Program för UGP 2 Trelleborg
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 8, 200m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 273 | Lloyd Victor | 1996 | TRELLEBORG | AH8796 | 25 m | 2:13.94 | |
2 | 155 | Olsson Jesper | 1998 | POSEIDON | AJ2798 | 25 m | 2:20.12 | |
3 | 178 | Jagerstål Niklas | 1999 | SK TRITON | AF8199 | 25 m | 2:22.53 | |
4 | 113 | Christiansson Filip | 1999 | YSTADS SS | AO6199 | 25 m | 2:22.72 | |
5 | 169 | Ericsson Rasmus | 1998 | SK TRITON | AB4198 | 25 m | 2:23.21 | |
6 | 227 | Hariri Ali | 1996 | SK RAN | AK7196 | 25 m | 2:23.96 | |
7 | 147 | Östlund Gustav | 1997 | POSEIDON | AM8797 | 25 m | 2:24.00 | |
8 | 164 | Vasilijevic Marko | 1999 | POSEIDON | AH1999 | 25 m | 2:25.84 | |
9 | 272 | Lloyd Axel | 1999 | TRELLEBORG | AE4599 | 25 m | 2:28.05 | |
10 | 232 | Cvijic Teodor | 1999 | SK SYDSIM | AS0199 | 25 m | 2:28.25 | |
11 | 1 | Larsson Isak | 2000 | SJÖBO SS | AF4900 | 25 m | 2:28.64 | |
12 | 112 | Forslund Anders | 1997 | YSTADS SS | AC9397 | 25 m | 2:28.96 | |
13 | 148 | Olsson Alexander | 1996 | POSEIDON | AK1796 | 25 m | 2:31.00 | |
14 | 247 | Andersson Sebastian | 1999 | SK SYDSIM | AE0599 | 25 m | 2:31.83 | |
15 | 233 | Nilsson Erik | 1996 | SK SYDSIM | AL7996 | 25 m | 2:31.92 | |
16 | 144 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | AI8100 | 25 m | 2:32.53 | |
17 | 145 | Pettersson Simon | 1998 | POSEIDON | AH7198 | 25 m | 2:33.02 | |
18 | 118 | Andersson Rickard | 1998 | YSTADS SS | AD4198 | 25 m | 2:33.45 | |
19 | 187 | Palmqvist Gustaf | 2001 | SK TRITON | AC5101 | 25 m | 2:34.51 | |
20 | 116 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | AE9501 | 25 m | 2:36.13 | |
21 | 261 | Hallberg Lars | 2001 | TRELLEBORG | AC2701 | 25 m | 2:36.69 | |
22 | 234 | Boos Erik | 1999 | SK SYDSIM | AD1399 | 25 m | 2:37.09 | |
23 | 180 | Kvist Samuel | 2000 | SK TRITON | AB0700 | 25 m | 2:37.78 | |
24 | 219 | Shahsavar Artin | 1999 | SK RAN | AV8399 | 25 m | 2:37.93 | |
25 | 206 | Tufvesson Simon | 1999 | SJÖBO SS | AN3599 | 25 m | 2:38.19 | |
26 | 223 | Andersson Max | 1996 | SK RAN | AC6196 | 50 m | 2:38.74 | |
27 | 52 | Siöland David | 2000 | MKK | AH7500 | 25 m | 2:39.69 | |
28 | 222 | Berg Richard | 1998 | SK RAN | AH5598 | 50 m | 2:40.03 | |
29 | 117 | Hansson Sebastian Olsson | 1998 | YSTADS SS | AO5598 | 25 m | 2:40.34 | |
30 | 231 | Halilovic Eddie | 1999 | SK SYDSIM | AQ8399 | 25 m | 2:41.06 | |
31 | 146 | Ivarsson Sigge | 1999 | POSEIDON | AL4199 | 25 m | 2:41.65 | |
32 | 64 | Jarnberg Dennis | 1999 | MKK | AC5999 | 25 m | 2:43.52 | |
33 | 49 | Hinderup Filip | 2001 | MKK | AH5101 | 25 m | 2:45.85 | |
34 | 59 | Hansen Lucas | 1999 | MKK | AN8799 | 25 m | 2:46.97 | |
35 | 262 | Hiltonsson Jonathan | 2000 | TRELLEBORG | AH1300 | 25 m | 2:47.12 | |
36 | 56 | Hagerström Tim | 1999 | MKK | AH8799 | 25 m | 2:47.95 | |
37 | 217 | Karlin-Reteike Marcus | 1999 | SK RAN | AS3599 | 25 m | 2:49.13 | |
38 | 194 | Wetterborg Felix | 2001 | SK TRITON | AC6101 | 25 m | 2:50.99 | |
39 | 51 | Falk Robin | 2001 | MKK | AJ9101 | 25 m | 2:52.18 | |
