Startliste for STT Efterårsstævne
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 13
|
Stævne navn |
STT Efterårsstævne 2013 |
|
Udskriftsdato |
27 oktober 2013 |
|
|
Stævne by |
Tåstrup |
|
Udskriftstidspunkt |
08:17 |
|
|
Arrangør |
SwimTeamTaastrup |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
27 oktober 2013 |
|
|
|
|
Løb 13, 50m Butterfly Damer |
Finaler (5) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
534 |
2 |
Astrid Høffer |
2004 |
0438AB |
STT |
|
25m |
|
262 |
3 |
Camilla Gram Nilsson |
2002 |
0264AP |
FR.VÆRK |
|
25m |
|
536 |
4 |
Schastine R. Skifter Tabo |
2005 |
0598AB |
STT |
|
25m |
|
560 |
5 |
Cornelia Bergqvist |
2003 |
0346AE |
BIRKERØD |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
321 |
1 |
Liva Søby |
2004 |
0402AD |
MK 31 |
|
25m |
1:05.50 |
222 |
2 |
Emilia Akissi Nielsen |
2002 |
0264AN |
HOLBÆK |
|
25m |
58.72 |
581 |
3 |
Alberte Vallentin |
2003 |
0308AG |
BIRKERØD |
|
25m |
56.21 |
225 |
4 |
Mathilde Nielsen |
2003 |
0392AH |
HOLBÆK |
|
25m |
56.78 |
538 |
5 |
Josephine B. U. Danielsen |
2003 |
0326AD |
STT |
|
25m |
59.65 |
349 |
6 |
Emma Karstenberg |
2002 |
0218AR |
HASLEV |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
571 |
1 |
Ingrid Lindemann |
2003 |
0312AE |
BIRKERØD |
|
25m |
54.70 |
403 |
2 |
Viktoria Freja Sørensen |
2004 |
0476AA |
VI39 |
|
25m |
51.96 |
388 |
3 |
Freja H. Bremholm Hansen |
2002 |
0272AF |
AIF |
|
25m |
50.00 |
390 |
4 |
Kathrine S. Jørgensen |
2002 |
0258AJ |
AIF |
|
25m |
50.19 |
393 |
5 |
Mathilde Mathiesen |
2004 |
0432AD |
AIF |
|
25m |
53.05 |
392 |
6 |
Emilie Ravn Larsen |
2002 |
0286AO |
AIF |
|
25m |
56.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
437 |
1 |
Amalie Kruse Enemærke |
2003 |
0392AI |
GSK |
|
25m |
46.72 |
562 |
2 |
Laura Boutrup |
2003 |
0302AB |
BIRKERØD |
|
25m |
45.34 |
247 |
3 |
Julie Stampe |
2002 |
0276AB |
ALLERØD |
|
25m |
42.57 |
521 |
4 |
Ida Jensdottir Fremming |
2002 |
0298AO |
STT |
|
25m |
44.16 |
452 |
5 |
Sofie Mosegaard |
2002 |
0206AE |
GSK |
|
25m |
45.78 |
27 |
6 |
Signe Dyrskjøt Boesen |
2003 |
0308AB |
GENTOFTE |
|
25m |
47.65 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
568 |
1 |
Isabel Vang Hvitved |
2003 |
0316AB |
BIRKERØD |
|
25m |
40.31 |
246 |
2 |
Mille Graasbøll |
2002 |
0234AB |
ALLERØD |
|
25m |
39.23 |
565 |
3 |
Anne Føyn |
2002 |
0282AF |
BIRKERØD |
|
25m |
34.79 |
173 |
4 |
Martha Vitus Tversted |
2002 |
0202AE |
SØLLERØD |
|
25m |
36.86 |
451 |
5 |
Ida T Mose |
2002 |
0242AK |
GSK |
|
25m |
40.09 |
402 |
6 |
Astrid Høgh Sørensen |
2002 |
0246AB |
VI39 |
|
25m |
42.07 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.06 |
Udskriftsdato |
27 oktober 2013 |
Licens til Swim Team Taastrup |
Udskriftstidspunkt |
08:17 |
|