Program for Ikäkausimestaruusuinnit
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Laji 15, 100m RU P-14, 15, 16 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
14 v |
1 | Hölttä Santeri | 2000 | HSS | 00A236 | 25 m | 1:10.76 | 1:13.76 | |
2 | Ukkola Anton | 2000 | OU | 00A217 | 50 m | 1:14.49 | 1:14.49 | |
3 | Oksakari Joona | 2000 | VUS-VSS | 00A358 | 50 m | 1:14.75 | 1:14.75 | |
4 | Koskinen Walentin | 2000 | UiTa | 00A343 | 50 m | 1:16.12 | 1:16.12 | |
5 | Routila Jussi | 2000 | RaisU | 00A805 | 25 m | 1:14.31 | 1:17.31 | |
6 | Jernvall Juha | 2000 | KoVe-Ve | 00A085 | 25 m | 1:15.56 | 1:18.56 | |
7 | Viitanen Teemu | 2000 | HäUS | 00A915 | 50 m | 1:18.84 | 1:18.84 | |
8 | Kirjonen Kasimir | 2000 | UiTa | 00A375 | 50 m | 1:20.36 | 1:20.36 | |
9 | Länsirinne Pessi | 2000 | KoVe-Ve | 00A784 | 25 m | 1:17.55 | 1:20.55 | |
10 | Rautaporras Olli | 2000 | NoPy | 00A795 | 50 m | 1:20.94 | 1:20.94 | |
11 | Kuronen Onni | 2000 | NoPy | 00A863 | 50 m | 1:21.71 | 1:21.71 | |
12 | Kuitunen Joonas | 2000 | OU | 00A441 | 25 m | 1:19.01 | 1:22.01 | |
13 | Nuottajärvi Anton | 2000 | Cetus | 00A294 | 50 m | 1:22.33 | 1:22.33 | |
14 | Herlevi Elias | 2000 | HSS | 00A187 | 25 m | 1:19.51 | 1:22.51 | |
15 | Taimisto Hermanni | 2000 | VUS-VSS | 00A538 | 25 m | 1:19.68 | 1:22.68 | |
16 | Hulkko Santeri | 2000 | LaUS | 00A843 | 50 m | 1:23.10 | 1:23.10 | |
17 | Ruohtula Roope | 2000 | JoUS | 00A565 | 25 m | 1:20.69 | 1:23.69 | |
18 | Tikka Joona | 2000 | SWIM | 00A438 | 25 m | 1:21.79 | 1:24.79 | |
19 | Romo Saku | 2000 | LaUS | 00A504 | 50 m | 1:25.06 | 1:25.06 | |
20 | Uitto Niklas | 2000 | UiTa | 00A672 | 50 m | 1:25.24 | 1:25.24 | |
21 | Kärkkäinen Sampo | 2000 | NoPy | 00A625 | 25 m | 1:23.48 | 1:26.48 | |
22 | Kiviranta Aare | 2000 | ÅSK | 00A757 | 25 m | 1:23.89 | 1:26.89 | |
23 | Lehtonen Teemu | 2000 | UiTa | 00A472 | 50 m | 1:27.00 | 1:27.00 | |
24 | Anttila Juho | 2000 | OU | 00A041 | 50 m | 1:27.08 | 1:27.08 | VAR |
25 | Jämsén Lauri | 2000 | JUK | 00A637 | 50 m | 1:28.92 | 1:28.92 | VAR |
26 | Saraneva Tuomas | 2000 | RiUS | 00A326 | 25 m | 1:26.24 | 1:29.24 | VAR |
27 | Iivanainen Tommy | 2000 | SWIM | 00A044 | 25 m | 1:26.47 | 1:29.47 | VAR |
28 | Helstelä Otso | 2000 | RiUS | 00A052 | 25 m | 1:26.77 | 1:29.77 | VAR |
29 | Kuosmanen Mikko | 2000 | RiUS | 00A584 | 25 m | 1:27.17 | 1:30.17 | VAR |
30 | Sievers Jakob | 2000 | UiTa | 00A730 | 25 m | 1:27.58 | 1:30.58 | VAR |
