Program for TYR Challenger Meet 2014
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 1, 50m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 183 | Lüning Anton | 1996 | SPÅRVÄGEN | AO0996 | 50 m | 26.79 | |
2 | 3 | Häggblad Wictor | 1994 | ÅKERSBERGA | AJ8194 | 25 m | 26.80 | |
3 | 254 | Kruthammar David | 1997 | TÄBY SIM | AN6197 | 50 m | 27.86 | |
4 | 33 | Aabel Nordkvist Jens Jacob | 1995 | DANDERYD | BB2995 | 25 m | 27.92 | |
5 | 242 | Hedman Filip | 1998 | TÄBY SIM | AO1598 | 50 m | 28.29 | |
6 | 291 | Åberg William | 1997 | TÄBY SIM | AF1597 | 50 m | 28.97 | |
7 | 327 | Altzar Oskar | 1992 | KANAANS SS | AX7792 | 50 m | 29.14 | |
8 | 11 | Pirkizri Marcus | 1995 | ÅKERSBERGA | AY5595 | 25 m | 29.34 | |
9 | 287 | Westberg Calle | 1995 | TÄBY SIM | AT9795 | 50 m | 29.57 | |
10 | 308 | Bonetti Alessandro | 1999 | VÄSTERÅS | AG5399 | 25 m | 29.61 | |
11 | 111 | de Andrade Cristian | 1996 | SÖDERTÖRN | AT6796 | 25 m | 30.09 | |
12 | 209 | Alin Isak | 1999 | TÄBY SIM | AP0799 | 50 m | 30.19 | |
13 | 138 | Persson Andreas | 1996 | SÖDERTÖRN | AK2596 | 50 m | 30.32 | |
14 | 141 | Reinholdz Erik | 1997 | SÖDERTÖRN | AF2397 | 25 m | 30.48 | |
15 | 355 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 25 m | 30.76 | |
16 | 315 | Eklund Jesper | 1998 | VÄSTERÅS | AJ0198 | 25 m | 30.81 | |
17 | 17 | Östervall Thomas | 2000 | ÅKERSBERGA | AD3100 | 25 m | 30.86 | |
18 | 110 | Chong Kevin | 1998 | SÖDERTÖRN | AE9798 | 50 m | 31.06 | |
19 | 117 | Gräns Adam | 1996 | SÖDERTÖRN | AD6796 | 25 m | 31.19 | |
20 | 231 | Fernandez Tobias | 1999 | TÄBY SIM | AN7799 | 50 m | 31.30 | |
21 | 352 | Bengtsson Emil | 1999 | JÄRFÄLLA S | AT1599 | 25 m | 31.40 | |
22 | 368 | Talback Samuel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AB8500 | 25 m | 32.31 | |
23 | 2 | Gullberg Oscar | 1999 | ÅKERSBERGA | AF8799 | 25 m | 32.44 | |
24 | 243 | Holmerin Sebastian | 1998 | TÄBY SIM | AJ4998 | 50 m | 32.96 | |
25 | 353 | Bladin Samuel | 1999 | JÄRFÄLLA S | AO4399 | 25 m | 33.17 | |
26 | 112 | Despotovic Nikola | 1998 | SÖDERTÖRN | AW0798 | 25 m | 33.22 | |
27 | 63 | Törnquist Oscar | 2000 | GUSTAVSBER | AM9300 | 25 m | 33.65 | |
28 | 313 | Dijkhuizen Gijs | 2000 | VÄSTERÅS | AL8300 | 25 m | 33.83 | |
29 | 46 | Varga Stefan | 2000 | DANDERYD | AH3500 | 25 m | 34.06 | |
30 | 29 | Ooi Brian | 1999 | BOTK-RÖNN | AV2199 | 25 m | 34.14 | |
31 | 24 | Karlsson Daniel | 2001 | BOTK-RÖNN | AL0901 | 25 m | 34.16 | |
32 | 42 | Rejdemyhr Jakob | 2000 | DANDERYD | AP1900 | 25 m | 34.24 | |
33 | 61 | Strandberg Hugo | 1999 | GUSTAVSBER | AK0999 | 25 m | 34.30 | |
34 | 225 | Coleman Daniel | 2000 | TÄBY SIM | AP0700 | 50 m | 34.46 | |
35 | 333 | Olsson Eric | 1999 | KANAANS SS | AU8199 | 25 m | 34.52 | |
36 | 62 | Toreborg David | 1999 | GUSTAVSBER | AQ5999 | 25 m | 34.57 | |
