Program för Bockstensdoppet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 12
|
Tävling |
Bockstensdoppet |
|
Utskriftsdatum |
27 juni 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Varberg |
|
Utskriftstid |
18:01 |
|
|
Arrangör |
Varbergs Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
27 juni 2014 |
|
|
|
|
Gren 12, 100m Frisim Damer |
Finaler (31) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
534 |
2 |
Alva Tingstorp |
2005 |
AB6405 |
VARBERG |
|
50m |
|
282 |
3 |
Gabriella Milusic |
2004 |
AJ0404 |
KUNGÄLV |
|
50m |
|
361 |
4 |
Emilia Berg |
2005 |
AJ2605 |
SK LÖDDE |
|
50m |
|
236 |
5 |
Malin Hedbrandh |
2002 |
BK6802 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
|
376 |
6 |
Emma Martinsson |
2004 |
AZ6204 |
SK LÖDDE |
|
50m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
387 |
1 |
Emelie Rosquist |
2004 |
AX1204 |
SK LÖDDE |
|
50m |
|
427 |
2 |
Hannah Lilja |
2004 |
AE2604 |
SKENE SIM |
|
50m |
|
281 |
3 |
Amalia Mattisson |
2004 |
AQ7804 |
KUNGÄLV |
|
50m |
|
6 |
4 |
Margrete Johnsson |
1999 |
|
Poseidon |
|
50m |
|
569 |
5 |
Nellie Korunovska Skyttma |
2004 |
AT3804 |
VELLINGE-N |
|
50m |
|
374 |
6 |
Tilde Klehn |
2004 |
AY8804 |
SK LÖDDE |
|
50m |
|
499 |
7 |
Ylva Eklöv |
2003 |
BN6203 |
VARBERG |
|
50m |
|
489 |
8 |
Nikki Berggren |
2005 |
AD9805 |
VARBERG |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
259 |
1 |
Elin Wetteskog |
2003 |
BE9603 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:52.79 |
287 |
2 |
Sofia Viberg |
2004 |
AJ1404 |
KUNGÄLV |
|
25m |
1:51.34 |
353 |
3 |
Matilda Waide |
2005 |
AB5605 |
SK LAXEN |
|
50m |
1:48.97 |
586 |
4 |
Kajsa Söderholm |
2004 |
AN2404 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:47.11 |
251 |
5 |
Alva Sandgren Emet |
2002 |
BQ0802 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:47.63 |
383 |
6 |
Alessandra Påhlsson |
2003 |
AQ5403 |
SK LÖDDE |
|
50m |
1:49.09 |
656 |
7 |
Moa Fagerström |
2003 |
AN4803 |
SK STIMMET |
|
50m |
1:51.66 |
360 |
8 |
Sofia Abrahamsson |
2005 |
AB8605 |
LYSEKIL SS |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
261 |
1 |
Alma Winses |
2002 |
BL2202 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:46.20 |
445 |
2 |
Hedda Nicklasson |
2002 |
AX8202 |
SK STIMMET |
|
50m |
1:45.01 |
371 |
3 |
Hanne Husby |
2004 |
AF5804 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:43.44 |
500 |
4 |
Zella Eklöv |
2002 |
BM3402 |
VARBERG |
|
25m |
1:41.90 |
256 |
5 |
Izabella Svensson |
2003 |
BJ6403 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:42.00 |
511 |
6 |
Anna Jansson |
2003 |
BD4203 |
VARBERG |
|
25m |
1:45.00 |
154 |
7 |
Liv Johansson |
2002 |
BO0802 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:45.41 |
570 |
8 |
Nike Källkvist |
2004 |
AZ5204 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:46.62 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
588 |
1 |
Ellen Westerblad |
2004 |
AM3204 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:41.14 |
284 |
2 |
Vanja Parsbbäck |
2003 |
AY7203 |
KUNGÄLV |
|
25m |
1:39.03 |
379 |
3 |
Julia Nilsson |
2004 |
AF7804 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:38.76 |
160 |
4 |
Ida Norlander |
2003 |
BD2203 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:37.64 |
391 |
5 |
Isabel Smideberg |
2004 |
AJ7804 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:38.38 |
