Program för Bockstensdoppet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 31
|
Tävling |
Bockstensdoppet |
|
Utskriftsdatum |
28 juni 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Varberg |
|
Utskriftstid |
18:51 |
|
|
Arrangör |
Varbergs Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
27 juni 2014 |
|
|
|
|
Gren 31, 200m Ryggsim Damer |
Finaler (9) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
469 |
3 |
Melina Robertsson |
2001 |
AO9401 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
|
160 |
4 |
Ida Norlander |
2003 |
BD2203 |
GÖTEBORG |
|
50m |
|
230 |
5 |
Elin Gryte |
1999 |
BL7699 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
|
600 |
6 |
Trine Forss |
2003 |
AD8403 |
BILLINGEN |
|
50m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
155 |
1 |
Anna-Maria Jökulsdottir |
2003 |
BA4203 |
GÖTEBORG |
|
50m |
|
146 |
2 |
Fannie Gorowitz |
2003 |
BA0203 |
GÖTEBORG |
|
50m |
|
283 |
3 |
Linn Nyman-Ryd |
2003 |
AA1803 |
KUNGÄLV |
|
50m |
|
284 |
4 |
Vanja Parsbbäck |
2003 |
AY7203 |
KUNGÄLV |
|
50m |
|
140 |
5 |
Sofie Asterling |
2003 |
BD1203 |
GÖTEBORG |
|
50m |
|
413 |
6 |
Oliwia Wierzbowska |
2003 |
BD6803 |
S 02 |
|
50m |
|
122 |
7 |
Jennifer Jingmark |
2003 |
AO0603 |
ANDERSTORP |
|
50m |
|
275 |
8 |
Matilda Hallman |
2003 |
BF7403 |
KUNGÄLV |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
144 |
1 |
Tindra Ejdestig |
2001 |
BK3401 |
GÖTEBORG |
|
50m |
|
274 |
2 |
Sofia Eriksson |
2004 |
AE4604 |
KUNGÄLV |
|
50m |
|
154 |
3 |
Liv Johansson |
2002 |
BO0802 |
GÖTEBORG |
|
50m |
4:53.07 |
83 |
4 |
Ella Magnussen |
2003 |
|
ASKER |
|
50m |
4:02.21 |
152 |
5 |
Elin Jansson |
2001 |
BT5801 |
GÖTEBORG |
|
50m |
4:04.21 |
281 |
6 |
Amalia Mattisson |
2004 |
AQ7804 |
KUNGÄLV |
|
50m |
|
282 |
7 |
Gabriella Milusic |
2004 |
AJ0404 |
KUNGÄLV |
|
50m |
|
166 |
8 |
Frida Skåring |
2002 |
BO5602 |
GÖTEBORG |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
168 |
1 |
Elin Swärd |
2002 |
BI4402 |
GÖTEBORG |
|
50m |
3:50.98 |
162 |
2 |
Felicia Rundström |
2002 |
BI2402 |
GÖTEBORG |
|
50m |
3:40.15 |
142 |
3 |
Johanna de Jonge |
2001 |
BE1401 |
GÖTEBORG |
|
50m |
3:29.48 |
99 |
4 |
Vivian Doan Tran |
2003 |
|
ASKER |
|
50m |
3:28.00 |
87 |
5 |
Ines Nibler |
2001 |
|
ASKER |
|
50m |
3:29.21 |
163 |
6 |
Torun Sandén |
2001 |
BS0401 |
GÖTEBORG |
|
50m |
3:35.71 |
383 |
7 |
Alessandra Påhlsson |
2003 |
AQ5403 |
SK LÖDDE |
|
25m |
3:46.63 |
500 |
8 |
Zella Eklöv |
2002 |
BM3402 |
VARBERG |
|
25m |
3:52.88 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
324 |
1 |
Zabrina Lindblad |
2000 |
BM6200 |
SK LAXEN |
|
25m |
3:27.22 |
456 |
2 |
Tilda Hellström |
2002 |
AX9402 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
3:26.48 |
303 |
3 |
Hannah Fritz |
2003 |
BB5603 |
SK LAXEN |
|
50m |
3:20.13 |
461 |
4 |
Loella Kottusch |
2000 |
AU1400 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
3:18.28 |
468 |
5 |
Sara Metcalfe |
2002 |
AL8602 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
3:18.60 |
364 |
6 |
Filippa Dihle |
