Program för UGP3-Stockholm
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 7
|
Tävling |
UGP 3 - 2013 |
|
Utskriftsdatum |
31 maj 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
08:22 |
|
|
Arrangör |
Spårvägen simförening |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
31 maj 2014 |
|
|
|
|
Gren 7, 800m Frisim Herrar |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
593 |
3 |
Rasmus Pettersson-Dahlberg |
2000 |
AQ2500 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
|
992 |
4 |
Arian Parsa |
2002 |
AD3302 |
VÄSBY SS |
|
25m |
13:22.83 |
787 |
5 |
Arvid Styrman |
2002 |
AQ2502 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
|
565 |
6 |
Samuel Bladin |
1999 |
AO4399 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
896 |
0 |
Elliot Nyström |
2002 |
AD6902 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
12:41.29 |
666 |
1 |
Johan Allberg |
2002 |
AH7502 |
SKURU IK |
|
25m |
12:27.52 |
887 |
2 |
Simon Kallvikbacka |
1999 |
AG8399 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
11:22.98 |
824 |
3 |
David Kågström |
2002 |
AC9702 |
SKK |
|
25m |
11:11.63 |
1071 |
4 |
David Stålmarck |
2001 |
AI4701 |
POLISEN |
|
25m |
10:52.14 |
733 |
5 |
Gustav Gaunitz |
2001 |
AE3701 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
11:10.91 |
589 |
6 |
Axel Modin |
2000 |
AJ5900 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
11:14.55 |
962 |
7 |
Jesper Granath |
2002 |
AM5902 |
WISBY SS |
|
25m |
12:15.37 |
791 |
8 |
Gustav Surting |
2000 |
AU9500 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
12:29.02 |
961 |
9 |
Alfons Frid |
2001 |
AL9301 |
WISBY SS |
|
25m |
12:51.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
683 |
0 |
Hannes Hjärne |
1997 |
AF7797 |
SKURU IK |
|
25m |
10:29.32 |
604 |
1 |
Samuel Talback |
2000 |
AB8500 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
9:43.35 |
653 |
2 |
Oliver Rehn |
2001 |
AF5101 |
SK NEPTUN |
|
25m |
9:38.58 |
729 |
3 |
Mattias Freiholtz |
1996 |
AP4596 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
8:59.77 |
580 |
4 |
William Josefsson-Rudberg |
1998 |
AA7998 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
9:21.84 |
570 |
5 |
Viktor Fridsjö |
1998 |
AO4798 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
9:43.10 |
921 |
6 |
Hugo Eriksson |
1999 |
AB8599 |
TUREBERG |
|
25m |
9:00.84 |
963 |
7 |
Linus Kahl |
2001 |
AE1501 |
WISBY SS |
|
25m |
9:40.66 |
592 |
8 |
Fredrik Olsson |
1999 |
AI2399 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
10:00.18 |
890 |
9 |
Max Lundberg |
2001 |
AQ8301 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
10:44.07 |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 |
Utskriftsdatum |
31 maj 2014 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
Utskriftstid |
08:22 |
|