31 | Huhtanen Olli | 2000 | UiTa | 00A083 | 50 m | 1:31.28 | 1:31.28 | VAR |
32 | Jokinen Jasper | 2000 | UiTa | 00A491 | 50 m | 1:33.79 | 1:33.79 | VAR |
33 | Pirneskoski Arttu | 2000 | KemTU | 00A675 | 25 m | 1:31.84 | 1:34.84 | VAR |
15 v |
1 | Karuveha Mikael | 1999 | TaTU | 99B021 | 50 m | 1:09.16 | 1:09.16 | |
2 | Urhemaa Juho | 1999 | UiTa | 99A081 | 50 m | 1:11.51 | 1:11.51 | |
3 | Jantunen Patrik | 1999 | UiTa | 99A841 | 50 m | 1:13.58 | 1:13.58 | |
4 | Kujala Rasmus | 1999 | RiUS | 99A190 | 25 m | 1:11.55 | 1:14.55 | |
5 | Ylitervo Aukusti | 1999 | OuLo | 99A363 | 25 m | 1:11.87 | 1:14.87 | |
6 | Kyyrä Henri | 1999 | VanVe | 99A179 | 25 m | 1:12.22 | 1:15.22 | |
7 | Aho Jonni | 1999 | Gladius | 99A002 | 25 m | 1:12.37 | 1:15.37 | |
8 | Suominen Wilhelm | 1999 | ÅSK | 99A027 | 25 m | 1:13.90 | 1:16.90 | |
9 | Meissner Jonas | 1999 | OU | 99A604 | 50 m | 1:17.29 | 1:17.29 | |
10 | Kallinen Konsta | 1999 | OuLo | 99A049 | 25 m | 1:14.44 | 1:17.44 | |
11 | Joki Aaron | 1999 | VUS-VSS | 99A428 | 25 m | 1:14.93 | 1:17.93 | |
12 | Liedevaara Jaakko | 1999 | SWIM | 99A914 | 25 m | 1:15.54 | 1:18.54 | |
13 | Hukka Eelis | 1999 | SCR | 99A687 | 25 m | 1:16.08 | 1:19.08 | |
14 | Nordquist Oskar | 1999 | AUi | 99B019 | 50 m | 1:19.12 | 1:19.12 | |
15 | Kaasinen Santeri | 1999 | TaTU | 99A119 | 50 m | 1:19.47 | 1:19.47 | |
16 | Tiihonen Elias | 1999 | HSS | 99A560 | 25 m | 1:16.82 | 1:19.82 | |
17 | Kokko Jaakko | 1999 | UiTa | 99A480 | 50 m | 1:19.84 | 1:19.84 | |
18 | Rissanen Rami | 1999 | PUS | 99A292 | 50 m | 1:19.92 | 1:19.92 | |
19 | Kilpeläinen Väinö | 1999 | TaTU | 99A050 | 25 m | 1:17.03 | 1:20.03 | |
20 | Valkonen Oskari | 1999 | SWIM | 99A903 | 50 m | 1:20.82 | 1:20.82 | |
21 | Hilaja Joonas | 1999 | PTU | 99A478 | 25 m | 1:18.15 | 1:21.15 | |
22 | Huuskonen Olli | 1999 | SWIM | 99A908 | 50 m | 1:22.21 | 1:22.21 | |
23 | Seppä Otto | 1999 | RiUS | 99A506 | 25 m | 1:21.80 | 1:24.80 | |
24 | Kaarlenkaski Verneri | 1999 | UiTa | 99A192 | 25 m | 1:24.43 | 1:27.43 | |
25 | Semach Aleksanteri | 1999 | SWIM | 99A874 | 50 m | 1:27.50 | 1:27.50 | VAR |
26 | Kilponen Joni | 1999 | HäUS | 99A383 | 50 m | 1:28.08 | 1:28.08 | VAR |
27 | Koskela Lauri | 1999 | UiTa | 99A317 | 50 m | 1:28.21 | 1:28.21 | VAR |
28 | Soukola Elias | 1999 | JUK | 99A759 | 50 m | 1:28.72 | 1:28.72 | VAR |
29 | Kaartosalmi Atte | 1999 | HäUS | 99B266 | 50 m | 1:29.94 | 1:29.94 | VAR |
