Program för STT Efterårsstævne
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Seedede heat Løb 22
|
Stævne navn |
STT Efterårsstævne 2013 |
|
Udskriftsdato |
27 oktober 2013 |
|
|
Stævne by |
Tåstrup |
|
Udskriftstidspunkt |
08:17 |
|
|
Arrangør |
SwimTeamTaastrup |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
27 oktober 2013 |
|
|
|
|
Løb 22, 50m Brystsvømning Herrer |
Finaler (10) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
2 |
August Troldborg Dorph |
2003 |
0387AD |
GENTOFTE |
|
25m |
|
526 |
3 |
Joakim Immerkjær |
2003 |
0395AH |
STT |
|
25m |
|
44 |
4 |
Anders Hvidt |
2002 |
0271AN |
GENTOFTE |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
416 |
2 |
Emil Aarestrup |
2002 |
0275AK |
VI39 |
|
25m |
|
513 |
3 |
Oliver Skadhauge |
2002 |
0297AG |
STT |
|
25m |
|
421 |
4 |
Johannes Ludvig |
2003 |
0319AI |
VI39 |
|
25m |
|
265 |
5 |
Mikkel Kronborg Riis |
2002 |
0239AJ |
FR.VÆRK |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
85 |
1 |
Christopher G. Trandum |
2003 |
0313AI |
GENTOFTE |
|
25m |
|
514 |
2 |
Simon Wrist-Elkjær |
2002 |
0293AF |
STT |
|
25m |
|
93 |
3 |
Kenar Vyas |
2002 |
|
GENTOFTE |
|
25m |
|
36 |
4 |
Thor Gudmand-Høyer |
2002 |
0239AD |
GENTOFTE |
|
25m |
|
63 |
5 |
Elias Kongsted Misander |
2002 |
|
GENTOFTE |
|
25m |
|
399 |
6 |
Sebastian Rendlev |
2005 |
0547AB |
VI39 |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
43 |
1 |
Casper Carl Holten |
2003 |
0315AB |
GENTOFTE |
|
25m |
|
424 |
2 |
Sean Petersen |
2006 |
0625AA |
VI39 |
|
25m |
|
48 |
3 |
Leonard Steen Jensen |
2003 |
0339AI |
GENTOFTE |
|
25m |
|
230 |
4 |
Nicolai Tetsche |
2002 |
0209AN |
HOLBÆK |
|
25m |
|
75 |
5 |
Julius Victor Schau |
2002 |
0257AJ |
GENTOFTE |
|
25m |
|
55 |
6 |
Linus Lindquist |
2002 |
0241AH |
GENTOFTE |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
516 |
1 |
Rasmus Hatting Petersen |
2002 |
0205AF |
STT |
|
25m |
|
326 |
2 |
Elias Tsoskunoglu |
2004 |
0465AC |
MK 31 |
|
25m |
1:13.15 |
306 |
3 |
Michael Elliks |
2002 |
|
MK 31 |
|
25m |
1:10.00 |
453 |
4 |
Marius Nielsen |
2003 |
0365AI |
GSK |
|
25m |
1:10.03 |
314 |
5 |
Mathias Møller |
2004 |
0437AF |
MK 31 |
|
25m |
1:15.00 |
425 |
6 |
Oscar Vinge-Maigaard |
2007 |
|
VI39 |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
308 |
1 |
Robert Groth |
2003 |
0317AF |
MK 31 |
|
25m |
1:08.68 |
41 |
2 |
Lucas Haugbøl |
2002 |
0293AH |
GENTOFTE |
|
25m |
1:07.45 |
211 |
3 |
Jacob Ellekær |
2002 |
0215AN |
HOLBÆK |
|
25m |
1:04.60 |
383 |
4 |
Oliver Sperling |
2004 |
0417AC |
LYNGBY |
|
25m |
1:06.73 |
400 |
5 |
Mikkel Hansen |
2003 |
0301AJ |
VI39 |
|
25m |
1:08.26 |
397 |
6 |
Matias Munkholm |
2004 |
0435AB |
VI39 |
|
25m |
1:09.73 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
370 |
1 |
Michael Halck |
2004 |
0495AD |
LYNGBY |
|
25m |
1:01.87 |
210 |
2 |
Simon Rytter Eliasen |
2003 |
0319AE |
HOLBÆK |
|
25m |
1:00.63 |
301 |
3 |
Oscar Bjerregaard |
2003 |
0341AI |
MK 31 |
|
25m |
1:00.00 |
35 |
4 |
Hecktor Gad Foss |
2002 |
0221AM |
GENTOFTE |
|
25m |
1:00.34 |
517 |
5 |
William Jensen |
2002 |
0209AF |
STT |
|
25m |
1:01.73 |
320 |
6 |
Nicholas Simson |
2005 |
0527AB |
MK 31 |
|
25m |
1:04.56 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
66 |
1 |
Magnus Nielsen |
2003 |
0363AD |
GENTOFTE |
|
25m |
58.50 |
312 |
2 |
Marius Larsen |
2003 |
0305AF |
MK 31 |
|
25m |
57.34 |
585 |
3 |
Lasse Darlem Brandt |
2003 |
0379AH |
TRITON B |
|
25m |
56.02 |
586 |
4 |
Mathias Lindgaard |
2004 |
0467AA |
TRITON B |
|
25m |
56.71 |
61 |
5 |
Oliver Madsen |
2003 |
0315AD |
GENTOFTE |
|
25m |
58.22 |
323 |
6 |
Oscar Thinghøjen |
2003 |
0357AG |
MK 31 |
|
25m |
58.97 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
445 |
1 |
Asger Johansen |
2003 |
0395AE |
GSK |
|
25m |
54.07 |
257 |
2 |
Thorbjørn Ikkala |
2002 |
0207AI |
FR.VÆRK |
|
25m |
52.97 |
439 |
3 |
Mohammed Ghizzaui |
2003 |
0371AG |
GSK |
|
25m |
51.73 |
77 |
4 |
Christoffer Skinhøj |
2003 |
0313AD |
GENTOFTE |
|
25m |
52.69 |
71 |
5 |
Harald Riisager |
2003 |
0371AD |
GENTOFTE |
|
25m |
54.06 |
415 |
6 |
Joakim Køhn |
2003 |
0375AE |
VI39 |
|
25m |
55.52 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
206 |
1 |
David Arneskov |
2002 |
0287AC |
HOLBÆK |
|
25m |
48.60 |
59 |
2 |
Carl-Emil Lønborg |
2002 |
0241AJ |
GENTOFTE |
|
25m |
45.78 |
577 |
3 |
Sebastian M. Staal |
2002 |
0211AC |
BIRKERØD |
|
25m |
43.95 |
579 |
4 |
Alexander Tullberg |
2003 |
0377AA |
BIRKERØD |
|
25m |
45.55 |
569 |
5 |
Frederik Eg Ibsen |
2002 |
0231AD |
BIRKERØD |
|
25m |
48.08 |
441 |
6 |
Oskar Skov Grell |
2002 |
0217AC |
GSK |
|
25m |
49.10 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.06 |
Udskriftsdato |
27 oktober 2013 |
Licens til Swim Team Taastrup |
Udskriftstidspunkt |
08:17 |
|