162 |
6 |
Felicia Rundström |
2002 |
BI2402 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:38.90 |
328 |
7 |
Elsa Mossberger |
2002 |
BL7202 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:40.21 |
152 |
8 |
Elin Jansson |
2001 |
BT5801 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:41.73 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
83 |
1 |
Ella Magnussen |
2003 |
|
ASKER |
|
50m |
1:37.25 |
283 |
2 |
Linn Nyman-Ryd |
2003 |
AA1803 |
KUNGÄLV |
|
25m |
1:37.06 |
536 |
3 |
Isabella Tudt |
2002 |
BI7402 |
VARBERG |
|
50m |
1:36.42 |
311 |
4 |
Dagny Gustafsson |
2000 |
BM8200 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:36.19 |
430 |
5 |
Sofie Persson |
2004 |
AB5804 |
SKENE SIM |
|
25m |
1:36.31 |
120 |
6 |
Wilma Åstrand |
2002 |
AR6402 |
ALVESTA SS |
|
50m |
1:36.75 |
150 |
7 |
Teigan Hussey |
2002 |
BO8602 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:37.20 |
420 |
8 |
Yasemin Cervin |
2001 |
AN5601 |
SKENE SIM |
|
25m |
1:37.49 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
263 |
1 |
Ida Öjefelt |
2001 |
BR9401 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:35.57 |
325 |
2 |
Ella Ljungdahl |
2004 |
AP2804 |
SK LAXEN |
|
50m |
1:35.36 |
233 |
3 |
Sofia Hake |
2003 |
BD4403 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:35.16 |
523 |
4 |
Alexandra Olausson |
2003 |
AP1603 |
VARBERG |
|
25m |
1:33.77 |
343 |
5 |
Maja Schriever-Abeln |
2003 |
AR3203 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:34.01 |
322 |
6 |
Clara Laurell |
2004 |
AR6804 |
SK LAXEN |
|
50m |
1:35.21 |
144 |
7 |
Tindra Ejdestig |
2001 |
BK3401 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:35.44 |
99 |
8 |
Vivian Doan Tran |
2003 |
|
ASKER |
|
50m |
1:35.65 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
323 |
1 |
Cazzandra Lindblad |
2003 |
AQ5803 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:33.13 |
566 |
2 |
Mathilda Kamper-Johnsson |
2002 |
AW9602 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:32.53 |
579 |
3 |
Annie Runesson |
2001 |
BT3601 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:32.46 |
274 |
4 |
Sofia Eriksson |
2004 |
AE4604 |
KUNGÄLV |
|
25m |
1:31.70 |
275 |
5 |
Matilda Hallman |
2003 |
BF7403 |
KUNGÄLV |
|
25m |
1:32.16 |
168 |
6 |
Elin Swärd |
2002 |
BI4402 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:32.47 |
297 |
7 |
Tuva Bjarme |
2002 |
BL3202 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:33.11 |
460 |
8 |
Lithea Kottusch |
2003 |
AC4403 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:33.67 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
127 |
1 |
Elma Kjellin |
2003 |
AT5203 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:30.97 |
87 |
2 |
Ines Nibler |
2001 |
|
ASKER |
|
50m |
1:30.38 |
310 |
3 |
Ellen Gullberg |
2005 |
AJ3605 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:29.72 |
605 |
4 |
Maja Feldhusen |
2003 |
AP0803 |
FALKENBERG |
|
50m |
1:29.24 |
295 |
5 |
Moa Bergdahl |
2003 |
BB8603 |
SK LAXEN |
|
50m |
1:29.58 |
633 |
6 |
Ingvill Demmo Normann |
2000 |
|
BERGKA |
|
50m |
1:29.83 |
140 |
7 |
Sofie Asterling |
2003 |
BD1203 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:30.60 |
314 |
8 |
Erica Ivansson |
2003 |
AQ8803 |
SK LAXEN |
|
50m |
1:31.52 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
84 |
1 |
Idunn Jørgensen Mohr |