30 | Isoranta Ville | 1999 | UiTa | 99B113 | 50 m | 1:34.63 | 1:34.63 | VAR |
31 | Klemola Alex | 1999 | RiUS | 99A247 | 50 m | 1:35.54 | 1:35.54 | VAR |
32 | Jalava Jussi | 1999 | UiTa | 99A555 | 25 m | 1:35.49 | 1:38.49 | VAR |
33 | Pänttönen Miika | 1999 | UiTa | 99A880 | 25 m | 1:38.57 | 1:41.57 | VAR |
16 v |
1 | Kiiskinen Valtteri | 1998 | ORCA | 98A658 | 50 m | 1:08.86 | 1:08.86 | |
2 | Mäkelä Niko | 1998 | RiUS | 98A679 | 50 m | 1:09.96 | 1:09.96 | |
3 | Siiranen Santeri | 1998 | NoPy | 98A845 | 25 m | 1:06.99 | 1:09.99 | |
4 | Nenonen Konsta | 1998 | Cetus | 98A164 | 50 m | 1:11.56 | 1:11.56 | |
5 | Kulmala Atte | 1998 | UiTa | 98B262 | 50 m | 1:12.34 | 1:12.34 | |
6 | Pakarinen Alari | 1998 | HSS | 98A651 | 50 m | 1:12.77 | 1:12.77 | |
7 | Kejonen Kaius | 1998 | OU | 98A451 | 25 m | 1:09.78 | 1:12.78 | |
8 | Mäenpää Vilho | 1998 | AUi | 98A525 | 50 m | 1:13.30 | 1:13.30 | |
9 | Hyvärinen Juha | 1998 | HäUS | 98A057 | 25 m | 1:11.11 | 1:14.11 | |
10 | Soramies Olli | 1998 | VoVi | 98A496 | 50 m | 1:14.50 | 1:14.50 | |
11 | Kurkinen Pyry | 1998 | SWIM | 98A462 | 50 m | 1:14.85 | 1:14.85 | |
12 | Kylmänen Miikka | 1998 | ÅSK | 98A055 | 25 m | 1:12.30 | 1:15.30 | |
13 | Hörkkö Tuukka | 1998 | UiTa | 98A989 | 50 m | 1:15.38 | 1:15.38 | |
14 | Leppälä Santeri | 1998 | KemUS | 98A465 | 25 m | 1:12.49 | 1:15.49 | |
15 | Forslund Tristan | 1998 | BS-PU | 98A296 | 25 m | 1:12.99 | 1:15.99 | |
16 | Upornikov Alexei | 1998 | Poseidon | 98A080 | 25 m | 1:13.59 | 1:16.59 | |
17 | Leiponen Antti | 1998 | JUK | 98A235 | 50 m | 1:16.78 | 1:16.78 | |
18 | Laine Tino | 1998 | HäUS | 98A690 | 50 m | 1:16.89 | 1:16.89 | |
19 | Ruohonen Lassi | 1998 | SGR | 98A125 | 25 m | 1:14.05 | 1:17.05 | |
20 | Närhi Eetu | 1998 | Octopus | 98A620 | 50 m | 1:18.38 | 1:18.38 | |
21 | Svanberg Markus | 1998 | OU | 98A499 | 50 m | 1:21.22 | 1:21.22 | |
22 | Santamäki Aarne | 1998 | Gladius | 98B263 | 50 m | 1:21.38 | 1:21.38 | |
23 | Vaitilo Joel | 1998 | Cetus | 98A966 | 50 m | 1:22.98 | 1:22.98 | |
24 | Tiainen Kim | 1998 | SWIM | 98B004 | 25 m | 1:23.68 | 1:26.68 | |
25 | Auvinen Matias | 1998 | SWIM | 98A794 | 50 m | 1:30.96 | 1:30.96 | VAR |
26 | Lajas Roope | 1998 | RiUS | 98B294 | 25 m | 1:29.06 | 1:32.06 | VAR |
27 | Vainio Tuomas | 1998 | SWIM | 98A502 | 50 m | 1:36.80 | 1:36.80 | VAR |
Tekijä: WinGrodan 1.22.16 | Tulostuspäivämäärä | 08 heinäkuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 16:30 |