |
2 |
Josefin Nilsson |
1999 |
AK4899 |
ESLÖVS SS |
|
50m |
5:21.87 |
48 |
3 |
Andrea Reinhold |
2001 |
AS3401 |
GÖTEBORG |
|
50m |
5:19.70 |
95 |
4 |
Malin Andersson |
1999 |
AL0899 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
5:16.35 |
64 |
5 |
Matilda Larm |
1999 |
AD5699 |
SK GÖTENE |
|
50m |
5:17.81 |
80 |
6 |
Anna Engström |
1996 |
BS3496 |
KSLS |
|
50m |
5:20.67 |
161 |
7 |
Moa Bergstedt |
2000 |
AV1400 |
SK LAXEN |
|
50m |
5:22.18 |
412 |
8 |
Jelka Feldhusen |
1998 |
BL8298 |
FALKENBERG |
|
50m |
5:25.04 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
206 |
1 |
Johanna Gunnarsson |
1999 |
BA5699 |
LASS |
|
25m |
5:12.71 |
87 |
2 |
Amanda Modig |
1999 |
AJ5499 |
KSLS |
|
50m |
5:10.95 |
209 |
3 |
Andrea Palm |
2000 |
AF7200 |
LASS |
|
25m |
5:07.25 |
438 |
4 |
Astrid Julie Halvorsen |
2001 |
|
SKJETTEN_ |
|
50m |
5:01.53 |
185 |
5 |
Josefine Pålsson |
1999 |
AK9699 |
SK LAXEN |
|
25m |
5:03.84 |
203 |
6 |
Beatrice Andersson |
1998 |
AL0898 |
LASS |
|
25m |
5:08.33 |
211 |
7 |
Felicia Smedbäck |
2000 |
BL6600 |
LASS |
|
25m |
5:10.97 |
89 |
8 |
Hanna Olsson |
1999 |
AJ4499 |
KSLS |
|
50m |
5:13.91 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
85 |
1 |
Annie Lindström |
1996 |
AJ3696 |
KSLS |
|
50m |
4:59.27 |
210 |
2 |
Erika Rönnbäck |
1998 |
AF9498 |
LASS |
|
25m |
4:54.18 |
441 |
3 |
Mikelle Ackerly |
1997 |
|
BAINBRIDGE |
|
50m |
4:47.10 |
498 |
4 |
Aleksandra Røys Stranden |
1999 |
|
Asker SK |
|
50m |
4:42.23 |
25 |
5 |
Olivia Ülger |
2000 |
AK3800 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
4:45.90 |
340 |
6 |
Matilda Pettersson |
1999 |
AK6699 |
VARBERG |
|
25m |
4:51.32 |
491 |
7 |
Melina Holtan |
2000 |
|
Asker SK |
|
50m |
4:54.51 |
268 |
8 |
Amelia Lundblom |
1999 |
AF3499 |
SUNDSVALL |
|
25m |
5:00.27 |
Skapad av WinGrodan 1.22.00 |
Utskriftsdatum |
30 juni 2013 |
Licensierad till: Varberg-Falkenberg Sim |
Utskriftstid |
11:26 |
|