Startliste for Kronborg Open Kort 2014
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Søndag
Løb 26, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 480 | Berg-Sørensen Jonas | 1996 | HELSINGØR | 9663AG | 25 m | 1:02.18 | |
2 | 482 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 25 m | 1:03.47 | |
3 | 459 | Sørensen Christian O. | 1996 | VI39 | 9621AC | 25 m | 1:04.50 | |
4 | 40 | Ballerini André Goldberg | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 25 m | 1:07.98 | |
5 | 317 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 1:08.46 | |
6 | 568 | Andreasen Asger Mølgaard | 1990 | U.S.G | 9071AE | 25 m | 1:09.00 | |
7 | 56 | Nielsen Anton Haugaard | 2000 | FR.SUND | 0009AM | 25 m | 1:13.82 | |
8 | 99 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 1:14.55 | |
9 | 67 | Christoffersen William | 2001 | GLADSAXE | 0147AF | 25 m | 1:14.83 | |
10 | 536 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HELSINGØR | 0231AC | 25 m | 1:16.86 | |
11 | 449 | Sejthen Alexander | 1999 | HØRSHOLM | 9999AH | 25 m | 1:17.27 | |
12 | 249 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 1:18.54 | |
13 | 560 | Vilmar Thomas | 1998 | HELSINGØR | 9811AK | 25 m | 1:18.75 | |
14 | 86 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 25 m | 1:19.00 | |
15 | 52 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 1:19.33 | |
16 | 284 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 1:20.52 | |
17 | 247 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 25 m | 1:21.93 | |
18 | 266 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 1:21.93 | |
19 | 330 | Nielson Jens Gustav | 1999 | TRITON B | 9971AK | 25 m | 1:25.56 | |
20 | 70 | Gosden Alexander Bendix | 2000 | GLADSAXE | 0077AK | 25 m | 1:27.30 | |
21 | 254 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 1:27.42 | |
22 | 271 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 1:33.05 | |
23 | 29 | Oxenvad Rud Sejr | 2001 | HOVEDSTAD | 0189AJ | 25 m | 1:37.46 | |
24 | 265 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 25 m | 1:38.30 | |
25 | 212 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 1:39.42 | |
26 | 194 | Nordly Sebastian | 2001 | ROSKILDE | 0161AJ | 25 m | 1:40.57 | |
27 | 27 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 25 m | 1:53.39 | |
28 | 20 | Vidovic Alfred Klarskov | 2002 | HOVEDSTAD | 0291AG | 25 m | 1:58.55 | |
29 | 7 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 2:10.00 | |
30 | 192 | Lystlund Oliver | 2003 | ROSKILDE | 25 m | |||
31 | 270 | Qvist Valdemar Witt | 2003 | BIRKERØD | 0395AC | 25 m | ||
32 | 275 | Staal Sebastian M. | 2002 | BIRKERØD | 0211AC | 25 m | ||
33 | 380 | Frimann Joachim | 1997 | HELSINGE | 9761AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:40 |