Program för Tyresö Knatte 2014
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 19
|
Tävling |
Tyresö Knatte |
|
Utskriftsdatum |
15 februari 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Tyresö |
|
Utskriftstid |
15:17 |
|
|
Arrangör |
Tyresö SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
15 februari 2014 |
|
|
|
|
Gren 19, 50m Ryggsim Damer |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
157 |
3 |
Wilma Remmelg |
2002 |
BL1402 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
|
151 |
4 |
Ella Lundwall |
2002 |
BO2602 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
|
107 |
5 |
Hannah Lidén |
2002 |
BM5402 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
110 |
1 |
Vendela Lundqvist |
2002 |
BM3602 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
13 |
2 |
Greta Hallman |
2002 |
BC9802 |
SKURU IK |
|
25m |
58.22 |
209 |
3 |
Stina Järnek |
2002 |
AI3802 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
53.56 |
156 |
4 |
Emma Parsons |
2002 |
BF8802 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
50.80 |
22 |
5 |
Lovisa Schmidt |
2002 |
BF9602 |
SKURU IK |
|
25m |
52.00 |
86 |
6 |
Evelina Porling |
2002 |
BH9202 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
54.96 |
145 |
7 |
Nicole Kelloniemi |
2002 |
AI1802 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:07.00 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
189 |
1 |
Maja Aly |
2002 |
BF5802 |
ÖSMO SS |
|
25m |
50.39 |
1 |
2 |
Josefin Almgren |
2002 |
AX0602 |
SKURU IK |
|
25m |
46.96 |
163 |
3 |
Emma Stråhle |
2002 |
AI4802 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
46.16 |
77 |
4 |
Carolina Jonsson |
2002 |
AU5402 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
44.93 |
33 |
5 |
Felicia Östlund |
2002 |
BD6202 |
SKURU IK |
|
25m |
45.43 |
193 |
6 |
Alice Hartell |
2002 |
AJ9402 |
ÖSMO SS |
|
25m |
46.49 |
191 |
7 |
Linn Claesson |
2002 |
AE6402 |
ÖSMO SS |
|
25m |
47.20 |
211 |
8 |
Tilda Sandberg |
2002 |
BB0402 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
50.47 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
187 |
1 |
Emma Öberg |
2002 |
AF4402 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
43.11 |
68 |
2 |
Klara Alte |
2002 |
AX1602 |
SKK |
|
25m |
42.88 |
66 |
3 |
Hanna Åsbrink |
2002 |
AX4602 |
SKK |
|
25m |
41.02 |
176 |
4 |
Tindra Imhäuser |
2002 |
AG9802 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
36.41 |
29 |
5 |
Anna Westborg |
2002 |
AE0402 |
SKURU IK |
|
25m |
37.76 |
96 |
6 |
Michelle Aspberg |
2002 |
AT8402 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
41.99 |
92 |
7 |
Nadia Welin-Berger |
2002 |
AU4402 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
42.98 |
114 |
8 |
Emma Osterman |
2002 |
AP8802 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
43.75 |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 |
Utskriftsdatum |
15 februari 2014 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap |
Utskriftstid |
15:17 |
|