Program för TYR Challenger Meet 2014
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 14
|
Tävling |
TYR Challenger Meet 2014 |
|
Utskriftsdatum |
03 maj 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
15:16 |
|
|
Arrangör |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
03 maj 2014 |
|
|
|
|
Gren 14, 100m Bröstsim Damer |
Finaler (10) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
337 |
2 |
Elisabeth Sjelvgren |
2003 |
BL4403 |
KANAANS SS |
|
50m |
|
237 |
3 |
Gabriella Gunnarsson |
2001 |
BK5401 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:50.00 |
220 |
4 |
Filippa Blomgren |
2001 |
BA5601 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:52.58 |
248 |
5 |
Alexandra Jensen |
2001 |
BG6801 |
TÄBY SIM |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
116 |
1 |
Julia From |
1999 |
BR2499 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:47.86 |
50 |
2 |
Tilda Bellander |
2000 |
AX0600 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:45.70 |
279 |
3 |
Maja Sköld |
2002 |
AP1602 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:44.67 |
210 |
4 |
Stella Alin |
2002 |
BC1802 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:45.16 |
216 |
5 |
Kelsey Beiley |
2001 |
BK4401 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:45.88 |
57 |
6 |
Ella Langell Högblom |
2001 |
BF1801 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:48.68 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
15 |
1 |
Emilia Österberg |
2000 |
AU4200 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:41.71 |
252 |
2 |
Tilda Kjeldsen |
2001 |
BK6401 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:41.11 |
256 |
3 |
Anna Ladis |
2001 |
BH7801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:40.60 |
13 |
4 |
Emma Wallin |
1999 |
BH7899 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:41.00 |
52 |
5 |
Liza Eriksson |
2000 |
AX1600 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:41.25 |
251 |
6 |
Tara Josefsson |
2002 |
BC9402 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:44.46 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
74 |
1 |
Cecilia Viberg |
2003 |
AU1603 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:39.90 |
215 |
2 |
Jennifer Barnå |
2002 |
BC7602 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:39.45 |
9 |
3 |
Hanna Marohn |
1998 |
AS7298 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:37.38 |
263 |
4 |
Viktoria Nylund |
2001 |
BD1801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:38.84 |
149 |
5 |
Frida Therkhildsen |
1999 |
BO5299 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:39.85 |
379 |
6 |
Amanda Gunnarsson-Jonsson |
2000 |
AC4800 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:40.43 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
58 |
1 |
Sandra Lindberg |
1998 |
AC2698 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:37.10 |
343 |
2 |
Matilda Eriksson |
1999 |
BE8899 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:34.93 |
191 |
3 |
Clara Sundqvist |
2001 |
AU4801 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:32.40 |
36 |
4 |
Manjiri Bhat |
2000 |
AI4600 |
DANDERYD |
|
25m |
1:32.90 |
262 |
5 |
Isabelle Nordlinder |
2001 |
BA1801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:35.62 |
108 |
6 |
Vinona Bothe Karlsson |
1999 |
BN6899 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:37.26 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
233 |
1 |
Ingrid Franks |
2003 |
AT5603 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:31.64 |
268 |
2 |
Johanna Persson |
2001 |
AY6601 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:31.02 |
241 |
3 |
Smilla Hedlund |
2001 |
BH5801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:29.55 |
284 |
4 |
Maria Tavemark |
2001 |
BA9601 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:30.36 |
278 |
5 |
Gunnel Sköld |
2000 |
BB9600 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:31.46 |
275 |
6 |
Malin Sangfelt |
2001 |
AC3801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:32.13 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
59 |
1 |
Sandra Persson |
1998 |
BC7698 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:29.31 |
247 |
2 |
Kristina Isacson |
2001 |
BH5601 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:27.60 |
177 |
3 |
Wilma Hagmansson |
1999 |
AR3899 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:26.63 |
317 |
4 |
Julia Faleke-Novy |
2000 |
BK1600 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:26.99 |
44 |
5 |
Lina Sundman |
1998 |
AZ8898 |
DANDERYD |
|
25m |
1:27.61 |
164 |
6 |
Wilma Andersson |
1998 |
AR7298 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:29.36 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
367 |
1 |
Elin Södersten |
2000 |
AI5800 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:26.15 |
154 |
2 |
Josefin Öster |
1997 |
AT0297 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:25.37 |
283 |
3 |
Alice Sundberg |
1999 |
AS1299 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:25.12 |
255 |
4 |
Zhanna Kuhry |
1998 |
BF4698 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:25.36 |
109 |
5 |
Amanda Carlbom |
2000 |
BB8200 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
1:25.74 |
357 |
6 |
Linneá Larsson |
2000 |
AR3600 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:26.18 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
217 |
1 |
Mikaela Bergh |
1999 |
AK5299 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:23.53 |
326 |
2 |
Emelie Ångström |
2001 |
AN8201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:20.12 |
253 |
3 |
Pauline Korssell |
1997 |
AI8897 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:19.00 |
354 |
4 |
Cornelia Eklund |
2000 |
AC1800 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:19.70 |
174 |
5 |
Agnes Fährlin |
1998 |
AR1498 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:21.58 |
144 |
6 |
Tina Shahmalekpour |
2001 |
AI6601 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:24.61 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
145 |
1 |
Caroline Speiner |
1994 |
AZ0294 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
1:16.30 |
385 |
2 |
Fanny Strömstedt |
1996 |
|
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:13.99 |
206 |
3 |
Julia Thurfjell |
1994 |
BG3894 |
SS04 |
|
25m |
1:13.23 |
309 |
4 |
Hannah Brunzell |
2001 |
AP6801 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:13.27 |
203 |
5 |
Sophia Norén |
1998 |
AN9698 |
SS04 |
|
25m |
1:15.01 |
234 |
6 |
Julia Franks |
2000 |
AR5400 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:16.86 |
Skapad av WinGrodan 1.22.13 |
Utskriftsdatum |
03 maj 2014 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
15:16 |
|