Ohjelma Tureberg knatte cup 2013
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 16
|
Tävling |
Tureberg knatte cup 2013 |
|
Utskriftsdatum |
07 december 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Sollentuna |
|
Utskriftstid |
09:45 |
|
|
Arrangör |
Turebergs simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 december 2013 |
|
|
|
|
Gren 16, 100 m frisim flickor B |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
184 |
3 |
Saga Hannerz |
2003 |
BH8403 |
TUREBERG |
|
25m |
|
218 |
4 |
Yasemin Uzum |
2003 |
AI3403 |
TUREBERG |
|
25m |
|
240 |
5 |
Belize Engström |
2004 |
|
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
200 |
6 |
Felicia Larsered |
2003 |
AW2803 |
TUREBERG |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
230 |
1 |
Lova Tjernqvist |
2003 |
AP4403 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
155 |
2 |
Ioanna Tsirona |
2004 |
AE2404 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
239 |
3 |
Elvira Schei |
2003 |
|
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
42 |
4 |
Simone Öhman |
2002 |
BA2802 |
SKK |
|
25m |
1:56.62 |
91 |
5 |
Olivia Östlund |
2003 |
AZ9203 |
SKURU IK |
|
25m |
|
237 |
6 |
Linda Svallhammar |
2005 |
AG2605 |
TUREBERG |
|
25m |
|
114 |
7 |
Beata Kårén |
2003 |
AX1603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
125 |
1 |
Sophie Sundqvist |
2003 |
AU5603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:55.52 |
109 |
2 |
Tove Hägerdal |
2002 |
BJ3602 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:43.62 |
99 |
3 |
Elsa Engström |
2002 |
BF8602 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:35.38 |
74 |
4 |
Josefin Almgren |
2002 |
AX0602 |
SKURU IK |
|
25m |
1:34.73 |
182 |
5 |
Wilma Haglund |
2002 |
BI7602 |
TUREBERG |
|
25m |
1:35.22 |
170 |
6 |
Nathalie Hedlund |
2004 |
AI9204 |
DANDERYD |
|
25m |
1:38.85 |
195 |
7 |
Hedda Jägerskog |
2003 |
AI0403 |
TUREBERG |
|
25m |
1:43.77 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
221 |
1 |
Clara Wettergren |
2002 |
AQ3802 |
TUREBERG |
|
25m |
1:30.06 |
39 |
2 |
Liv Tibblin Wahnberg |
2002 |
AX5602 |
SKK |
|
25m |
1:25.02 |
9 |
3 |
Klara Alte |
2002 |
AX1602 |
SKK |
|
25m |
1:24.65 |
90 |
4 |
Felicia Östlund |
2002 |
BD6202 |
SKURU IK |
|
25m |
1:23.44 |
41 |
5 |
Hanna Åsbrink |
2002 |
AX4602 |
SKK |
|
25m |
1:23.91 |
16 |
6 |
Julia Gunneriusson |
2002 |
AX7402 |
SKK |
|
25m |
1:24.67 |
131 |
7 |
Eliane Westermark |
2003 |
AX4603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:28.72 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
145 |
1 |
Anna Frisk-Garcia |
2002 |
AH6202 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:20.93 |
209 |
2 |
Victoria Norén |
2002 |
AK4802 |
TUREBERG |
|
25m |
1:18.18 |
154 |
3 |
Dimitra Tsirona |
2002 |
AP3602 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:17.35 |
13 |
4 |
Klara Eklöf |
2002 |
AH2202 |
SKK |
|
25m |
1:13.31 |
107 |
5 |
Linn Herlin |
2002 |
AU6402 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:16.24 |
194 |
6 |
Agnes Jägerskog |
2002 |
BB9801 |
TUREBERG |
|
25m |
1:17.71 |
156 |
7 |
Lucrezia Vespertini |
2002 |
AX3602 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:18.67 |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 |
Utskriftsdatum |
07 december 2013 |
Licensierad till: IC Control |
Utskriftstid |
09:45 |
|