Startliste for Kronborg Open Kort 2014
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Søndag
Seedede heat Løb 23
|
Stævne navn |
Kronborg Open Kort 2014 |
|
Udskriftsdato |
23 februar 2014 |
|
|
Stævne by |
Helsingør |
|
Udskriftstidspunkt |
08:41 |
|
|
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
23 februar 2014 |
|
|
|
|
Løb 23, 50m Frisvømning Damer |
Finaler (7) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
220 |
3 |
Isabella Ludvigsen |
2005 |
|
ALLERØD |
|
25m |
|
360 |
4 |
Maja Olsson |
2003 |
AB3603 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:03.86 |
207 |
5 |
Mathilde Friis Autzen |
2005 |
|
ALLERØD |
|
25m |
1:09.23 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
268 |
1 |
Camilla Porsdal |
2005 |
0592AB |
BIRKERØD |
|
25m |
56.14 |
342 |
2 |
Mimmi Andersson |
2003 |
AB8403 |
KARLSHAMN |
|
25m |
46.80 |
16 |
3 |
Nora Hertel |
2003 |
0362AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
44.18 |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
542 |
5 |
Emma F. Rouse |
2004 |
0412AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
43.94 |
529 |
6 |
Juliane Camille Mathiasen |
2004 |
0406AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
46.42 |
263 |
7 |
Camille Nørby |
2004 |
0498AE |
BIRKERØD |
|
25m |
49.76 |
206 |
8 |
Nora Armstrong |
2004 |
|
ALLERØD |
|
25m |
1:00.59 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
347 |
1 |
Isabelle Erneland |
2002 |
AY5602 |
KARLSHAMN |
|
25m |
42.88 |
278 |
2 |
Alberte Vallentin |
2003 |
0308AG |
BIRKERØD |
|
25m |
42.34 |
51 |
3 |
Christine Mardov-Johansen |
2003 |
0366AL |
FR.SUND |
|
25m |
41.15 |
479 |
4 |
Johanna Juul Bay-Smidt |
2002 |
0262AU |
HELSINGØR |
|
25m |
40.23 |
552 |
5 |
Pil Sylvander |
2003 |
0386AN |
HELSINGØR |
|
25m |
40.92 |
515 |
6 |
Amalie Kolstrup-Timm |
2003 |
0314AK |
HELSINGØR |
|
25m |
41.90 |
478 |
7 |
Lucca Maria Balle |
2004 |
0446AK |
HELSINGØR |
|
25m |
42.58 |
33 |
8 |
Emilie Schmidt-Lund |
2003 |
0368AN |
HOVEDSTAD |
|
25m |
43.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
503 |
1 |
Linnea Hietala |
2004 |
0442AE |
HELSINGØR |
|
25m |
39.55 |
352 |
2 |
Ida Karlsson |
2002 |
BC8202 |
KARLSHAMN |
|
25m |
39.35 |
550 |
3 |
Freja Stenbækgård |
2003 |
0306AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
38.89 |
541 |
4 |
Frida Roed |
2001 |
0158AU |
HELSINGØR |
|
25m |
37.55 |
22 |
5 |
Silke Siff Larsson |
2002 |
0268AJ |
HOVEDSTAD |
|
25m |
38.77 |
527 |
6 |
Olivia Ida Madsen |
2003 |
0404AF |
HELSINGØR |
|
25m |
39.25 |
557 |
7 |
Mathilde Maria Thorsen |
2004 |
0484AI |
HELSINGØR |
|
25m |
39.46 |
87 |
8 |
Michelle Mortensen |
2002 |
0274AH |
GLADSAXE |
|
25m |
39.71 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
490 |
1 |
Josefine Fast |
2003 |
0382AI |
HELSINGØR |
|
25m |
37.25 |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
549 |
3 |
Freja A. Skov |
2000 |
0078AA |
HELSINGØR |
|
25m |
32.29 |
289 |
4 |
Josephine Kruse |
2002 |
0242AQ |
SØLLERØD |
|
25m |
32.19 |
350 |
5 |
Annie Johansson |
2002 |
AA2602 |
KARLSHAMN |
|
25m |
32.23 |
315 |
6 |
Ellen-Sofie Frydenlund |
2000 |
0094AT |
TRITON B |
|
50m |
33.56 |
93 |
7 |
Gro Grinda Rasmussen |
2003 |
0372AF |
GLADSAXE |
|
25m |
36.50 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
288 |
1 |
Natasja Kepp |
2000 |
0088AH |
SØLLERØD |
|
25m |
31.67 |
134 |
2 |
Emilie Trolle Pedersen |
1999 |
9972AV |
HILLERØD |
|
25m |
31.44 |
359 |
3 |
Annelie Månsson |
1996 |
AU1696 |
KARLSHAMN |
|
25m |
31.18 |
363 |
4 |
Linn Rosenius |
2002 |
AA4602 |
KARLSHAMN |
|
25m |
30.96 |
457 |
5 |
Julie Kløv |
1997 |
9786AS |
VI39 |
|
25m |
31.00 |
127 |
6 |
Caroline Johansen |
1999 |
9958AN |
HILLERØD |
|
25m |
31.27 |
177 |
7 |
Anna Engström |
1996 |
BS3496 |
KSLS |
|
25m |
31.59 |
533 |
8 |
Mathilde Menck Nielsen |
2002 |
0246AC |
HELSINGØR |
|
25m |
31.69 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
49 |
1 |
Thea Lund |
1999 |
9908AL |
FR.SUND |
|
25m |
30.74 |
476 |
2 |
Pernille Agerlin |
1997 |
9786AF |
HELSINGØR |
|
25m |
30.27 |
571 |
3 |
Alberte Breum |
1995 |
9586AD |
HELSINGØR |
|
25m |
27.92 |
180 |
4 |
Annie Lindström |
1996 |
AJ3696 |
KSLS |
|
25m |
26.85 |
402 |
5 |
Sofia Altoft |
1998 |
9878AF |
HØRSHOLM |
|
25m |
27.55 |
132 |
6 |
Pernille Nislev |
1998 |
9842AC |
HILLERØD |
|
25m |
29.51 |
362 |
7 |
Ida Rosenius |
2000 |
AI7400 |
KARLSHAMN |
|
50m |
30.50 |
262 |
8 |
Julie Stampe Meier |
2001 |
0166AC |
BIRKERØD |
|
25m |
30.74 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 |
Udskriftsdato |
23 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:41 |
|