2003 |
AR6203 |
SK LÖDDE |
|
25m |
3:23.91 |
323 |
7 |
Cazzandra Lindblad |
2003 |
AQ5803 |
SK LAXEN |
|
50m |
3:27.16 |
581 |
8 |
Klara Rödin |
2003 |
AE2603 |
VELLINGE-N |
|
50m |
3:27.69 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
394 |
1 |
Linn Kramer |
2001 |
AD8801 |
MARIESTAD |
|
25m |
3:12.59 |
495 |
2 |
Thea Carlsson |
2002 |
AM9402 |
VARBERG |
|
25m |
3:11.78 |
633 |
3 |
Ingvill Demmo Normann |
2000 |
|
BERGKA |
|
50m |
3:11.37 |
321 |
4 |
Carolina Kvarnhäll |
2000 |
BO2600 |
SK LAXEN |
|
25m |
3:10.31 |
348 |
5 |
Elsa Wahlbeck |
2002 |
AM4202 |
SK LAXEN |
|
25m |
3:11.31 |
96 |
6 |
Mina Victoria Stensland |
2002 |
|
ASKER |
|
50m |
3:11.55 |
505 |
7 |
Maja Hedström |
2001 |
AI0201 |
VARBERG |
|
25m |
3:12.34 |
490 |
8 |
Ronja Berggren |
2003 |
AE1403 |
VARBERG |
|
25m |
3:17.53 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
372 |
1 |
Matilda Johansdotter |
2000 |
BE1400 |
SK LÖDDE |
|
50m |
3:08.31 |
636 |
2 |
Mina Vebostad |
2001 |
|
BERGKA |
|
50m |
3:04.60 |
448 |
3 |
Klara Stigsson |
2001 |
AL0201 |
SK STIMMET |
|
25m |
3:03.22 |
502 |
4 |
Linnéa Gustafsson |
1999 |
BK0299 |
VARBERG |
|
25m |
2:59.81 |
433 |
5 |
Sara Helgesson |
2000 |
AX5400 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
3:02.38 |
318 |
6 |
Emilia Karlberg |
2002 |
AM0602 |
SK LAXEN |
|
25m |
3:04.13 |
426 |
7 |
Nora Lidbom |
2002 |
AP0202 |
SKENE SIM |
|
25m |
3:05.88 |
378 |
8 |
Saga Miderbäck |
2000 |
AR9400 |
SK LÖDDE |
|
50m |
3:09.67 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
116 |
1 |
Lamia Kaltak |
2001 |
AP3201 |
ALVESTA SS |
|
50m |
2:58.73 |
591 |
2 |
Julia Virgili |
1998 |
AZ2698 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:52.26 |
568 |
3 |
Maja Karlsson |
1999 |
AV4899 |
VELLINGE-N |
|
50m |
2:49.77 |
436 |
4 |
Tuva Rosebrink |
2001 |
AJ7601 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
2:48.00 |
373 |
5 |
Erica Johnsson |
1996 |
AY8896 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:48.42 |
438 |
6 |
Liesel Williamsson |
2000 |
AX6400 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
2:51.25 |
296 |
7 |
Moa Bergstedt |
2000 |
AV1400 |
SK LAXEN |
|
25m |
2:53.38 |
540 |
8 |
Sara Westholm |
2001 |
AL8801 |
VARBERG |
|
25m |
2:58.81 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
141 |
1 |
Andrea Berggren |
2000 |
BC5800 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:46.49 |
635 |
2 |
Jenny Marie Halden |
2000 |
|
BERGKA |
|
50m |
2:43.58 |
207 |
3 |
Sanna Westerberg |
1998 |
AP9898 |
KARLSKRONA |
|
25m |
2:40.09 |
408 |
4 |
Tilde Lundmark |
1995 |
AD1495 |
S 02 |
|
25m |
2:20.90 |
93 |
5 |
Karina Rønning |
2000 |
|
ASKER |
|
50m |
2:36.73 |
398 |
6 |
Alice Aurell |
2001 |
AB1201 |
S 02 |
|
25m |
2:42.21 |
587 |
7 |
Emma Taylor |
1998 |
AZ8498 |
VELLINGE-N |
|
50m |
2:45.91 |
119 |
8 |
Julia Åstrand |
1999 |
AT7499 |
ALVESTA SS |
|
50m |
2:46.99 |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 |
Utskriftsdatum |
28 juni 2014 |
Licensierad till: Varberg-Falkenberg Sim |
Utskriftstid |
18:51 |
|