2019-11-19   09:51:18
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Rollo-uinnit 2013

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

37_S
Laji 37, 400m Vu T11 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Louhikoski Lilli  2002  Poseidon  02A021  50 m  5:18.65  5:18.65   
Pinomäki Peppi  2002  RaisU  02A049  50 m  5:22.78  5:22.78   
Uusküla Emma  2002  AUi  02A310  50 m  5:26.03  5:26.03   
Kallio Anniina  2002  RaisU  02A207  25 m  5:27.34  5:35.34   
Nikkanen Milla  2002  SCN  02A124  50 m  5:38.38  5:38.38   
Mikkola Kristiina  2002  Cetus  02A071  50 m  5:38.60  5:38.60   
Urvikko Linnea  2002  UiTa  02A351  50 m  5:40.85  5:40.85   
Maula Lena  2002  HSS  02A212  50 m  5:44.68  5:44.68   
Kalenius Mathilda  2002  KoU  02A119  50 m  5:46.02  5:46.02   
10  Kareinen Jenny  2002  KeUi  02A000  50 m  5:46.10  5:46.10   
11  Liven Emilia  2002  RaisU  02A205  25 m  5:38.21  5:46.21   
12  Siirtola Peppi  2002  Cetus  02A144  50 m  5:46.55  5:46.55   
13  Lauronen Meri  2002  KoVe-Ve  02A133  50 m  5:47.39  5:47.39   
14  Kaunisto Emmi  2002  PUS  02A031  50 m  5:47.89  5:47.89   
15  Mettinen Mirka  2002  Cetus  02A159  50 m  5:49.13  5:49.13   
16  Von Dickoff Emma  2002  UiTa  02A117  50 m  5:51.03  5:51.03   
17  Ingberg Charlotte  2002  Octopus  02A370  50 m  5:51.53  5:51.53   
18  Silvennoinen Sini  2002  ÅSK  02A080  50 m  5:53.23  5:53.23   
19  Koivisto Julia  2002  AUi  02A092  50 m  5:54.98  5:54.98   
20  Jokipii Taru  2002  Poseidon  02A413  50 m  5:57.03  5:57.03   
21  Wiik Julie  2002  TaTU  02A110  50 m  5:58.92  5:58.92   
22  Nieminen Sofia  2002  HäUS  02A478  50 m  6:00.20  6:00.20   
23  Heinonen Helmi  2002  RaisU  02A204  50 m  6:01.07  6:01.07   
24  Laakso Oona  2002  RaisU  02A301  25 m  5:54.45  6:02.45   
25  Jokilammi Emma  2002  HSS  02A234  50 m  6:05.04  6:05.04   
26  Haapakoski Jemilia  2002  LaUS  02A236  50 m  6:08.03  6:08.03   
27  Grundström Ida  2002  Poseidon  02A014  25 m  6:00.10  6:08.10   
28  Suihkonen Venla  2002  Octopus  02A026  50 m  6:08.92  6:08.92   
29  Kaljunen Jaana  2002  AUi  02A496  50 m  6:10.91  6:10.91   
30  Heikkinen Petra  2002  OU  02A103  25 m  6:03.86  6:11.86   
31  Pollari Ina  2002  VUS-VSS  02A035  25 m  6:04.54  6:12.54   
32  Strandberg Ellen  2002  Poseidon  02A045  25 m  6:08.82  6:16.82   
33  Kujanpää Jessica  2002  AUi  02A480  50 m  6:17.32  6:17.32   
34  Vehkaoja Isa  2002  OU  02A158  50 m  6:18.86  6:18.86   
35  Toimela Annina  2002  HSS  02A269  25 m  6:10.91  6:18.91   
36  Rostedt Verna  2002  Cetus  02A101  50 m  6:20.31  6:20.31   
37  Rautiainen Katariina  2002  UiTa  02A166  50 m  6:21.17  6:21.17   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.21.06  Tulostuspäivämäärä  11 kesäkuu 2013 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  08:36 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner