Startliste for Alm. Brand Bank cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 29, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 54 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 25 m | 1:25.84 | |
2 | 55 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 25 m | 1:26.34 | |
3 | 61 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 25 m | 1:27.76 | |
4 | 98 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 1:30.03 | |
5 | 215 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | TVS IF | 0162AD | 25 m | 1:32.60 | |
6 | 225 | Poulsen Malou | 2001 | TVS IF | 0196AF | 25 m | 1:35.13 | |
7 | 87 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 1:38.18 | |
8 | 104 | Sørensen Emma Fie Holck | 1999 | TRITON B | 9926AR | 25 m | 1:41.07 | |
9 | 14 | Christensen Karoline | 2002 | HELSINGØR | 0268AT | 25 m | 1:42.66 | |
10 | 166 | Adelholm Anna | 2001 | HVIDOVRE | 0102AS | 25 m | 1:43.10 | |
11 | 49 | Weber Sofie Boesgaard | 2002 | HERLEV | 0278AK | 25 m | 1:44.07 | |
12 | 129 | Rygaard Asta | 2003 | ALLERØD | 0312AK | 25 m | 1:45.38 | |
13 | 80 | Belmadani Marie Emilie | 2000 | TRITON B | 0004AY | 25 m | 1:45.42 | |
14 | 183 | Windahl Rebekka | 2001 | HVIDOVRE | 0158AM | 25 m | 1:48.43 | |
15 | 169 | Engell Emma Bille | 2002 | HVIDOVRE | 0242AO | 25 m | 1:52.25 | |
16 | 36 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 25 m | 1:53.11 | |
17 | 42 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 1:55.02 | |
18 | 112 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 1:55.37 | |
19 | 234 | Andersen Asta | 2003 | VAT CPH-MK | 0398AC | 25 m | 1:55.50 | |
20 | 128 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 1:55.84 | |
21 | 254 | Toft Victoria | 2002 | VAT CPH-MK | 0258AQ | 25 m | 1:59.55 | |
22 | 235 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:59.89 | ||
23 | 218 | Hvilsom Caroline Bjørn | 2005 | TVS IF | 0588AA | 25 m | 2:05.00 | |
24 | 31 | Bøg Karen | 2003 | HERLEV | 0366AU | 25 m | 2:05.01 | |
25 | 99 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 25 m | 2:07.54 | |
26 | 246 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 2:16.77 | |
27 | 70 | Lilliedal Josefine V. H. | 2004 | BIRKERØD | 0412AA | 25 m | 2:27.80 | |
28 | 47 | Persson Sofie Sønderby | 2003 | HERLEV | 0332AQ | 25 m | 2:33.25 | |
29 | 65 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 2:34.99 | |
30 | 252 | Sørensen Mathilde K. | 2003 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:59.74 | ||
31 | 67 | Haunsø Julie Kolind | 2005 | BIRKERØD | 25 m | |||
32 | 144 | Hindsgaul Laura | 2005 | ALLERØD | 25 m | |||
33 | 145 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 25 m | |||
34 | 261 | Andersen Signe | 2004 | ALLERØD | 25 m | |||
35 | 262 | Armstrong Nora | 2004 | ALLERØD | 25 m | |||
36 | 265 | Brandt Andrea Vad | 2005 | ALLERØD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 25 april 2014 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 20:30 |