2002 |
|
ASKER |
|
50m |
1:28.31 |
172 |
2 |
Rebecca Vondrak |
2002 |
BI9402 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:27.96 |
324 |
3 |
Zabrina Lindblad |
2000 |
BM6200 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:27.31 |
146 |
4 |
Fannie Gorowitz |
2003 |
BA0203 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:26.96 |
166 |
5 |
Frida Skåring |
2002 |
BO5602 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:27.03 |
175 |
6 |
Sofia Öhman |
2003 |
BA2403 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:27.93 |
463 |
7 |
Mimmi Langer |
2001 |
AW7801 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:28.05 |
229 |
8 |
Agnes Fridriksson |
2002 |
BG8402 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:29.16 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
147 |
1 |
Thea Grundström |
2003 |
BA1203 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:26.77 |
171 |
2 |
Paulina Vondrak |
2002 |
BI0602 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:26.20 |
224 |
3 |
Hanna Bogren |
2001 |
BR4401 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:25.75 |
563 |
4 |
Kajsa Berglind |
2001 |
BV2201 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:24.96 |
228 |
5 |
Ylva Franck |
2000 |
BP6400 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:25.12 |
219 |
6 |
Louise Andersson |
2003 |
AY4203 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:26.14 |
576 |
7 |
Hanna Paulsson |
2002 |
AL7202 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:26.49 |
562 |
8 |
Nina Wulf-Andersson |
2001 |
BH0801 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:26.95 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
155 |
1 |
Anna-Maria Jökulsdottir |
2003 |
BA4203 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:24.20 |
148 |
2 |
Tilda Gödicke |
2002 |
BI6202 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:24.10 |
611 |
3 |
Yulia Smirnova |
2001 |
BN3601 |
FALKENBERG |
|
25m |
1:24.00 |
462 |
4 |
Chloé Laatikainen-Potts |
2002 |
AN9402 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
1:23.26 |
581 |
5 |
Klara Rödin |
2003 |
AE2603 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:23.34 |
319 |
6 |
Henna Kjaergaard |
2003 |
AQ3803 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:24.00 |
96 |
7 |
Mina Victoria Stensland |
2002 |
|
ASKER |
|
50m |
1:24.16 |
163 |
8 |
Torun Sandén |
2001 |
BS0401 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:24.42 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
490 |
1 |
Ronja Berggren |
2003 |
AE1403 |
VARBERG |
|
25m |
1:23.15 |
364 |
2 |
Filippa Dihle |
2003 |
AR6203 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:22.67 |
504 |
3 |
Julia Hedström |
2000 |
AP6400 |
VARBERG |
|
25m |
1:21.94 |
321 |
4 |
Carolina Kvarnhäll |
2000 |
BO2600 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:21.54 |
432 |
5 |
Sofia Åstedt |
2003 |
AF1403 |
SKENE SIM |
|
25m |
1:21.82 |
244 |
6 |
Isabella Källén |
2001 |
BR6401 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:21.94 |
129 |
7 |
Emely Nilsson |
2001 |
AG8201 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:22.73 |
294 |
8 |
Nathalie Barrington |
2002 |
AY9202 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:23.17 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
230 |
1 |
Elin Gryte |
1999 |
