Startliste for Kronborg Open Lang 20014
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 3
|
Stævne navn |
Kronborg Open Lang 2014 |
|
Udskriftsdato |
22 februar 2014 |
|
|
Stævne by |
Helsingør |
|
Udskriftstidspunkt |
12:24 |
|
|
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
22 februar 2014 |
|
|
|
|
Løb 3, 200m Rygsvømning Damer |
Finaler (7) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
193 |
3 |
Silke Larsen |
2003 |
0358AI |
ROSKILDE |
|
50m |
|
26 |
4 |
Lotte Zsigri Dyndgaard |
2003 |
0356AB |
HOVEDSTAD |
|
50m |
3:59.60 |
28 |
5 |
Erika Lyhne Haslund |
2003 |
0304AR |
HOVEDSTAD |
|
50m |
4:32.45 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
38 |
1 |
Emilie Schmidt-Lund |
2003 |
0368AN |
HOVEDSTAD |
|
50m |
3:49.70 |
30 |
2 |
Nora Hertel |
2003 |
0362AB |
HOVEDSTAD |
|
50m |
3:47.83 |
312 |
3 |
Victoria F. Mikkelsen |
2001 |
0102AQ |
TRITON B |
|
50m |
3:45.30 |
76 |
4 |
Line Holm |
2003 |
0398AH |
GLADSAXE |
|
50m |
3:39.20 |
67 |
5 |
Cathrine Duedahl-Olesen |
2003 |
0334AG |
GLADSAXE |
|
50m |
3:40.37 |
95 |
6 |
Kaya Rolin |
2003 |
0316AC |
GLADSAXE |
|
50m |
3:46.62 |
37 |
7 |
Thea Pedersen |
2003 |
0364AL |
HOVEDSTAD |
|
50m |
3:48.96 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
388 |
1 |
Julie Frisch Hoff |
2002 |
0288AH |
HØRSHOLM |
|
50m |
3:37.47 |
199 |
2 |
Alberte Fie Petersen |
2002 |
0224AH |
ROSKILDE |
|
50m |
3:35.09 |
22 |
3 |
Clara Eskebæk Carlquist |
2003 |
0314AN |
HOVEDSTAD |
|
50m |
3:24.22 |
322 |
4 |
Emma Fie Holck Sørensen |
1999 |
9926AR |
TRITON B |
|
50m |
3:14.51 |
73 |
5 |
Frederikke Marie Hansen |
2003 |
0358AH |
GLADSAXE |
|
50m |
3:23.77 |
244 |
6 |
Ingrid Lindemann |
2003 |
0312AE |
BIRKERØD |
|
50m |
3:34.11 |
96 |
7 |
Therese Kjøller Rudbeck |
2003 |
|
GLADSAXE |
|
50m |
3:37.30 |
19 |
8 |
Isabella Wøg Rosenberg |
2003 |
0366AC |
HOVEDSTAD |
|
50m |
3:38.51 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
20 |
1 |
Sofie Maagøe |
2003 |
0366AA |
HOVEDSTAD |
|
50m |
3:14.13 |
179 |
2 |
Linnéa Högberg |
1999 |
BI5899 |
KSLS |
|
50m |
3:13.31 |
23 |
3 |
Emilie Frederikke Bast |
2002 |
0252AD |
HOVEDSTAD |
|
50m |
3:08.83 |
93 |
4 |
Gro Grinda Rasmussen |
2003 |
0372AF |
GLADSAXE |
|
50m |
3:08.22 |
18 |
5 |
Luna Gammelgaard Nielsen |
2003 |
0382AD |
HOVEDSTAD |
|
50m |
3:08.22 |
21 |
6 |
Mia Lindberg |
2003 |
0322AC |
HOVEDSTAD |
|
50m |
3:11.93 |
5 |
7 |
Lea Overgård Olesen |
2002 |
0282AL |
HOVEDSTAD |
|
50m |
3:13.39 |
70 |
8 |
Esther Else Grubert |
2003 |
0374AG |
GLADSAXE |
|
50m |
3:14.44 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
139 |
1 |
Clara Qvade Rasmusen |
2001 |
0148AH |
HILLERØD |
|
50m |
3:01.61 |
54 |
2 |
Katrine Nielsson |
2000 |
0066AH |
FR.SUND |
|
50m |
2:59.92 |
323 |
3 |
Abby Kristine Waterval |
2002 |
0222AE |
TRITON B |
|
50m |
2:57.80 |
503 |
4 |
Emilie Aanestad |
2000 |
0012AL |
HELSINGØR |
|
50m |
2:55.69 |
242 |
5 |
Lea Joensen |
2001 |
0118AC |
BIRKERØD |
|
50m |
2:55.92 |
6 |
6 |
Signe Fich Hansen |
2002 |
0248AC |
HOVEDSTAD |
|
50m |
2:58.39 |
232 |
7 |
Andrea M. Lang Bolvig |
2000 |
0048AE |
BIRKERØD |
|
50m |
3:00.87 |
296 |
8 |
Johanne B. Hansen |
2002 |
0264AF |
TRITON B |
|
50m |
3:06.18 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
404 |
1 |
Alba Cecilie Runge |
2000 |
0086BC |
HØRSHOLM |
|
50m |
2:51.64 |
2 |
2 |
Johanne Hingebjerg |
2002 |
0298AA |
HOVEDSTAD |
|
50m |
2:51.32 |
451 |
3 |
Asta Skovgaard Eriksen |
1998 |
9874AI |
HELSINGØR |
|
50m |
2:47.75 |
383 |
4 |
Anna Graffe |
2002 |
0262AI |
HØRSHOLM |
|
50m |
2:46.53 |
417 |
5 |
Nathalie Lindh |
1998 |
BF5498 |
MKK |
|
50m |
2:47.20 |
235 |
6 |
Mia Steen Duus |
2001 |
0114AE |
BIRKERØD |
|
50m |
2:50.46 |
502 |
7 |
Mia Wennecke |
1999 |
9924AD |
HELSINGØR |
|
50m |
2:51.35 |
292 |
8 |
Maria Buch |
1999 |
9952AQ |
TRITON B |
|
50m |
2:54.59 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
57 |
1 |
Sofie Schmidt |
1998 |
9872AG |
FR.SUND |
|
50m |
2:42.74 |
408 |
2 |
Stinna Schnabl |
1999 |
9934AN |
HØRSHOLM |
|
50m |
2:39.08 |
418 |
3 |
Hanna Liljegren |
1998 |
AM7898 |
MKK |
|
50m |
2:31.91 |
416 |
4 |
Ida Lindborg |
1994 |
AB0494 |
MKK |
|
50m |
2:13.59 |
415 |
5 |
Jenny Thalin |
1997 |
BC8697 |
MKK |
|
50m |
2:30.01 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
118 |
7 |
Emma Brogaard |
2001 |
0134AM |
HILLERØD |
|
50m |
2:40.15 |
198 |
8 |
Liva Palmund |
2002 |
0246AA |
ROSKILDE |
|
50m |
2:46.51 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 |
Udskriftsdato |
22 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
12:24 |
|