40 | 143 | Johansson Oscar | 2000 | POSEIDON | AH4500 | 25 m | 2:54.09 | |
41 | 271 | Lindkvist Daniel | 2000 | TRELLEBORG | AO2900 | 25 m | 2:55.16 | |
42 | 94 | Kutlesovski Filip | 2000 | MKK | AP0100 | 50 m | 2:56.43 | |
43 | 202 | Börjesson Jakob | 2001 | SJÖBO SS | AG9901 | 25 m | 2:57.28 | |
44 | 156 | Latak William | 1999 | POSEIDON | AH4399 | 25 m | 2:58.42 | |
45 | 54 | Wiktor Samuel | 2001 | MKK | AJ5301 | 50 m | 2:58.73 | |
46 | 55 | Diaz Joaquin | 2001 | MKK | AH4101 | 50 m | 3:00.84 | |
47 | 224 | Karlin-Reteike Philip | 1999 | SK RAN | AS2599 | 50 m | 3:02.79 | |
48 | 165 | Klinteberg Erik af | 2000 | SK TRITON | AB2700 | 25 m | 3:03.11 | |
49 | 205 | Persson Alfred | 2000 | SJÖBO SS | AG4900 | 25 m | 3:03.44 | |
50 | 226 | Birkeberg Michael | 2000 | SK RAN | AJ0700 | 25 m | 3:04.62 | |
51 | 115 | Stoltz Erik | 1998 | YSTADS SS | AV8598 | 25 m | 3:05.48 | |
52 | 265 | Klittbo Oscar | 2002 | TRELLEBORG | AA2702 | 25 m | 3:07.31 | |
53 | 104 | Nilsson Herman | 2002 | YSTADS SS | AI1502 | 25 m | 3:08.51 | |
54 | 93 | Patzer Lukas | 2002 | MKK | AG5902 | 25 m | 3:08.70 | |
55 | 66 | Schildt Samuel | 2000 | MKK | AP3100 | 25 m | 3:11.16 | |
56 | 237 | Sihlén Melvin | 2000 | SK SYDSIM | AV8100 | 50 m | 3:12.35 | |
57 | 188 | Palmqvist Oscar | 2000 | SK TRITON | AF9300 | 25 m | 3:14.25 | |
58 | 63 | Ghidini Simon | 2001 | MKK | AR9701 | 25 m | 3:15.80 | |
59 | 45 | Scott Arvid | 2001 | MKK | AO0901 | 25 m | 3:15.90 | |
60 | 236 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | AJ7901 | 25 m | 3:15.92 | |
61 | 255 | Brüggemann Asterix | 2001 | TRELLEBORG | AF1701 | 25 m | 3:17.46 | |
62 | 50 | Falk David | 2003 | MKK | AD3103 | 25 m | 3:17.76 | |
63 | 221 | Olsson Primus | 2000 | SK RAN | AV7100 | 25 m | 3:18.66 | |
64 | 283 | Romare Douglas | 2001 | TRELLEBORG | AD0301 | 25 m | 3:21.31 | |
65 | 71 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | AI5902 | 50 m | 3:22.51 | |
66 | 282 | Primetta Philip | 2002 | TRELLEBORG | AF8502 | 25 m | 3:26.19 | |
67 | 175 | Grandin Thor | 2002 | SK TRITON | AG4502 | 25 m | 3:27.90 | |
68 | 218 | Hajdari Behar | 2001 | SK RAN | AN4501 | 25 m | 3:28.04 | |
69 | 275 | Olsson Erik | 2002 | TRELLEBORG | AF9502 | 25 m | 3:41.75 | |
70 | 114 | Jansson Anton | 2002 | YSTADS SS | AC4702 | 50 m | 3:42.19 | |
71 | 46 | Petrovic David | 2000 | MKK | AV9500 | 25 m | ||
72 | 53 | Persson Elias | 2002 | MKK | AI7902 | 25 m | ||
73 | 62 | Gustafsson Simon | 2002 | MKK | AN0102 | 25 m | ||
74 | 73 | Nyhlén Albert | 2000 | MKK | AS4100 | 25 m | ||
75 | 220 | Olsson-Shirazi Daniel | 1997 | SK RAN | AV9197 | 25 m | ||
76 | 225 | Bergman Emil | 2001 | SK RAN | AE7501 | 25 m | ||
77 | 228 | Nilsson Leonardo | 2000 | SK RAN | AS6900 | 25 m | ||
78 | 229 | Dahlgren Joel | 2002 | SK RAN | AC1102 | 25 m | ||
79 | 248 | Seanderdahl Jonathan | 2002 | SK SYDSIM | AJ0702 | 25 m | ||
80 | 264 | Jönsson Hampus | 2002 | TRELLEBORG | AK1702 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 07 mars 2014 |
Licensierad till: Trelleborg Sim | Utskriftstid | 23:45 |