Program for Østdanske Årgangsmesterskaber Gr. 2
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Løb 23, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 189 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 2:31.46 | |
2 | 118 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 25 m | 2:41.58 | |
3 | 54 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 2:42.88 | |
4 | 32 | Blomsterberg Thea | 2002 | HILLERØD | 0272AC | 25 m | 2:43.88 | |
5 | 132 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 25 m | 2:48.77 | |
6 | 8 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 25 m | 2:49.95 | |
7 | 95 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 2:51.43 | |
8 | 112 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 25 m | 2:52.54 | |
9 | 111 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 2:52.99 | |
10 | 142 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 2:53.54 | |
11 | 248 | Guldbrandsen Ida Bull | 2002 | KØGE | 0272AO | 25 m | 2:54.07 | |
12 | 11 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 25 m | 2:55.30 | |
13 | 121 | Knak Lærke | 2002 | TUNE | 0262AJ | 25 m | 2:55.74 | |
14 | 115 | Gotthard Regitze | 2002 | TVS IF | 0228AA | 25 m | 2:56.82 | |
15 | 99 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 2:57.12 | |
16 | 197 | Pedersen Emma | 2002 | KVIK | 0258AA | 25 m | 2:57.80 | |
17 | 47 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 25 m | 2:58.86 | |
18 | 155 | Hans Cassandra Louisa Lin | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 25 m | 2:58.88 | |
19 | 232 | Graffe Anna | 2002 | HØRSHOLM | 0262AI | 25 m | 2:58.93 | |
20 | 52 | Kruse Josephine | 2002 | SØLLERØD | 0242AQ | 25 m | 2:59.49 | |
21 | 93 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | 3:01.31 | |
22 | 130 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 3:02.27 | |
23 | 10 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 25 m | 3:02.32 | |
24 | 109 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 25 m | 3:03.89 | |
25 | 82 | Ingemann-Peterse Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 3:04.07 | |
26 | 94 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 3:04.32 | |
27 | 78 | Grann Aya Bødker | 2002 | GLADSAXE | 0224AM | 25 m | 3:04.67 | |
28 | 67 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 3:05.68 | |
29 | 66 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 25 m | 3:05.81 | |
30 | 258 | Laugesen Julie | 2003 | VI39 | 0308AF | 25 m | 3:06.25 | |
31 | 257 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214ab | 25 m | 3:07.57 | |
32 | 146 | Hvitved Isabel Vang | 2003 | BIRKERØD | 0316AB | 25 m | 3:09.38 | |
33 | 261 | Sørensen Astrid Høgh | 2002 | VI39 | 0246AB | 25 m | 3:10.71 | |
34 | 88 | Rindshøj Mia | 2003 | GLADSAXE | 0306AC | 25 m | 3:11.17 | |
35 | 15 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 3:13.45 | |
36 | 198 | Rasmussen Beate Kristine | 2003 | KVIK | 0334AC | 25 m | 3:14.66 | |
37 | 87 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 25 m | 3:14.68 | |
38 | 43 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | SLANGERUP | 0306AA | 25 m | 3:15.88 | |
39 | 34 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 3:16.26 | |
40 | 92 | Andersen Ida Buxbom | 2002 | ROSKILDE | 0296AQ | 25 m | 3:16.59 | |
41 | 164 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 25 m | 3:16.68 | |
42 | 207 | Mosegaard Mathilde M | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 25 m | 3:16.78 | |
43 | 48 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 3:16.91 | |
44 | 103 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 3:17.00 | |
45 | 203 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 3:17.03 | |
46 | 186 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 3:17.60 | |
47 | 80 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 3:18.60 | |
48 | 254 | Mølgaard Josefine | 2002 | KØGE | 0204AB | 25 m | 3:19.32 | |
49 | 271 | Lermark Marceline | 2003 | STT | 0346AF | 25 m | 3:21.32 | |
50 | 217 | Drevskich Sofia | 2003 | MK 31 | 0318AA | 25 m | 3:21.57 | |
51 | 107 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 3:32.20 | |
52 | 133 | Nielsen Marie | 2003 | ALLERØD | 0304AE | 25 m | 3:32.73 | |
53 | 149 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 3:33.32 | |
54 | 61 | Boesen Signe Dyrskjøt | 2003 | GENTOFTE | 0308AB | 25 m | 3:33.45 | |
55 | 12 | Have Marie Meyer | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AE | 25 m | 3:38.36 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 30 november 2013 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:42 |