BL7699 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:21.21 |
488 |
2 |
Matilda Bengtsson |
2002 |
AK7802 |
VARBERG |
|
25m |
1:19.94 |
357 |
3 |
Julia Wollentz |
2002 |
AO1202 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:19.77 |
90 |
4 |
Kristina Hovland Nordang |
2001 |
|
ASKER |
|
50m |
1:19.44 |
637 |
5 |
Gunhild Muggerud |
2001 |
|
BERGKA |
|
50m |
1:19.62 |
406 |
6 |
Alva Knutsen-Rohman |
2000 |
BD4600 |
S 02 |
|
25m |
1:19.84 |
505 |
7 |
Maja Hedström |
2001 |
AI0201 |
VARBERG |
|
25m |
1:20.03 |
223 |
8 |
Sofia Blom |
2002 |
BK1402 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:21.29 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
217 |
1 |
Kitty Thai |
1998 |
BG0698 |
KSLS |
|
50m |
1:18.80 |
348 |
2 |
Elsa Wahlbeck |
2002 |
AM4202 |
SK LAXEN |
|
50m |
1:18.72 |
226 |
3 |
Lovisa Erlandsson |
2000 |
BN4200 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:18.16 |
456 |
4 |
Tilda Hellström |
2002 |
AX9402 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:17.83 |
354 |
5 |
Karin Widerberg |
2003 |
AO3803 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:17.95 |
426 |
6 |
Nora Lidbom |
2002 |
AP0202 |
SKENE SIM |
|
25m |
1:18.22 |
157 |
7 |
Emma Mickelsson |
2001 |
BJ7801 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:18.74 |
303 |
8 |
Hannah Fritz |
2003 |
BB5603 |
SK LAXEN |
|
50m |
1:19.19 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
495 |
1 |
Thea Carlsson |
2002 |
AM9402 |
VARBERG |
|
25m |
1:17.56 |
177 |
2 |
Elin Andersson |
1999 |
AG1499 |
SK GÖTENE |
|
50m |
1:17.43 |
149 |
3 |
Ebba Holmdahl |
2003 |
BA2203 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:17.28 |
359 |
4 |
Josephine Ålenius |
2002 |
AY2402 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:16.99 |
470 |
5 |
Emilia Ström |
2002 |
AD0602 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:17.16 |
468 |
6 |
Sara Metcalfe |
2002 |
AL8602 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:17.42 |
537 |
7 |
Majja Vaara |
2000 |
BL9400 |
VARBERG |
|
25m |
1:17.48 |
306 |
8 |
Erika Grüneberger |
2001 |
AZ6201 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:17.65 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
413 |
1 |
Oliwia Wierzbowska |
2003 |
BD6803 |
S 02 |
|
25m |
1:16.68 |
388 |
2 |
Victoria Segerdahl |
2001 |
AS1801 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:16.64 |
638 |
3 |
Ingrid Sandengen Kveseth |
1999 |
|
BERGKA |
|
50m |
1:16.40 |
277 |
4 |
Emmy Johansson |
2002 |
AJ8602 |
KUNGÄLV |
|
25m |
1:16.06 |
411 |
5 |
Elin Wendt |
1999 |
AJ2299 |
S 02 |
|
50m |
1:16.08 |
390 |
6 |
Olivia Skog |
2002 |
AI1602 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:16.41 |
318 |
7 |
Emilia Karlberg |
2002 |
AM0602 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:16.65 |
222 |
8 |
Ebba Björkman |
2002 |
BD8202 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:16.81 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
260 |
1 |
Emma Wetteskog |
2001 |
BI6801 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:15.84 |
338 |
2 |
Therese Pålsson |
2001 |
BJ4401 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:15.72 |
600 |
3 |
Trine Forss |
2003 |
AD8403 |
BILLINGEN |
|
50m |
1:15.40 |
412 |
4 |
Matilda Wendt |
1997 |
BD8897 |
S 02 |
|
25m |
1:15.31 |
86 |
5 |
Andrea Vasholmen Mostue |
2000 |
|
ASKER |
|
50m |
1:15.37 |