37 | 6 | Jansson William | 2000 | ÅKERSBERGA | AX1100 | 25 m | 34.66 | |
38 | 359 | Modin Axel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AJ5900 | 25 m | 34.74 | |
39 | 137 | Nyström Elliot | 2002 | SÖDERTÖRN | AD6902 | 25 m | 35.61 | |
40 | 362 | Pettersson-Dahlberg Rasmus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AQ2500 | 25 m | 35.65 | |
41 | 240 | Hansson Gabriel | 2000 | TÄBY SIM | AE8700 | 50 m | 36.11 | |
42 | 245 | Häger Edwin | 1999 | TÄBY SIM | AQ9999 | 50 m | 36.18 | |
43 | 316 | Eriksson Oscar | 2000 | VÄSTERÅS | AN9700 | 25 m | 36.30 | |
44 | 271 | Roosmark Lukas | 2002 | TÄBY SIM | AI1702 | 25 m | 36.38 | |
45 | 132 | Manea David | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ8199 | 25 m | 36.52 | |
46 | 260 | Muzikants Wilhelm | 2001 | TÄBY SIM | AJ2901 | 50 m | 36.69 | |
47 | 321 | Nilsson Victor | 2000 | VÄSTERÅS | AL9300 | 25 m | 36.89 | |
48 | 370 | Westberg Pontus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS9500 | 25 m | 37.06 | |
49 | 211 | Al-Khalili Jonas | 2002 | TÄBY SIM | AI6502 | 25 m | 37.14 | |
50 | 107 | Bernås Östrand Viktor | 2000 | SÖDERTÖRN | AU3900 | 25 m | 37.32 | |
51 | 270 | Pöllänen Andres | 2001 | TÄBY SIM | AM5901 | 25 m | 37.43 | |
52 | 127 | Kallvikbacka Simon | 1999 | SÖDERTÖRN | AG8399 | 25 m | 37.56 | |
53 | 366 | Säll David | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS8500 | 25 m | 38.00 | |
54 | 236 | Ghahestani Shervin | 1997 | TÄBY SIM | AP5997 | 50 m | 38.07 | |
55 | 8 | Ljungholm Gustav | 2000 | ÅKERSBERGA | AC8900 | 25 m | 38.13 | |
56 | 25 | Karlsson Mikael | 1998 | BOTK-RÖNN | AQ0198 | 25 m | 38.16 | |
57 | 54 | Grape Glennhage Ludvig | 2001 | GUSTAVSBER | AI3701 | 25 m | 38.21 | |
58 | 261 | Nordén Axel | 2001 | TÄBY SIM | AO3301 | 25 m | 38.52 | |
59 | 360 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 25 m | 38.58 | |
60 | 115 | From Erik | 1996 | SÖDERTÖRN | AW6996 | 50 m | 41.46 | |
61 | 135 | Murmester Mathias | 1998 | SÖDERTÖRN | AW6798 | 50 m | 44.70 | |
62 | 269 | Persson Taylor Isac | 2003 | TÄBY SIM | AE6903 | 25 m | 45.31 | |
63 | 340 | Amilon Oscar | 2002 | TÄBY SIM | AH6102 | 25 m | 48.28 | |
64 | 345 | Lingham Karl | 2002 | TÄBY SIM | AM0502 | 25 m | 48.53 | |
65 | 51 | Cedergren Gabriel | 1999 | GUSTAVSBER | AW2799 | 50 m | ||
66 | 65 | Frohde Wiggo | 2000 | LIDINGÖ SK | AX3300 | 50 m | ||
67 | 218 | Bergström Alexander | 2002 | TÄBY SIM | AP2502 | 50 m | ||
68 | 238 | Gunnarsson Olle | 2000 | TÄBY SIM | AR3500 | 50 m | ||
69 | 329 | Denisenko Dmitri | 2000 | KANAANS SS | AY5900 | 50 m | ||
70 | 348 | Simic Oliver | 1998 | TÄBY SIM | AY0198 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.11 | Utskriftsdatum | 02 maj 2014 |
Licensierad till: Täby Sim | Utskriftstid | 14:50 |