Ohjelma H. C. Andersen Swim Cup
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Seedede heat Løb 14
|
Stævne navn |
HCA CUP 2014 |
|
Udskriftsdato |
31 maj 2014 |
|
|
Stævne by |
Odense |
|
Udskriftstidspunkt |
08:29 |
|
|
Arrangør |
STO |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
30 maj 2014 |
|
|
|
|
Løb 14, 100m Frisvømning Herrer |
Indledende (7) |
Sponsor: Castus |
Morten Bak Hansen 95 - A6 - 52.94 (2012) |
|
Heat 1 (7) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
65 |
3 |
Oliver Danielsen |
1996 |
9673AN |
KOLDING |
|
50m |
|
193 |
4 |
Kasper Kraft Mathiesen |
1998 |
9823AS |
OPNØR |
|
50m |
1:18.60 |
350 |
5 |
Jonas Frei |
1995 |
9549AD |
KORSØR |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
113 |
1 |
Jonas Kristensen |
1999 |
9911AH |
NAKSKOV |
|
50m |
1:13.41 |
330 |
2 |
Karl-Emil Elnegaard |
1999 |
9901AO |
NYBORG |
|
50m |
1:08.33 |
219 |
3 |
Lasse Skovning Schmidt |
1998 |
9853AA |
OSK |
|
50m |
1:07.79 |
42 |
4 |
Søren Bisgaard |
1998 |
9877AI |
DELTA |
|
50m |
1:04.91 |
258 |
5 |
Jeppe Soelberg Nielsen |
1999 |
9911AS |
VIBORG |
|
50m |
1:07.61 |
7 |
6 |
Mads Lillelund Jensen |
1998 |
|
SKANDERBOR |
|
50m |
1:08.26 |
203 |
7 |
Niclas Benjamin Nielsen |
1999 |
9951AP |
OSLF |
|
50m |
1:12.42 |
212 |
8 |
William Møhede Henriksen |
1999 |
9901AN |
OSK |
|
50m |
1:16.08 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
358 |
1 |
Mads Ottsen |
1999 |
9915AR |
KORSØR |
|
50m |
1:03.12 |
424 |
2 |
Victor Kjær Eskildsen |
1997 |
9731AS |
HORSENS |
|
50m |
1:02.43 |
399 |
3 |
Mads Lünell Bruhn |
1998 |
9871AQ |
HERLUFSHOL |
|
50m |
1:01.83 |
336 |
4 |
Tais Andkjær Kristensen |
1999 |
9987AB |
NYBORG |
|
50m |
1:00.77 |
380 |
5 |
Kasper Leisted Bertelsen |
1997 |
9703AM |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:01.24 |
312 |
6 |
Kaare Fisker Larsen |
1998 |
9811AD |
OSLF |
|
50m |
1:01.83 |
398 |
7 |
Marco Brander |
1996 |
9655AL |
HERLUFSHOL |
|
50m |
1:03.02 |
250 |
8 |
Andreas Knage |
1998 |
9807AU |
VIBORG |
|
50m |
1:03.81 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
306 |
1 |
Malthe Bøg |
1998 |
9815AC |
OSK |
|
50m |
59.65 |
418 |
2 |
Frederik H Thomsen |
1997 |
9755ad |
RINGE |
|
50m |
59.55 |
106 |
3 |
Alexander Piihl Hansen |
1997 |
9705AK |
NAKSKOV |
|
50m |
59.36 |
281 |
4 |
Steffen Skipper Petersen |
1996 |
9637AJ |
SØNDERBORG |
|
50m |
58.98 |
310 |
5 |
Magnus Høvsgaard |
1997 |
9783AF |
OSK |
|
50m |
59.15 |
81 |
6 |
Alexander Ohrt |
1997 |
9735AF |
KOLDING |
|
50m |
59.46 |
47 |
7 |
Jacob Jensen |
1998 |
9857AK |
DELTA |
|
50m |
59.59 |
392 |
8 |
Jesper Frost Thomsen |
1997 |
9723AE |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:00.10 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
66 |
1 |
Christian Gravgaard |
1997 |
9701AH |
KOLDING |
|
50m |
58.55 |
423 |
2 |
Mikkel Vølund |
1997 |
9713AH |
Berns |
|
50m |
56.61 |
23 |
3 |
Simon Hansen |
1997 |
9733AJ |
SLAGELSE |
|
50m |
55.37 |
397 |
4 |
Gustav Bækgaard |
1997 |
9753AI |
HERLUFSHOL |
|
50m |
54.64 |
379 |
5 |
Mikkel-Emil Rosenbom |
1999 |
9903AB |
LYNGBY |
|
50m |
55.00 |
391 |
6 |
Hannibal Steenfos |
1996 |
9647AA |
HOVEDSTAD |
|
50m |
56.32 |
109 |
7 |
Mads Holm |
1998 |
9837AC |
NAKSKOV |
|
50m |
57.40 |
405 |
8 |
Jonas Hansen |
1996 |
9663AN |
HERLUFSHOL |
|
50m |
58.96 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
137 |
1 |
Martin Nielsen |
1997 |
9761AK |
VEST |
|
50m |
58.12 |
86 |
2 |
Ditlev Balle |
1996 |
9677AH |
GLADSAXE |
|
50m |
56.60 |
118 |
3 |
Martin Nielsen |
1996 |
9653AB |
NAKSKOV |
|
50m |
55.32 |
332 |
4 |
Jacob Holst |
1991 |
9197AF |
NYBORG |
|
50m |
54.30 |
383 |
5 |
Peter Gjerulff |
1996 |
9613AA |
HOVEDSTAD |
|
50m |
54.92 |
69 |
6 |
Jonas Gadegaard Hansen |
1998 |
9849AN |
KOLDING |
|
50m |
55.87 |
248 |
7 |
Rasmus Jørgensen |
1996 |
9615AP |
VIBORG |
|
50m |
57.34 |
37 |
8 |
Bjørn Wismann |
1996 |
9637AH |
SLAGELSE |
|
50m |
58.72 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
322 |
1 |
Anders Trab |
1995 |
9585AQ |
OSLF |
|
50m |
57.43 |
191 |
2 |
Christian Holm Jørgensen |
1999 |
9973AK |
OPNØR |
|
50m |
56.46 |
87 |
3 |
Jonas Vibsig Berding |
1996 |
9693AA |
GLADSAXE |
|
50m |
55.31 |
376 |
4 |
Jakob Klint Axelsen |
1996 |
9653AC |
LYNGBY |
|
50m |
53.83 |
411 |
5 |
Nicolai Løwenstein |
1997 |
9713AP |
HERLUFSHOL |
|
50m |
54.92 |
327 |
6 |
Marc Nøhr Andersen |
1996 |
9647AE |
NYBORG |
|
50m |
55.55 |
249 |
7 |
Lasse Kammer |
1995 |
9593AH |
VIBORG |
|
50m |
57.04 |
381 |
8 |
Morten Børre Petersen |
1996 |
9639AD |
HOVEDSTAD |
|
50m |
58.58 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 |
Udskriftsdato |
31 maj 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
08:29 |
|