Program för Vikingadoppet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 6
|
Tävling |
Vikingadoppet |
|
Utskriftsdatum |
09 november 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Furulund |
|
Utskriftstid |
08:53 |
|
|
Arrangör |
SS Iden |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
09 november 2013 |
|
|
|
|
Gren 6, 50m Ryggsim Herrar |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
92 |
1 |
Isidor Rundby |
2003 |
AH5503 |
LANDSKRONA |
|
25m |
|
236 |
2 |
Axel Billing |
2004 |
AE8304 |
POSEIDON |
|
25m |
1:05.32 |
388 |
3 |
Max Ringström |
2004 |
AA8304 |
TRELLEBORG |
|
50m |
1:01.30 |
239 |
4 |
Elliot Hagander |
2003 |
AM6903 |
POSEIDON |
|
25m |
1:01.60 |
326 |
5 |
Viggo Lindestam |
2005 |
AB3505 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:09.67 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
238 |
1 |
Axel Borgqvist |
2003 |
AH7703 |
POSEIDON |
|
25m |
1:00.34 |
175 |
2 |
Lars-Belvin Larsson |
2003 |
AI5103 |
MKK |
|
25m |
55.81 |
91 |
3 |
Ludvig Hoff |
2005 |
AB8705 |
LANDSKRONA |
|
25m |
55.56 |
102 |
4 |
Markus Rydgren |
2003 |
AM3303 |
LANDSKRONA |
|
25m |
55.64 |
509 |
5 |
Daniel von Post |
2003 |
AH7903 |
SS IDEN |
|
25m |
1:00.27 |
100 |
6 |
Carl Larmark |
2005 |
AB4105 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:00.71 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
173 |
1 |
Hugo Lennartsson |
2004 |
AE0904 |
MKK |
|
25m |
52.08 |
12 |
2 |
Ludwig Saurow |
2004 |
AC9704 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
51.11 |
403 |
3 |
Adam Olsson-Lindhé |
2004 |
AA2304 |
TRELLEBORG |
|
25m |
48.90 |
65 |
4 |
Liam Dzambas |
2004 |
AE2704 |
KSLS |
|
50m |
50.14 |
133 |
5 |
Hampus Erdös |
2003 |
AK0303 |
SK LÖDDE |
|
25m |
52.05 |
33 |
6 |
Malte Laurén |
2004 |
AE1704 |
SK HAJEN |
|
25m |
54.56 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
384 |
1 |
Gabriel Olsson |
2004 |
AA3704 |
TRELLEBORG |
|
25m |
48.11 |
174 |
2 |
Jasin Bajram |
2003 |
AI2103 |
MKK |
|
25m |
47.58 |
70 |
3 |
Herman Modig |
2003 |
AC3903 |
KSLS |
|
25m |
46.00 |
316 |
4 |
Jonathan Fröjd |
2004 |
AC8704 |
SK SYDSIM |
|
25m |
46.61 |
508 |
5 |
Anton Witzell |
2004 |
AC4904 |
SS IDEN |
|
25m |
47.93 |
24 |
6 |
Måns Burmester-Lysell |
2004 |
AE7704 |
SK HAJEN |
|
25m |
48.56 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
90 |
1 |
Jesper Ring |
2003 |
AF6103 |
LANDSKRONA |
|
25m |
45.27 |
240 |
2 |
Nils Tired |
2003 |
AH2903 |
POSEIDON |
|
25m |
43.37 |
421 |
3 |
Linus Forsgren |
2003 |
AA1103 |
SK TRITON |
|
25m |
39.41 |
63 |
4 |
Tomislav Corluka |
2003 |
AC7703 |
KSLS |
|
25m |
41.15 |
131 |
5 |
Lukas Miderbäck |
2003 |
AL5903 |
SK LÖDDE |
|
25m |
43.91 |
317 |
6 |
Felix Rosenkvist |
2004 |
AD0704 |
SK SYDSIM |
|
25m |
45.61 |
Skapad av WinGrodan 1.22.00 |
Utskriftsdatum |
09 november 2013 |
Licensierad till: Simsällskapet Iden |
Utskriftstid |
08:53 |
|