Program för Freestyle cup 2014
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 6
|
Tävling |
Freestyle Cup |
|
Utskriftsdatum |
23 mars 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Åkeshov |
|
Utskriftstid |
16:49 |
|
|
Arrangör |
SKK |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
23 mars 2014 |
|
|
|
|
Gren 6, 100m Frisim Damer |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
267 |
2 |
Hanna Dolk |
2002 |
BP9402 |
KANAANS SS |
|
25m |
|
376 |
3 |
Sonja Helgesen |
2002 |
BB4802 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
374 |
4 |
Josefine Andersson |
2002 |
BB5802 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
236 |
1 |
Victoria Danielsson |
2002 |
|
POLISEN |
|
25m |
1:48.00 |
232 |
2 |
Linda Öqvist |
2001 |
BI8601 |
SKK |
|
25m |
1:44.32 |
229 |
3 |
Amanda Roloff |
2001 |
AW1201 |
SKK |
|
25m |
1:37.44 |
368 |
4 |
Tilda Sandberg |
2002 |
BB0402 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:38.46 |
231 |
5 |
Simone Öhman |
2002 |
BA2802 |
SKK |
|
25m |
1:45.62 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
347 |
1 |
Evelina Porling |
2002 |
BH9202 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:33.65 |
370 |
2 |
Martina Taxén |
2001 |
AT1401 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:28.53 |
301 |
3 |
Sarron Mehari |
2001 |
AQ2201 |
POLISEN |
|
25m |
1:28.08 |
296 |
4 |
Sofia Eriksson |
2001 |
BL0201 |
POLISEN |
|
25m |
1:28.13 |
297 |
5 |
Nellie Ghaufouri |
2001 |
BJ7201 |
POLISEN |
|
25m |
1:32.66 |
270 |
6 |
Lupin Flink |
2002 |
AW8402 |
KANAANS SS |
|
25m |
1:33.66 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
360 |
1 |
Iris Fransson Lindqvist |
2001 |
BG3401 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:25.99 |
315 |
2 |
Julia Gunneriusson |
2002 |
AX7402 |
SKK |
|
25m |
1:24.67 |
295 |
3 |
Kajsa Backström |
2001 |
AV9201 |
POLISEN |
|
25m |
1:23.47 |
298 |
4 |
Zelma Karlbom |
2002 |
AR1802 |
POLISEN |
|
25m |
1:23.65 |
325 |
5 |
Liv Tibblin Wahnberg |
2002 |
AX5602 |
SKK |
|
25m |
1:24.78 |
372 |
6 |
Klara Tryding |
2002 |
BF9802 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:27.29 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
327 |
1 |
Hanna Åsbrink |
2002 |
AX4602 |
SKK |
|
25m |
1:20.63 |
354 |
2 |
Nadia Welin-Berger |
2002 |
AU4402 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:18.65 |
312 |
3 |
Klara Eklöf |
2002 |
AH2202 |
SKK |
|
25m |
1:13.31 |
344 |
4 |
Yasmine Nadouri |
2001 |
BH7601 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:17.83 |
310 |
5 |
Klara Alte |
2002 |
AX1602 |
SKK |
|
25m |
1:20.57 |
369 |
6 |
Emma Stråhle |
2002 |
AI4802 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:21.65 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
336 |
1 |
Carolina Jonsson |
2002 |
AU5402 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:11.57 |
313 |
2 |
Amanda Eriksson |
2001 |
AH9801 |
SKK |
|
25m |
1:08.56 |
320 |
3 |
Elsa Nordström |
2001 |
AV9401 |
SKK |
|
25m |
1:06.39 |
319 |
4 |
Smilla Lönnberg |
2001 |
AQ0801 |
SKK |
|
25m |
1:07.72 |
311 |
5 |
Malin Andreé |
2001 |
AN4201 |
SKK |
|
25m |
1:10.71 |
285 |
6 |
Daniella Berglund |
2002 |
BB8402 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:13.06 |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 |
Utskriftsdatum |
23 mars 2014 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
Utskriftstid |
16:49 |
|