Ohjelma Rollo-uinnit 2014
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Laji 10, 100m VU T11 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Hiltunen Madeleine | 2003 | OuLo | 03A214 | 25 m | 1:07.80 | 1:09.80 | |
2 | Kuusisto Sylvia | 2003 | AUi | 03A137 | 50 m | 1:09.86 | 1:09.86 | |
3 | Lahtinen Laura | 2003 | OU | 03A386 | 50 m | 1:10.73 | 1:10.73 | |
4 | Hökkä Henna | 2003 | OU | 03A216 | 50 m | 1:11.91 | 1:11.91 | |
5 | Kärkkäinen Kiia | 2003 | HeiI | 03A235 | 50 m | 1:12.56 | 1:12.56 | |
6 | Antikainen Ellen | 2003 | Cetus | 03A384 | 50 m | 1:12.56 | 1:12.56 | |
7 | Kärkkäinen Roosa | 2003 | OuLo | 03A051 | 50 m | 1:12.74 | 1:12.74 | |
8 | Korkiakoski Tara | 2003 | VUS-VSS | 03A152 | 50 m | 1:12.94 | 1:12.94 | |
9 | Luoto Rebekka | 2003 | RaisU | 03A191 | 50 m | 1:13.30 | 1:13.30 | |
10 | Skinnari Veera | 2003 | LaUS | 03A090 | 50 m | 1:13.56 | 1:13.56 | |
11 | Haglund Emma | 2003 | VUS-VSS | 03A493 | 50 m | 1:13.91 | 1:13.91 | |
12 | Käräjämies Juulia | 2003 | NumKis | 03A037 | 50 m | 1:14.20 | 1:14.20 | |
13 | Järvinen Venla | 2003 | RaisU | 03A313 | 50 m | 1:14.62 | 1:14.62 | |
14 | Aho Roosa | 2003 | RaisU | 03A060 | 50 m | 1:15.07 | 1:15.07 | |
15 | Leppänen Vilhelmiina | 2003 | SGR | 03A002 | 50 m | 1:15.71 | 1:15.71 | |
16 | Lukkari Minja | 2003 | OU | 03A364 | 50 m | 1:15.73 | 1:15.73 | |
17 | Långström Sofia | 2003 | Cetus | 03A085 | 50 m | 1:15.98 | 1:15.98 | |
18 | Himanen Kaisa | 2003 | MiUS | 03A163 | 50 m | 1:16.64 | 1:16.64 | |
19 | Yritys Saana | 2003 | SiHy | 03A035 | 25 m | 1:14.76 | 1:16.76 | |
20 | Kalenius Sandra | 2003 | KoU | 03A126 | 50 m | 1:16.99 | 1:16.99 | |
21 | Kangasniemi Kiira | 2003 | Virkiä | 03A124 | 50 m | 1:17.33 | 1:17.33 | |
22 | Lehtinen Sonja | 2003 | HU | 03A385 | 50 m | 1:17.60 | 1:17.60 | |
23 | Korhonen Anni | 2003 | RaisU | 03A471 | 50 m | 1:17.91 | 1:17.91 | |
24 | Mattila Senni | 2003 | PUS | 03A003 | 25 m | 1:16.16 | 1:18.16 | |
25 | Rapinoja Kaarin | 2003 | Cetus | 03A105 | 50 m | 1:18.33 | 1:18.33 | |
26 | Nygård Martta | 2003 | OU | 03A230 | 25 m | 1:16.41 | 1:18.41 | |
27 | Retva Anna | 2003 | TuUS | 03A511 | 50 m | 1:18.83 | 1:18.83 | |
28 | Nikkilä Julie | 2003 | Poseidon | 03A256 | 50 m | 1:18.89 | 1:18.89 | |
29 | Nurmi Maija | 2003 | ÅSK | 03A461 | 25 m | 1:17.20 | 1:19.20 | |
30 | Puolakka Oona | 2003 | Cetus | 03A294 | 50 m | 1:19.25 | 1:19.25 | |
31 | Einiö Siiri | 2003 | Gladius | 03A357 | 25 m | 1:17.28 | 1:19.28 | |
32 | Veikkola Heta | 2003 | Virkiä | 03A043 | 50 m | 1:19.44 | 1:19.44 | |
33 | Hämäläinen Emma | 2003 | ViesU | 03A424 | 50 m | 1:19.67 | 1:19.67 | |
34 | Piksilä Ethel | 2003 | HSS | 03A032 | 25 m | 1:17.69 | 1:19.69 | |
35 | Lyyra Emilia | 2003 | Poseidon | 03A219 | 50 m | 1:19.70 | 1:19.70 | |
36 | Hokkanen Emilia | 2003 | LaUS | 03A503 | 50 m | 1:19.76 | 1:19.76 | |
37 | Kellberg Laura | 2003 | Cetus | 03A441 | 50 m | 1:19.96 | 1:19.96 | |
38 | Yli-Jama Iiris | 2003 | SalU | 03A354 | 50 m | 1:20.22 | 1:20.22 | |
39 | Salokorpi Essi | 2003 | Cetus | 03A199 | 50 m | 1:20.30 | 1:20.30 | |
40 | Poutiainen Nita | 2003 | OuLo | 03A041 | 50 m | 1:20.41 | 1:20.41 | |
41 | Lampinen Elina Karoliina | 2003 | NoPy | 03A287 | 50 m | 1:20.53 | 1:20.53 | |
42 | Saario Matilda | 2003 | UiKaa | 03A209 | 50 m | 1:20.79 | 1:20.79 | |
43 | Kallunki Reeta | 2003 | OU | 03A236 | 50 m | 1:20.82 | 1:20.82 | |
44 | Saastamoinen Hilla | 2003 | OU | 03A341 | 25 m | 1:18.95 | 1:20.95 | |
45 | Rintala Mimosa | 2003 | RaUS | 03A607 | 50 m | 1:21.35 | 1:21.35 | |
46 | Lehtovaara Ida | 2003 | KoVe-Ve | 03A411 | 25 m | 1:19.54 | 1:21.54 | |
47 | Nurmi Kerttu | 2003 | ÅSK | 03A462 | 25 m | 1:19.57 | 1:21.57 | |
48 | Lehtoila Lotta | 2003 | ORCA | 03A247 | 25 m | 1:19.88 | 1:21.88 | |
49 | Koskinen Venla | 2003 | ÅSK | 03A271 | 50 m | 1:21.93 | 1:21.93 | |
50 | Puutio Mathilda | 2003 | OU | 03A347 | 50 m | 1:22.33 | 1:22.33 | |
51 | Degenhardt Daniela | 2003 | AUi | 03A442 | 50 m | 1:22.36 | 1:22.36 | |
52 | Sundell Nicole | 2003 | HSS | 03A228 | 25 m | 1:20.39 | 1:22.39 | |
53 | Vannas Taru | 2003 | Poseidon | 03A011 | 50 m | 1:22.45 | 1:22.45 | |
54 | Kallunki Viivi | 2003 | HAHE | 03A806 | 50 m | 1:22.58 | 1:22.58 | |
55 | Von Schrowe Iina | 2003 | Cetus | 03A146 | 50 m | 1:23.12 | 1:23.12 | |
56 | Sorri Viivi | 2003 | Gladius | 03A290 | 25 m | 1:21.17 | 1:23.17 | |
57 | Säntti Venla | 2003 | OU | 03A589 | 50 m | 1:23.17 | 1:23.17 | |
58 | Martinkauppi Sofia | 2003 | TaTU | 03A049 | 25 m | 1:21.20 | 1:23.20 | |
59 | Uusitalo Ella | 2003 | JäJy | 03A145 | 25 m | 1:21.20 | 1:23.20 | |
60 | Ruuska Martta | 2003 | SWIM | 03A582 | 50 m | 1:23.26 | 1:23.26 | |
61 | Reiniluoto Siiri | 2003 | HSS | 03A203 | 25 m | 1:21.28 | 1:23.28 | |
62 | Ilcheva Snezhana | 2003 | SomE | 03A472 | 50 m | 1:23.34 | 1:23.34 | |
63 | Johansson Emma | 2003 | Cetus | 03A017 | 50 m | 1:23.39 | 1:23.39 | |
64 | Hanski Iris | 2003 | ÅSK | 03A234 | 50 m | 1:23.74 | 1:23.74 | |
65 | Pellinen Siiri | 2003 | SWIM | 03A581 | 50 m | 1:23.83 | 1:23.83 | |
66 | Isola Lotta | 2003 | UKK | 03A202 | 50 m | 1:23.84 | 1:23.84 | |
67 | Hurtta Ella | 2003 | KoVe-Ve | 03A522 | 50 m | 1:24.09 | 1:24.09 | |
68 | Kangastupa Frida | 2003 | SiHy | 03A359 | 25 m | 1:22.26 | 1:24.26 | |
69 | Seres Arna | 2003 | VUS-VSS | 03A147 | 50 m | 1:24.27 | 1:24.27 | |
70 | Hankonen Kielo | 2003 | HSS | 03A361 | 50 m | 1:24.44 | 1:24.44 | |
71 | Grangärd Jenny | 2003 | VUS-VSS | 03A151 | 50 m | 1:24.58 | 1:24.58 | |
72 | Kinnunen Minna | 2003 | JoUS | 03A327 | 25 m | 1:22.62 | 1:24.62 | |
73 | Huovinen Saima | 2003 | HU | 03A614 | 25 m | 1:22.67 | 1:24.67 | |
74 | Härkönen Emma | 2003 | HSS | 03A568 | 50 m | 1:24.77 | 1:24.77 | |
75 | Ahonen Enni Ilona | 2003 | AUi | 03A517 | 50 m | 1:24.93 | 1:24.93 | |
76 | Tommola Ella | 2003 | LaUS | 03A108 | 25 m | 1:23.10 | 1:25.10 | |
77 | Björkholm Maija | 2003 | VUS-VSS | 03A211 | 50 m | 1:25.17 | 1:25.17 | |
78 | Palm Cindy | 2003 | Cetus | 03A052 | 50 m | 1:25.29 | 1:25.29 | |
79 | Kuulasmaa Katariina | 2003 | SCR | 03A130 | 25 m | 1:23.30 | 1:25.30 | |
80 | Paju Aino | 2003 | Poseidon | 03A053 | 50 m | 1:25.38 | 1:25.38 | |
81 | Ruokanen Anni | 2003 | UKK | 03A488 | 25 m | 1:23.42 | 1:25.42 | |
82 | Peltola Julia | 2003 | Cetus | 03A091 | 50 m | 1:25.57 | 1:25.57 | |
83 | Villanen Aino | 2003 | SalU | 03A334 | 25 m | 1:23.66 | 1:25.66 | |
84 | Peltoniemi Noora | 2003 | LrU | 03A397 | 25 m | 1:23.71 | 1:25.71 | |
85 | Yritys Taiga | 2003 | SiHy | 03A036 | 50 m | 1:25.71 | 1:25.71 | |
86 | Wiren Minea | 2003 | NoPy | 03A335 | 25 m | 1:23.73 | 1:25.73 | |
87 | Laakso Anni-maria | 2003 | JIlves | 03A207 | 25 m | 1:23.95 | 1:25.95 | |
88 | Kuuva Hilla | 2003 | LrU | 03A513 | 50 m | 1:26.18 | 1:26.18 | |
89 | Pavlidi Stefania | 2003 | HSS | 03A409 | 50 m | 1:26.20 | 1:26.20 | |
90 | Silander Riikka | 2003 | SomE | 03A425 | 50 m | 1:26.34 | 1:26.34 | |
91 | Sorvari Olivia | 2003 | HTU | 03A025 | 50 m | 1:26.36 | 1:26.36 | |
92 | Penttinen Liisa | 2003 | NumKis | 03A389 | 50 m | 1:26.40 | 1:26.40 | |
93 | Halima Ilona | 2003 | UiTa | 03A252 | 25 m | 1:24.46 | 1:26.46 | |
94 | Åvist Cinja | 2003 | SiHy | 03A121 | 25 m | 1:24.47 | 1:26.47 | |
95 | Catalano Hanna | 2003 | Cetus | 03A078 | 50 m | 1:26.68 | 1:26.68 | |
96 | Paalanen Minttu | 2003 | LaUS | 03A274 | 25 m | 1:24.70 | 1:26.70 | |
97 | Kinnunen Kiia | 2003 | UiTa | 03A368 | 25 m | 1:24.71 | 1:26.71 | |
98 | Myllykallio Ronja | 2003 | NoPy | 03A501 | 50 m | 1:26.73 | 1:26.73 | |
99 | Wuori Edla | 2003 | SCN | 03A345 | 50 m | 1:26.83 | 1:26.83 | |
100 | Romo Julia | 2003 | LaUS | 03A094 | 50 m | 1:26.94 | 1:26.94 | |
101 | Palanen Nea | 2003 | ÅSK | 03A467 | 50 m | 1:26.98 | 1:26.98 | |
Tekijä: WinGrodan 1.22.12 | Tulostuspäivämäärä | 06 June 2014 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 21:40 |