94 |
6 |
Ane Marie Senning |
1999 |
|
ASKER |
|
50m |
1:15.58 |
396 |
7 |
Malin Vestman |
2003 |
AL5803 |
MARIESTAD |
|
50m |
1:15.76 |
305 |
8 |
Nathalie Grahn |
2000 |
BE7800 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:15.96 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
636 |
1 |
Mina Vebostad |
2001 |
|
BERGKA |
|
50m |
1:15.22 |
405 |
2 |
Malin Kaldrup |
2000 |
AA1600 |
S 02 |
|
25m |
1:14.76 |
143 |
3 |
Linnea Edgren |
2002 |
AT7202 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:14.28 |
235 |
4 |
Anna Hamrin |
2000 |
BE3600 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:14.03 |
128 |
5 |
Amanda Lindahl Andersson |
2002 |
BC9202 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:14.04 |
590 |
6 |
Alicia Virgili |
2000 |
AP5600 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:14.43 |
449 |
7 |
Kinga Szczesniak |
2001 |
AL5801 |
SK STIMMET |
|
50m |
1:14.78 |
134 |
8 |
Sara Wilhelmsson |
2001 |
AO6201 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:15.24 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
496 |
1 |
Tilda Conradsson |
1999 |
AZ7499 |
VARBERG |
|
25m |
1:13.82 |
646 |
2 |
Marit Aakre |
2000 |
|
BERGKA |
|
50m |
1:13.40 |
469 |
3 |
Melina Robertsson |
2001 |
AO9401 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
1:13.33 |
334 |
4 |
Petronella Ottosson |
2002 |
AN8802 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:13.04 |
399 |
5 |
Regina Borg Wermäng |
1999 |
AG5899 |
S 02 |
|
25m |
1:13.08 |
461 |
6 |
Loella Kottusch |
2000 |
AU1400 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:13.39 |
114 |
7 |
Adna Drincic |
2001 |
AP5201 |
ALVESTA SS |
|
50m |
1:13.61 |
484 |
8 |
Clara Balslev |
2001 |
AE7601 |
VARBERG |
|
25m |
1:13.88 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
238 |
1 |
Linnéa Ivansson |
1998 |
AV9898 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:12.51 |
200 |
2 |
Disa Gladher |
2002 |
AA2202 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:12.50 |
394 |
3 |
Linn Kramer |
2001 |
AD8801 |
MARIESTAD |
|
50m |
1:12.18 |
116 |
4 |
Lamia Kaltak |
2001 |
AP3201 |
ALVESTA SS |
|
50m |
1:11.85 |
142 |
5 |
Johanna de Jonge |
2001 |
BE1401 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:11.96 |
433 |
6 |
Sara Helgesson |
2000 |
AX5400 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
1:12.34 |
477 |
7 |
Cornelia Almqvist |
2002 |
AJ6602 |
VARBERG |
|
25m |
1:12.50 |
204 |
8 |
Tuva Pålsson |
2003 |
AC8803 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:12.94 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
220 |
1 |
Madeleine Andersson |
1997 |
BF0897 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:11.68 |
372 |
2 |
Matilda Johansdotter |
2000 |
BE1400 |
SK LÖDDE |
|
50m |
1:11.49 |
568 |
3 |
Maja Karlsson |
1999 |
AV4899 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:11.13 |
253 |
4 |
Ida-Linn Silfors |
1999 |
BP0299 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:10.98 |
206 |
5 |
Yara Waked |
1998 |
BL8898 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:10.98 |
231 |
6 |
Moa Gustafsson |
1999 |
AT0699 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:11.39 |
392 |
7 |
Sara Sällberg |
2001 |
AF7201 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:11.59 |
614 |
8 |
Jouline Svensson |
1999 |
BJ2899 |
FALKENBERG |
|
25m |
