Program for SM- ja nuorten SM-uinnit
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Laji 36, 200m Vapaauinti Miehet Nuori |
Sponsori: Jyväskylän Aluetaksi OY |
ME: Paul BIEDERMANN (1986) 1:42.00 2009-07-28 |
EE: Paul BIEDERMANN (1986) 1:42.00 2009-07-28 |
SE: Antti Kasvio (1973) 1:47.11 1993-08-03 |
Nuorten SE: Antti Kasvio (1973) 1:49.83 1991-08-21 |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Eriksson Tony | 1995 | JUK | 25 m | 1:51.37 | 1:55.37 | ||
2 | Soini Eetu | 1996 | RaisU | 50 m | 1:57.06 | 1:57.06 | ||
3 | Eerola Juho | 1995 | TaTU | 25 m | 1:53.20 | 1:57.20 | ||
4 | Lehtonen Roope | 1996 | RaisU | 50 m | 1:58.21 | 1:58.21 | ||
5 | Talvitie Kristian | 1995 | HSS | 25 m | 1:54.67 | 1:58.67 | ||
6 | Kaidesoja Emil | 1995 | Cetus | 25 m | 1:55.07 | 1:59.07 | ||
7 | Roiko-Jokela Tapio | 1996 | SWIM | 50 m | 1:59.67 | 1:59.67 | ||
8 | Lindroos Johannes | 1996 | SomE | 25 m | 1:57.15 | 2:01.15 | ||
9 | Heinonen Henri | 1996 | NumKis | 25 m | 1:57.40 | 2:01.40 | ||
10 | Kuittinen Otto | 1995 | SiHy | 25 m | 1:57.76 | 2:01.76 | ||
11 | Vorobiev Vladislav | 1996 | Cetus | 50 m | 2:02.11 | 2:02.11 | ||
12 | Liitti Aaro | 1996 | RaisU | 50 m | 2:02.54 | 2:02.54 | ||
13 | Jeskanen Samuli | 1996 | Cetus | 50 m | 2:02.69 | 2:02.69 | ||
14 | Vossi Patrick | 1995 | HSS | 25 m | 1:59.07 | 2:03.07 | ||
15 | Uusitalo Tapio | 1995 | TorUS | 50 m | 2:03.72 | 2:03.72 | ||
16 | Virta Pietari | 1997 | TaTU | 50 m | 2:03.82 | 2:03.82 | ||
17 | Kurikka Topias | 1995 | Cetus | 25 m | 2:00.03 | 2:04.03 | ||
18 | Hatunen Lauri | 1998 | VUS-VSS | 25 m | 2:00.11 | 2:04.11 | ||
19 | Lampinen Elias | 1997 | NumKis | 25 m | 2:00.12 | 2:04.12 | ||
20 | Ihalainen Ville | 1996 | KuUS | 25 m | 2:00.20 | 2:04.20 | ||
21 | Haanpää Joona | 1997 | RaUS | 50 m | 2:04.90 | 2:04.90 | ||
22 | Salminen Casper | 1998 | RaisU | 25 m | 2:01.18 | 2:05.18 | ||
23 | Pigg Santeri | 1996 | Cetus | 50 m | 2:05.33 | 2:05.33 | ||
24 | Löyttyniemi Jaakko | 1997 | HäUS | 25 m | 2:01.38 | 2:05.38 | ||
25 | Vuoriainen Samu | 1995 | ORCA | 25 m | 2:01.61 | 2:05.61 | ||
26 | Mäkelä Niko | 1998 | RiUS | 50 m | 2:06.07 | 2:06.07 | ||
27 | Joronen Miko | 1996 | LrU | 25 m | 2:02.21 | 2:06.21 | ||
28 | Hyytiäinen Mitja | 1996 | SiHy | 50 m | 2:06.42 | 2:06.42 | ||
29 | Reunanen Niklas | 1998 | HäUS | 25 m | 2:02.57 | 2:06.57 | ||
30 | Rintala Waltteri | 1998 | RaisU | 25 m | 2:02.57 | 2:06.57 | ||
31 | Kontturi Tim | 1996 | Cetus | 25 m | 2:02.68 | 2:06.68 | ||
32 | Rannikko Otto | 1999 | ÅSK | 50 m | 2:07.19 | 2:07.19 | ||
33 | Kylmänen Miikka | 1998 | AUi | 25 m | 2:03.84 | 2:07.84 | ||
34 | Ekström Aleksi | 1996 | VUS-VSS | 50 m | 2:08.46 | 2:08.46 | ||
35 | Penttinen Roope | 1995 | LaUS | 25 m | 2:04.46 | 2:08.46 | ||
36 | Lihtsa Allar | 1999 | VanVe | 50 m | 2:08.49 | 2:08.49 | ||
37 | Laakkonen Saku | 1999 | VanVe | 50 m | 2:08.61 | 2:08.61 | ||
38 | Kotomäki Jere | 1997 | KUS-GSS | 25 m | 2:04.90 | 2:08.90 | ||
Tekijä: WinGrodan 1.22.00 | Tulostuspäivämäärä | 28 kesäkuu 2013 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 12:26 |