Startliste for Øst Årgangsmesterskaber Gr. 1
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 6
|
Stævne navn |
Øst Årgang Gruppe 1 |
|
Udskriftsdato |
29 november 2013 |
|
|
Stævne by |
Brøndby |
|
Udskriftstidspunkt |
16:34 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion & Vest Brøndby |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
29 november 2013 |
|
|
|
|
Løb 6, 200m Rygsvømning Damer |
Finaler (9) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
222 |
2 |
Caroline Sofie Hermannsen |
2001 |
0182AQ |
GLADSAXE |
|
25m |
3:04.78 |
255 |
3 |
Mette S. Køhler |
2001 |
0192AK |
TUNE |
|
25m |
2:49.73 |
58 |
4 |
Clara Qvade Rasmusen |
2001 |
0148AH |
HILLERØD |
|
25m |
3:01.32 |
177 |
5 |
Mathilde Kiilgaard |
2001 |
0178AP |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:20.31 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
44 |
1 |
Line Strandby |
2001 |
0106AD |
TRITON B |
|
25m |
2:48.28 |
208 |
2 |
Victoria Martensen Norden |
2001 |
0196AD |
KVIK |
|
25m |
2:47.94 |
118 |
3 |
Emilie Aanestad |
2000 |
0012AL |
HELSINGØR |
|
25m |
2:44.38 |
183 |
4 |
Frederikke Arentoft |
2000 |
0052AS |
HØRSHOLM |
|
25m |
2:46.58 |
218 |
5 |
Zenia Aarestrup |
2001 |
0104AS |
GLADSAXE |
|
25m |
2:48.16 |
311 |
6 |
Laura Lange |
2001 |
0132AT |
HVIDOVRE |
|
25m |
2:48.65 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
294 |
1 |
Mathilde Laugesen |
2001 |
0176AL |
VI39 |
|
25m |
2:44.11 |
34 |
2 |
Frederikke Jensen |
2000 |
0002AC |
TRITON B |
|
25m |
2:43.92 |
53 |
3 |
Emma Brogaard |
2001 |
0134AM |
HILLERØD |
|
25m |
2:43.39 |
288 |
4 |
Maria Holst Hansen |
2000 |
0074AC |
VAT CPH/MK |
|
25m |
2:43.67 |
259 |
5 |
Cæcilie Buchholt Johansen |
2001 |
0152AB |
SLANGERUP |
|
25m |
2:43.95 |
326 |
6 |
Karoline Kjær |
2000 |
0048AC |
KØGE |
|
25m |
2:44.29 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
292 |
1 |
Caroline Mathiesen |
2001 |
0172AG |
AIF |
|
25m |
2:41.65 |
179 |
2 |
Clara Marott Schelde |
2000 |
0092AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:40.69 |
94 |
3 |
Nikoline Nilsson Norby |
2000 |
0064AN |
GENTOFTE |
|
25m |
2:40.09 |
302 |
4 |
Josefine Nickelsen |
2001 |
0146AO |
STT |
|
25m |
2:40.40 |
329 |
5 |
Lærke Schlott Reichel |
2001 |
0152AD |
KØGE |
|
25m |
2:41.34 |
250 |
6 |
Jasmin Boe Rasmussen |
2000 |
0006AM |
ISHØJ |
|
25m |
2:42.58 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
337 |
1 |
Kathrine Pii Frederiksen |
2000 |
0036AA |
FARUM |
|
25m |
2:39.75 |
82 |
2 |
Rosemarie Blicher |
2000 |
0076AO |
GENTOFTE |
|
25m |
2:39.29 |
150 |
3 |
Mia Walter |
2000 |
0032AL |
LYNGBY |
|
25m |
2:38.43 |
128 |
4 |
Camilla Taylor |
2000 |
0082AA |
ALLERØD |
|
25m |
2:38.71 |
36 |
5 |
Josefine H. Lundstrøm |
2001 |
0158AD |
TRITON B |
|
25m |
2:39.70 |
137 |
6 |
Julie Stampe Meier |
2001 |
0166AC |
BIRKERØD |
|
25m |
2:39.81 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
61 |
1 |
Julie Højer Truelsen |
2000 |
0028AM |
HILLERØD |
|
25m |
2:37.85 |
263 |
2 |
Astrid Dyrmose Kestner |
2000 |
0008AB |
JYLLINGE |
|
25m |
2:36.72 |
63 |
3 |
My Weitling |
2000 |
0032AA |
HILLERØD |
|
25m |
2:35.07 |
205 |
4 |
Sofie Kornbek |
2000 |
0084AD |
KVIK |
|
25m |
2:35.15 |
45 |
5 |
Helena Berg Wenk |
2000 |
0052AD |
TRITON B |
|
25m |
2:36.87 |
245 |
6 |
Natascha Bonnén Sjøgren |
2000 |
0032AG |
VEST |
|
25m |
2:38.14 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
209 |
1 |
Maria Olsen |
2000 |
0044AD |
KVIK |
|
25m |
2:33.93 |
211 |
2 |
Eline Victoria Rasmussen |
2000 |
0076AC |
KVIK |
|
25m |
2:32.96 |
330 |
3 |
Caroline Samuel |
2000 |
0064AF |
KØGE |
|
25m |
2:30.16 |
68 |
4 |
Cecilie Wiuff |
2000 |
0072AB |
HERLEV |
|
25m |
2:32.65 |
322 |
5 |
Yazmin B. Gürtler |
2000 |
0094AB |
KØGE |
|
25m |
2:33.84 |
33 |
6 |
Mille Hesselgren Ikov |
2000 |
0012AH |
TRITON B |
|
25m |
2:34.09 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
22 |
1 |
Ingrid Bo Andersen |
2001 |
0126AC |
ROSKILDE |
|
25m |
2:36.42 |
35 |
2 |
Josephine G. Lauridsen |
2001 |
0168AD |
TRITON B |
|
25m |
2:33.64 |
244 |
3 |
Stine Eskebo Nielsen |
2001 |
0156AB |
VEST |
|
25m |
2:32.33 |
134 |
4 |
Camille Erichsen |
2001 |
0192AC |
BIRKERØD |
|
25m |
2:33.15 |
319 |
5 |
Anna Andersen |
2001 |
0106AI |
KØGE |
|
25m |
2:34.24 |
106 |
6 |
Sofie Nielsen |
2001 |
0198AF |
SLAGELSE |
|
25m |
2:36.89 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
40 |
1 |
Katharina Nekhorochko |
2000 |
0014AH |
TRITON B |
|
25m |
2:27.43 |
65 |
2 |
Victoria Bierre |
2000 |
0022AS |
HERLEV |
|
25m |
2:24.73 |
262 |
3 |
Julie Kepp Jensen |
2000 |
0042AA |
JYLLINGE |
|
25m |
2:22.28 |
216 |
4 |
Sara Sylvest |
2000 |
0086AD |
KVIK |
|
25m |
2:24.01 |
77 |
5 |
Victoria Wolsted |
2000 |
0054AH |
FR.SUND |
|
25m |
2:26.95 |
97 |
6 |
Nina Toft |
2000 |
0072AD |
GENTOFTE |
|
25m |
2:29.36 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 |
Udskriftsdato |
29 november 2013 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby |
Udskriftstidspunkt |
16:34 |
|