1:11.82 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
378 |
1 |
Saga Miderbäck |
2000 |
AR9400 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:10.81 |
410 |
2 |
Denise Persson |
1998 |
BK8298 |
S 02 |
|
25m |
1:10.54 |
400 |
3 |
Amanda Böhn |
2001 |
AB2201 |
S 02 |
|
25m |
1:10.38 |
438 |
4 |
Liesel Williamsson |
2000 |
AX6400 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
1:10.12 |
591 |
5 |
Julia Virgili |
1998 |
AZ2698 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:10.13 |
575 |
6 |
Karin Palade |
1998 |
AZ1698 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:10.45 |
308 |
7 |
Lovisa Gröndahl |
2000 |
AW7400 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:10.66 |
436 |
8 |
Tuva Rosebrink |
2001 |
AJ7601 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
1:10.95 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
210 |
1 |
Josefine Bengtsson |
2000 |
BA3800 |
KSLS |
|
50m |
1:09.96 |
508 |
2 |
Ebba Hultgren |
2000 |
AL8400 |
VARBERG |
|
25m |
1:09.82 |
366 |
3 |
Julia Forell |
2000 |
AR8400 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:09.74 |
95 |
4 |
Thea Krugerud Skjeggestad |
2001 |
|
ASKER |
|
50m |
1:09.62 |
5 |
5 |
Kristine Johnsson |
2001 |
|
Poseidon |
|
50m |
1:09.68 |
466 |
6 |
Annie Lätt |
2001 |
AO0601 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:09.79 |
486 |
7 |
Sofia Bekken |
2001 |
AE6601 |
VARBERG |
|
25m |
1:09.90 |
501 |
8 |
Maja Engström |
2000 |
AV3800 |
VARBERG |
|
25m |
1:10.07 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
587 |
1 |
Emma Taylor |
1998 |
AZ8498 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:09.54 |
649 |
2 |
Victoria Johansen |
2001 |
|
Oslo IL |
|
50m |
1:09.40 |
117 |
3 |
Sandra Lange |
1999 |
AK0699 |
ALVESTA SS |
|
50m |
1:09.11 |
234 |
4 |
Felicia Hallingborn-Ask |
1999 |
BO8899 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:08.83 |
191 |
5 |
Emma Juneskog |
1998 |
AU2298 |
HULTSFRED |
|
50m |
1:09.00 |
604 |
6 |
Jelka Feldhusen |
1998 |
BL8298 |
FALKENBERG |
|
50m |
1:09.28 |
141 |
7 |
Andrea Berggren |
2000 |
BC5800 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:09.52 |
327 |
8 |
Tilde Morin |
2002 |
AM5202 |
SK LAXEN |
|
50m |
1:09.57 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
211 |
1 |
Anna Engström |
1996 |
BS3496 |
KSLS |
|
50m |
1:08.68 |
119 |
2 |
Julia Åstrand |
1999 |
AT7499 |
ALVESTA SS |
|
50m |
1:08.56 |
385 |
3 |
Viktoria Ramkvist |
1996 |
AC1496 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:08.54 |
315 |
4 |
Petronella Johansson |
2000 |
AW0600 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:08.47 |
455 |
5 |
Lovisa Faarinen |
1999 |
BF6299 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:08.49 |
571 |
6 |
Ida Larsson |
2002 |
AL8202 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:08.56 |
540 |
7 |
Sara Westholm |
2001 |
AL8801 |
VARBERG |
|
25m |
1:08.60 |
635 |
8 |
Jenny Marie Halden |
2000 |
|
BERGKA |
|
50m |
1:08.75 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
634 |
1 |
Øyvor Vejlgaard Sørensen |
1999 |
|
BERGKA |
|
50m |
1:08.43 |
398 |
2 |
Alice Aurell |
2001 |
AB1201 |
S 02 |
|
25m |
1:08.30 |
395 |
3 |
Tove Kramer |
1999 |
AX4699 |
MARIESTAD |
|
50m |
1:08.05 |
221 |
4 |
Malin Andersson |
1999 |
AL0899 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:07.86 |
608 |
5 |
Linnea Karlsson |
1999 |
