Program for TYR Sprint
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 1, 100m Frisim |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 91 | Lindberg Tess | 2004 | SKELLEFTEÅ | AA0604 | 25 m | ||
2 | 8 | Markström Thea | 2003 | BUREÅ SS | AS3603 | 25 m | ||
3 | 15 | Wenden Wilma | 2002 | BUREÅ SS | BB7402 | 25 m | ||
4 | 93 | Lövgren Astrid | 2002 | SKELLEFTEÅ | AH1202 | 25 m | ||
5 | 6 | Lindqvist Hanna | 2003 | BUREÅ SS | AS1603 | 25 m | 1:52.41 | |
6 | 53 | Eriksson Lina | 2001 | SKELLEFTEÅ | AI7601 | 25 m | 1:44.59 | |
7 | 28 | Tedestedt Sussi | 2001 | BURTRÄSK | AA3210 | 25 m | 1:42.64 | |
8 | 44 | Nordström Lina | 2000 | SANDVIK | AT9400 | 25 m | 1:37.99 | |
9 | 2 | Bergmark Lova | 2002 | BUREÅ SS | AA7402 | 25 m | 1:36.44 | |
10 | 65 | Lindström Märta | 2002 | SKELLEFTEÅ | AC8202 | 25 m | 1:35.88 | |
11 | 24 | Lindgren Åsen Emelie | 2000 | BURTRÄSK | AT1400 | 25 m | 1:34.31 | |
12 | 12 | Olsson Agnes | 2004 | BUREÅ SS | AA8204 | 25 m | 1:33.15 | |
13 | 43 | Larsson Hilda | 2002 | SANDVIK | AK4202 | 50 m | 1:29.49 | |
14 | 40 | Gullehag Elina | 2002 | SANDVIK | AK3602 | 25 m | 1:29.17 | |
15 | 25 | Lindström Erika | 2000 | BURTRÄSK | AI0400 | 25 m | 1:27.13 | |
16 | 46 | Sandberg Lisa | 2002 | SANDVIK | AE3202 | 25 m | 1:24.90 | |
17 | 84 | Gonzales Glanberg Alva | 2002 | LULEÅ SS | AA1802 | 25 m | 1:23.88 | |
18 | 68 | Lundström Ebba | 2001 | SKELLEFTEÅ | BC7801 | 25 m | 1:22.75 | |
19 | 35 | Lundberg Hanna | 2002 | LULEÅ SS | AC5602 | 25 m | 1:21.36 | |
20 | 1 | Andersson Petra | 2001 | BUREÅ SS | AU9201 | 25 m | 1:20.51 | |
21 | 73 | Nilsson Linnea | 1999 | SKELLEFTEÅ | BE5499 | 25 m | 1:19.47 | |
22 | 85 | Gustafsson Moa | 2001 | LULEÅ SS | AS8201 | 25 m | 1:19.39 | |
23 | 55 | Forsberg Fanny | 1998 | SKELLEFTEÅ | BC1498 | 25 m | 1:19.27 | |
24 | 5 | Hedebäck Sanna | 2001 | BUREÅ SS | AR3601 | 25 m | 1:18.74 | |
25 | 56 | Forsberg Olivia | 1996 | SKELLEFTEÅ | BS8896 | 25 m | 1:18.13 | |
26 | 34 | Jonsson Sarah | 2001 | LULEÅ SS | AH3801 | 25 m | 1:17.47 | |
27 | 41 | Karhu Pernilla | 1996 | SANDVIK | BT8496 | 25 m | 1:16.69 | |
28 | 27 | Svedberg Frida | 2001 | BURTRÄSK | AG7200 | 25 m | 1:16.57 | |
29 | 26 | Nilsson Alva | 2000 | BURTRÄSK | AT9200 | 25 m | 1:15.41 | |
30 | 58 | Hägglund-Larsson Alva | 1999 | SKELLEFTEÅ | BI0499 | 25 m | 1:14.79 | |
31 | 49 | Dahlqvist Moa | 1999 | SKELLEFTEÅ | AE2899 | 25 m | 1:13.61 | |
32 | 10 | Nyström Josefine | 1998 | BUREÅ SS | AI5698 | 25 m | 1:10.55 | |
33 | 45 | Sandberg Emmy | 1999 | SANDVIK | AQ7899 | 25 m | 1:09.47 | |
34 | 76 | Eriksson Astrid | 2001 | TUREBERG | AD1201 | 25 m | 1:09.25 | |
35 | 71 | Nilsson Felicia | 1997 | SKELLEFTEÅ | AH8697 | 25 m | 1:07.53 | |
36 | 39 | Stenberg Sanna | 1999 | PITEÅ SIM | AZ1299 | 25 m | 1:06.65 | |
37 | 11 | Nyström Matilda | 1995 | BUREÅ SS | BE7495 | 25 m | 1:05.99 | |
38 | 88 | Nyman Lovisa | 1994 | SKELLEFTEÅ | AF4894 | 25 m | 1:02.21 | |
39 | 57 | Holmgren Linda | 1993 | SKELLEFTEÅ | AR3293 | 25 m | 58.16 | |
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 31 augusti 2013 |
Licensierad till: Skellefte Simsällskap 34 | Utskriftstid | 09:07 |