Ohjelma Vestdanske årgangsmesterskaber Grp 2
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Lørdag 10.00
Seedede heat Løb 5
|
Stævne navn |
Vest Årgang Gruppe 2 |
|
Udskriftsdato |
30 november 2013 |
|
|
Stævne by |
Nyborg |
|
Udskriftstidspunkt |
09:27 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion & Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
30 november 2013 |
|
|
|
|
Løb 5, 100m Medley Damer |
Finaler (6) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
131 |
2 |
Louise Sjørup Jensen |
2003 |
0322AG |
TRITON V |
|
25m |
1:42.99 |
173 |
3 |
Johanne A Andersson |
2003 |
0302AD |
FREM |
|
25m |
1:38.29 |
28 |
4 |
Christina M. Glargaard |
2004 |
0428AC |
ESBJERG |
|
25m |
1:39.69 |
4 |
5 |
Amalie Kanstrup |
2003 |
0326AM |
VIBORG |
|
25m |
1:49.61 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
39 |
1 |
Alberte Schnieber Klausen |
2002 |
0224AT |
HERNING |
|
25m |
1:36.84 |
147 |
2 |
Selma Pruzljanin |
2003 |
0338AI |
THISTED |
|
25m |
1:34.49 |
115 |
3 |
Johanne S. Christiansen |
2002 |
0264AB |
SØNDERBORG |
|
25m |
1:30.55 |
151 |
4 |
Sofia Louise Dahl |
2002 |
0266AG |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
1:33.22 |
128 |
5 |
Svava Kj. Gregersen |
2004 |
0426AC |
TRITON V |
|
25m |
1:35.14 |
125 |
6 |
Alberte Ehrenreich-Birn |
2003 |
0382AJ |
TRITON V |
|
25m |
1:37.42 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
165 |
1 |
Mitzi D. Jensen |
2002 |
0298AB |
AALBORG |
|
25m |
1:29.37 |
105 |
2 |
Katarina Holse |
2002 |
0228AC |
SVENDBORG |
|
25m |
1:28.40 |
52 |
3 |
Isabella Bach |
2002 |
0296AG |
HOLSTEBRO |
|
25m |
1:28.35 |
34 |
4 |
Thilde Timmermand |
2002 |
0272AP |
ESBJERG |
|
25m |
1:28.36 |
45 |
5 |
Amalie Vilstrup |
2002 |
0246AJ |
HERNING |
|
25m |
1:28.81 |
149 |
6 |
Karoline Sørensen |
2002 |
0236AI |
THISTED |
|
25m |
1:29.52 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
20 |
1 |
Louise Skovgaard Jensen |
2002 |
0292AM |
ERRITSØ |
|
25m |
1:27.85 |
86 |
2 |
Cecilie Væver |
2002 |
0288AD |
NORD |
|
25m |
1:27.68 |
74 |
3 |
Emilie Knudsen |
2002 |
0222AK |
IKAST |
|
25m |
1:26.47 |
75 |
4 |
Sascha Lausten |
2002 |
0202AJ |
IKAST |
|
25m |
1:26.60 |
107 |
5 |
Anna Bredal Storgaard |
2002 |
0228AF |
SVENDBORG |
|
25m |
1:27.79 |
126 |
6 |
Emilie Eriksen |
2002 |
0284AK |
TRITON V |
|
25m |
1:28.28 |
|
|
Heat 5 (6) (Årg. 2003-2014) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
134 |
1 |
Andrea Schulz Mikkelsen |
2003 |
0382AH |
TRITON V |
|
25m |
1:33.72 |
108 |
2 |
Emma Stecher |
2003 |
0316AJ |
RASK |
|
25m |
1:29.07 |
169 |
3 |
Caroline Broholm |
2003 |
0338AA |
RINGE |
|
25m |
1:26.54 |
136 |
4 |
Sofie Theophil Petersen |
2003 |
0312AH |
TRITON V |
|
25m |
1:28.96 |
124 |
5 |
Cecilie Davidsen |
2003 |
0312AI |
TRITON V |
|
25m |
1:29.91 |
3 |
6 |
Rebecca E. Jakobsen |
2003 |
0318AO |
VIBORG |
|
25m |
1:34.43 |
|
|
Heat 6 (6) (Årg. 2002-2002) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
64 |
1 |
Cecilie Grøndal |
2002 |
0282AK |
HORSENS |
|
25m |
1:25.42 |
11 |
2 |
Nicoline Kristiansen |
2002 |
0278AL |
AGF |
|
25m |
1:24.10 |
152 |
3 |
Sigrid Lei Lamberg |
2002 |
0288AI |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
1:20.70 |
112 |
4 |
Mille Moeslund Lausen |
2002 |
0258AF |
SMUT |
|
25m |
1:21.05 |
43 |
5 |
Pernille Koch Sinding |
2002 |
0242AL |
HERNING |
|
25m |
1:25.30 |
171 |
6 |
Alma Thrige Dyrehauge |
2002 |
0226AG |
RINGE |
|
25m |
1:25.96 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 |
Udskriftsdato |
30 november 2013 |
Licens til Nyborg Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
09:27 |
|