BJ1899 |
FALKENBERG |
|
50m |
1:08.04 |
216 |
6 |
Hanna Olsson |
1999 |
AJ4499 |
KSLS |
|
50m |
1:08.13 |
513 |
7 |
Michaela Johansson |
2000 |
AJ8400 |
VARBERG |
|
25m |
1:08.34 |
434 |
8 |
Anna Lindberg |
2001 |
AH4401 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
1:08.45 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
332 |
1 |
Elin Norrman |
2001 |
AX4601 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:07.67 |
207 |
2 |
Sanna Westerberg |
1998 |
AP9898 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:07.36 |
380 |
3 |
Vivianne Olsson |
2000 |
AV5600 |
SK LÖDDE |
|
50m |
1:07.23 |
130 |
4 |
Josefin Nilsson |
1999 |
AK4899 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:07.06 |
358 |
5 |
Hanna Wrethander |
1999 |
AK8699 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:07.08 |
179 |
6 |
Matilda Larm |
1999 |
AD5699 |
SK GÖTENE |
|
50m |
1:07.35 |
373 |
7 |
Erica Johnsson |
1996 |
AY8896 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:07.57 |
273 |
8 |
Isabella Brogren |
1999 |
BB7499 |
KUNGÄLV |
|
50m |
1:07.84 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
526 |
1 |
Matilda Pettersson |
1999 |
AK6699 |
VARBERG |
|
25m |
1:07.05 |
567 |
2 |
Julia Karlsson |
1997 |
AT3697 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:07.02 |
113 |
3 |
Stina Bengtsson |
1998 |
AS5498 |
ALVESTA SS |
|
50m |
1:06.99 |
355 |
4 |
Mellie Wijk |
2002 |
AM1602 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:06.55 |
82 |
5 |
Siri Leistad |
1999 |
|
ASKER |
|
50m |
1:06.64 |
215 |
6 |
Hanna Nilsson |
1996 |
AJ2696 |
KSLS |
|
50m |
1:07.00 |
184 |
7 |
Ellen Carlsson |
1999 |
AK6499 |
HULTSFRED |
|
25m |
1:07.04 |
580 |
8 |
Frida Rödin |
2000 |
AI3800 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:07.05 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
448 |
1 |
Klara Stigsson |
2001 |
AL0201 |
SK STIMMET |
|
25m |
1:06.38 |
435 |
2 |
Emma Lundgren |
2000 |
AG7400 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
1:05.80 |
465 |
3 |
Elin Lokrantz |
2000 |
AM2200 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:05.08 |
249 |
4 |
Hanna Rostén |
1997 |
BG0897 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:04.59 |
509 |
5 |
Astrid Hörbäck |
1997 |
AE7697 |
VARBERG |
|
25m |
1:04.80 |
407 |
6 |
Pernilla Lindberg |
1994 |
BA7694 |
S 02 |
|
25m |
1:05.61 |
296 |
7 |
Moa Bergstedt |
2000 |
AV1400 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:06.38 |
459 |
8 |
Amanda Johansson |
1997 |
BJ4497 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:06.41 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
64 |
1 |
Kristine Bjellvåg Braathe |
2000 |
|
ASKER |
|
50m |
1:04.06 |
93 |
2 |
Karina Rønning |
2000 |
|
ASKER |
|
50m |
1:03.60 |
195 |
3 |
Linnea Waldemarsson |
1996 |
AN8696 |
HULTSFRED |
|
50m |
1:03.41 |
81 |
4 |
Mette Mellbye Larsen |
1995 |
|
ASKER |
|
50m |
1:00.38 |
370 |
5 |
Johanna Holmberg |
1993 |
BH9693 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:01.09 |
7 |
6 |
Stine Marie Karlberg |
1999 |
|
Poseidon |
|
50m |
1:03.44 |
516 |
7 |
Linnea Kobel |
1996 |
AN4496 |
VARBERG |
|
25m |
1:03.84 |
404 |
8 |
Elsa Johansson |
1998 |
BM1298 |
S 02 |
|
25m |
1:04.35 |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 |
Utskriftsdatum |
27 juni 2014 |
Licensierad till: Varberg-Falkenberg Sim |
Utskriftstid |
18:01 |
|