Program för Umeracet 2013
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 7
|
Tävling |
Umeracet 2013 |
|
Utskriftsdatum |
21 september 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Umeå |
|
Utskriftstid |
13:34 |
|
|
Arrangör |
Umeå Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
21 september 2013 |
|
|
|
|
Gren 7, 200m Frisim Damer ABCD |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
3 |
Lea Edvardsson |
2003 |
AV8603 |
UMEÅ SS |
|
25m |
|
43 |
4 |
Lisa Drugge |
2001 |
BQ2201 |
UMEÅ SS |
|
25m |
|
132 |
5 |
Emilia Konradsson |
2002 |
AH3802 |
UMEÅ SS |
|
25m |
|
14 |
6 |
Emelie Lindgren Åsen |
2000 |
AT1400 |
BURTRÄSK |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
158 |
1 |
Karin Hallén |
2002 |
BD6402 |
Ö-VIKS ASS |
|
25m |
|
58 |
2 |
Isolde Svedjeland |
2002 |
AL3202 |
UMEÅ SS |
|
25m |
3:55.02 |
119 |
3 |
Lina Eriksson |
2001 |
AI7601 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
3:40.94 |
53 |
4 |
Nellie Luthman |
2002 |
AP7802 |
UMEÅ SS |
|
25m |
3:34.56 |
74 |
5 |
Tuva Englund |
2000 |
BM4200 |
UMEÅ SS |
|
25m |
3:40.00 |
129 |
6 |
Hedda Ferm |
2002 |
AH4802 |
UMEÅ SS |
|
25m |
3:41.32 |
51 |
7 |
Hanna Hultén |
2002 |
AP3802 |
UMEÅ SS |
|
25m |
4:03.13 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
108 |
1 |
Elina Gullehag |
2002 |
AK3602 |
SANDVIK |
|
25m |
3:31.81 |
142 |
2 |
Ingrid Sälg |
2002 |
AH1802 |
UMEÅ SS |
|
25m |
3:23.16 |
114 |
3 |
Lisa Sandberg |
2002 |
AE3202 |
SANDVIK |
|
25m |
3:13.88 |
30 |
4 |
Sara Brännström |
2001 |
AD8601 |
LULEÅ SS |
|
25m |
3:08.92 |
145 |
5 |
Lovisa Lindh |
2001 |
AU7801 |
UMEÅ SS |
|
25m |
3:09.26 |
112 |
6 |
Karoline Lundgren |
2001 |
BL5201 |
SANDVIK |
|
25m |
3:14.25 |
122 |
7 |
Isabelle Jonsson |
2001 |
BB0201 |
UMEÅ SS |
|
25m |
3:31.57 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
103 |
1 |
Cornelia Norén-Vosfeldt |
2001 |
AE3401 |
HÄRNÖSAND |
|
50m |
3:06.03 |
71 |
2 |
Ebba Lundström |
2001 |
BC7801 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
3:04.97 |
128 |
3 |
Sara Bonnedahl |
2001 |
AP1801 |
UMEÅ SS |
|
25m |
2:57.08 |
1 |
4 |
Petra Andersson |
2001 |
AU9201 |
BUREÅ SS |
|
25m |
2:56.24 |
126 |
5 |
Olivia Ahlm |
2001 |
AL7601 |
UMEÅ SS |
|
25m |
2:56.71 |
63 |
6 |
Olivia Forsberg |
1996 |
BS8896 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
3:00.50 |
34 |
7 |
Hanna Lundberg |
2002 |
AC5602 |
LULEÅ SS |
|
25m |
3:05.57 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
32 |
1 |
Sarah Jonsson |
2001 |
AH3801 |
LULEÅ SS |
|
25m |
2:50.98 |
139 |
2 |
Tuva Sandström |
2001 |
AF1601 |
UMEÅ SS |
|
25m |
2:48.82 |
138 |
3 |
Tuva Orre Sandström |
2001 |
AD1601 |
UMEÅ SS |
|
25m |
2:46.42 |
131 |
4 |
Thea Granström |
2000 |
AJ5200 |
UMEÅ SS |
|
25m |
2:33.39 |
141 |
5 |
Stella Svedberg |
2000 |
BB5400 |
UMEÅ SS |
|
25m |
2:40.92 |
15 |
6 |
Alva Nilsson |
2000 |
AT9200 |
BURTRÄSK |
|
25m |
2:48.37 |
3 |
7 |
Sanna Hedebäck |
2001 |
AR3601 |
BUREÅ SS |
|
25m |
2:50.55 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
4 |
1 |
Josefine Nyström |
1998 |
AI5698 |
BUREÅ SS |
|
25m |
2:30.29 |
79 |
2 |
Leila Khasjimdsjanov |
1998 |
BI9298 |
UMEÅ SS |
|
25m |
2:27.58 |
86 |
3 |
Elin Sandberg |
1997 |
AN4497 |
UMEÅ SS |
|
25m |
2:20.50 |
64 |
4 |
Linda Holmgren |
1993 |
AR3293 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
2:11.59 |
91 |
5 |
Ronja Wikström |
1996 |
BQ0696 |
UMEÅ SS |
|
25m |
2:12.77 |
5 |
6 |
Matilda Nyström |
1995 |
BE7495 |
BUREÅ SS |
|
25m |
2:22.90 |
93 |
7 |
Molly Ångström |
1997 |
BL6697 |
UMEÅ SS |
|
25m |
2:27.96 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.21.01 |
Utskriftsdatum |
21 september 2013 |
Licensierad till: Umeå Simsällskap |
Utskriftstid |
13:34 |
|