Program för Skånska Mästerskapen
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag
Heatlista Gren 3
|
Tävling |
Skånska Mästerskapen |
|
Utskriftsdatum |
25 oktober 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Kristianstad |
|
Utskriftstid |
21:20 |
|
|
Arrangör |
Kristianstads SLS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
26 oktober 2013 |
|
|
|
|
Gren 3, 200m Frisim Damer |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
281 |
3 |
Julia Karlsson |
1997 |
AT3697 |
VELLINGE-N |
|
50m |
2:27.76 |
137 |
4 |
Amanda Bergkvist |
1996 |
AN0896 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:26.10 |
113 |
5 |
Cecilia Boman |
1996 |
AV3696 |
SS IDEN |
|
25m |
2:14.89 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
246 |
1 |
Frida Nordefell |
2000 |
AF1800 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:23.16 |
232 |
2 |
Lina Sjöholm |
2000 |
AD7200 |
SJÖBO SS |
|
50m |
2:22.88 |
146 |
3 |
My Rydgren |
1999 |
AT5699 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:22.45 |
336 |
4 |
Amanda Modig |
1999 |
AJ5499 |
KSLS |
|
25m |
2:19.24 |
42 |
5 |
Emilia Christiansen |
1999 |
AL8499 |
S 71 |
|
25m |
2:20.45 |
68 |
6 |
Mimmi Hallbäck |
1998 |
AM2298 |
HS |
|
25m |
2:22.68 |
309 |
7 |
Matilda Åkesson |
1999 |
AL9699 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:22.88 |
73 |
8 |
Moa Holmkvist |
1999 |
AE5899 |
HS |
|
50m |
2:25.42 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
255 |
1 |
Ida Borg |
1997 |
AB8897 |
SK TRITON |
|
25m |
2:17.02 |
170 |
2 |
Hanna Liljegren |
1998 |
AM7898 |
MKK |
|
25m |
2:16.38 |
175 |
3 |
Hannah Skog |
1997 |
AK3297 |
MKK |
|
25m |
2:14.81 |
296 |
4 |
Malin Ericsson |
1989 |
AZ3489 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:14.50 |
213 |
5 |
Rebecca Berggren-Nylund |
1999 |
AI1899 |
S 71 |
|
50m |
2:14.72 |
271 |
6 |
Alexandra Volkova |
1996 |
AK4896 |
SK TRITON |
|
25m |
2:15.59 |
212 |
7 |
Emilia Andreasson |
1996 |
AC4296 |
S 71 |
|
25m |
2:16.39 |
93 |
8 |
Tekla Rosell |
1998 |
AM7298 |
HS |
|
25m |
2:18.99 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
220 |
1 |
Ellen Sandberg |
1999 |
AE9499 |
S 71 |
|
25m |
2:13.56 |
262 |
2 |
Johanna Nilsson |
1996 |
AD0696 |
SK TRITON |
|
25m |
2:12.71 |
244 |
3 |
Malin Johansson |
1997 |
AL0497 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:11.94 |
242 |
4 |
Sofia Heimsten |
1997 |
AT8697 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:11.42 |
88 |
5 |
Johanna Palmqvist |
1999 |
AN2899 |
HS |
|
25m |
2:11.67 |
230 |
6 |
Felicia Sandström |
1997 |
AG1497 |
SJÖBO SS |
|
25m |
2:12.21 |
119 |
7 |
Sara Nilsson |
1998 |
AF3498 |
SS IDEN |
|
25m |
2:13.17 |
100 |
8 |
Johanna Söderberg |
1999 |
AE6899 |
HS |
|
25m |
2:14.38 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
214 |
1 |
Johanna Fransson |
1994 |
AG1894 |
S 71 |
|
25m |
2:08.69 |
320 |
2 |
Hanna Cronqvist |
1996 |
AD5496 |
TRELLEB SF |
|
25m |
2:07.91 |
258 |
3 |
Alba Forés |
1998 |
AI5298 |
SK TRITON |
|
25m |
2:06.25 |
81 |
4 |
Maria Lundahl |
1991 |
AP5291 |
HS |
|
25m |
2:03.19 |
177 |
5 |
Cassandra Tran |
1997 |
AN5697 |
MKK |
|
25m |
2:04.32 |
265 |
6 |
Linnéa Olsson |
1994 |
BX0494 |
SK TRITON |
|
25m |
2:07.02 |
264 |
7 |
Ellen Olsson |
1995 |
AA3695 |
SK TRITON |
|
25m |
2:08.41 |
163 |
8 |
Josefine Hansson |
1992 |
AL8292 |
MKK |
|
25m |
2:09.31 |
Skapad av WinGrodan 1.22.00 |
Utskriftsdatum |
25 oktober 2013 |
Licensierad till: S71 |
Utskriftstid |
21:20 |
|