Program för Alm. Brand Bank cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Løb 34, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 101 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 1:11.62 | |
2 | 51 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 25 m | 1:13.51 | |
3 | 120 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 25 m | 1:18.49 | |
4 | 93 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 25 m | 1:19.34 | |
5 | 115 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 25 m | 1:20.87 | |
6 | 109 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 1:27.79 | |
7 | 172 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 25 m | 1:28.65 | |
8 | 170 | Gammelgaard Andreas | 2002 | HVIDOVRE | 0255AH | 25 m | 1:28.86 | |
9 | 27 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 1:29.33 | |
10 | 116 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 1:32.74 | |
11 | 117 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 1:32.90 | |
12 | 23 | Klysner Thor | 2001 | HELSINGØR | 0121AQ | 25 m | 1:35.00 | |
13 | 135 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 1:36.01 | |
14 | 100 | Schwartzbach Daniel | 1999 | TRITON B | 9999AJ | 25 m | 1:37.07 | |
15 | 134 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 1:38.03 | |
16 | 176 | Latta Elia | 2002 | HVIDOVRE | 0227AE | 25 m | 1:41.33 | |
17 | 108 | Busse Malde Tesch | 2003 | ALLERØD | 0329AC | 25 m | 1:42.55 | |
18 | 29 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 1:44.28 | |
19 | 30 | Benli Adar | 2001 | HERLEV | 0143AR | 25 m | 1:45.02 | |
20 | 71 | Pedersen Nicolaj | 2005 | BIRKERØD | 0537AA | 25 m | 1:45.28 | |
21 | 136 | Wanscher Marius | 2002 | ALLERØD | 0293AM | 25 m | 1:49.30 | |
22 | 143 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 25 m | 1:49.76 | ||
23 | 248 | Reiter Andreas | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AM | 25 m | 1:50.05 | |
24 | 66 | Hargreaves Ben | 2005 | BIRKERØD | 0597AA | 25 m | 1:50.49 | |
25 | 237 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:50.85 | ||
26 | 247 | Pedersen Nikolaj B. | 2001 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:51.42 | ||
27 | 76 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 1:51.53 | |
28 | 119 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 1:52.02 | |
29 | 35 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 1:52.21 | |
30 | 32 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 1:52.26 | |
31 | 43 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 0231AQ | 25 m | 1:53.74 | |
32 | 210 | Folkmann Tobias Kalmeyer | 2002 | HERLEV | 25 m | 1:54.02 | ||
33 | 74 | Røgind Christian | 2004 | BIRKERØD | 0457AA | 25 m | 1:54.64 | |
34 | 72 | Pedersen Sebastian | 2005 | BIRKERØD | 0547AA | 25 m | 1:55.43 | |
35 | 64 | Alexandersen Jonas Riff | 2005 | BIRKERØD | 0559AA | 25 m | 1:55.60 | |
36 | 123 | Petersen Joakim R. | 2003 | ALLERØD | 0307AI | 25 m | 1:57.02 | |
37 | 73 | Rosenbohm Asbjørn | 2004 | BIRKERØD | 0405AB | 25 m | 1:57.83 | |
38 | 238 | Groth Robert | 2003 | VAT CPH-MK | 0317AF | 25 m | 2:00.31 | |
39 | 142 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 2:04.88 | |
40 | 244 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:05.07 | ||
41 | 242 | Knudsen Magnus B. | 2005 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:30.50 | ||
42 | 250 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:41.15 | ||
43 | 68 | Jørgensen Thomas | 2005 | BIRKERØD | 0543AB | 25 m | ||
44 | 141 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 25 m | |||
45 | 146 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 25 april 2014 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 20:30 |