Program för Ikäkausimestaruusuinnit
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Perjantai-ilta
Laji 3, 800m VU T-13, 14, 15 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
13 v |
1 | Oura Vilma | 2001 | HSS | 01A310 | 25 m | 9:54.42 | 10:10.42 | |
2 | Louhimo Jenni | 2001 | OU | 01A246 | 50 m | 10:12.84 | 10:12.84 | |
3 | Bärlund Raakel | 2001 | LaUS | 01A081 | 50 m | 10:17.97 | 10:17.97 | |
4 | Roiko-Jokela Niina | 2001 | SWIM | 01A291 | 50 m | 10:21.25 | 10:21.25 | |
5 | Hirvonen Helene | 2001 | HSS | 01A179 | 50 m | 10:21.40 | 10:21.40 | |
6 | Rantakokko Reetta | 2001 | AUi | 01A311 | 50 m | 10:23.38 | 10:23.38 | |
7 | Koiranen Emma | 2001 | HSS | 01A054 | 25 m | 10:14.06 | 10:30.06 | |
8 | Manner Mila | 2001 | NoPy | 01A167 | 50 m | 10:31.68 | 10:31.68 | |
9 | Toikka Kiia | 2001 | KoVe-Ve | 01A481 | 50 m | 10:32.66 | 10:32.66 | |
10 | Ojakippola Nelle | 2001 | ViesU | 01A440 | 50 m | 10:36.78 | 10:36.78 | |
11 | Koskinen Riina | 2001 | SWIM | 01A085 | 50 m | 10:38.05 | 10:38.05 | |
12 | Tyven Camilla | 2001 | NoPy | 01A380 | 25 m | 10:22.81 | 10:38.81 | |
13 | Vartiainen Alexandra | 2001 | HSS | 01A437 | 25 m | 10:23.78 | 10:39.78 | |
14 | Bogdanoff Minea | 2001 | UKK | 01A228 | 50 m | 10:42.23 | 10:42.23 | |
15 | Wacklin Cia | 2001 | Cetus | 01A425 | 50 m | 10:46.25 | 10:46.25 | |
16 | Putkonen Sanna | 2001 | Cetus | 01A140 | 50 m | 10:47.21 | 10:47.21 | |
17 | Willman Anni | 2001 | OuLo | 01A189 | 25 m | 10:31.49 | 10:47.49 | |
18 | Auvinen Lotta | 2001 | Cetus | 01A565 | 50 m | 10:50.03 | 10:50.03 | |
19 | Sjöblom Jenna | 2001 | KoU | 01A952 | 25 m | 10:36.52 | 10:52.52 | |
20 | Blankenstein Heidi | 2001 | OuLo | 01A271 | 50 m | 11:01.84 | 11:01.84 | |
21 | Kosonen Nora | 2001 | TaTU | 01A255 | 50 m | 11:07.66 | 11:07.66 | |
22 | Nieminen Hilla | 2001 | UiTa | 01A109 | 50 m | 11:09.96 | 11:09.96 | |
23 | Heräjärvi Vivian | 2001 | JIlves | 01A352 | 50 m | 11:12.43 | 11:12.43 | |
24 | Heikkinen Veera | 2001 | HU | 01A898 | 25 m | 11:00.70 | 11:16.70 | |
25 | Heino Ella | 2001 | SalU | 01A397 | 25 m | 11:02.27 | 11:18.27 | VAR |
26 | Korkeamäki Ciia | 2001 | Poseidon | 01A046 | 25 m | 11:03.49 | 11:19.49 | VAR |
27 | Rantala Milja | 2001 | UKK | 01A247 | 25 m | 11:04.38 | 11:20.38 | VAR |
28 | Setälä Janette | 2001 | AUi | 01A847 | 50 m | 11:26.82 | 11:26.82 | VAR |
29 | Lattu Diana | 2001 | Cetus | 01A500 | 50 m | 11:28.23 | 11:28.23 | VAR |
30 | Rantanen Anna | 2001 | UiTa | 01A301 | 25 m | 11:17.47 | 11:33.47 | VAR |
31 | Pajuluoma Emma | 2001 | OuLo | 01A210 | 50 m | 11:40.42 | 11:40.42 | VAR |
32 | Sinisalo Kastehelmi | 2001 | UiTa | 01A207 | 25 m | 11:25.49 | 11:41.49 | VAR |
33 | Brännkärr Anna-Sofia | 2001 | KemTU | 01A450 | 50 m | 11:45.22 | 11:45.22 | VAR |
14 v |
1 | Lillman Essi-Maria | 2000 | LaUS | 00A057 | 25 m | 9:37.17 | 9:53.17 | |
2 | Merenluoto Kristiina | 2000 | AUi | 00A122 | 50 m | 9:55.71 | 9:55.71 | |
3 | Miettinen Juuli | 2000 | VanVe | 00A048 | 25 m | 9:41.33 | 9:57.33 | |
4 | Lindeberg Sophia | 2000 | HSS | 00A332 | 25 m | 9:46.90 | 10:02.90 | |
5 | Kuusniemi Fishwick Millie | 2000 | HSS | 00A428 | 50 m | 10:12.31 | 10:12.31 | |
6 | Parhiala Marilla | 2000 | Gladius | 00B046 | 25 m | 9:59.93 | 10:15.93 | |
7 | Kaukinen Vilja | 2000 | RaisU | 00A303 | 50 m | 10:19.40 | 10:19.40 | |
8 | Lehtonen Saara | 2000 | HSS | 00A068 | 50 m | 10:20.88 | 10:20.88 | |
9 | Paukku Roosa | 2000 | SCN | 00A781 | 25 m | 10:07.96 | 10:23.96 | |
10 | Kölhi Emmi | 2000 | HSS | 00A281 | 50 m | 10:24.72 | 10:24.72 | |
11 | Blomroos Henna | 2000 | RaUS | 00A207 | 25 m | 10:09.56 | 10:25.56 | |
12 | James Gemma | 2000 | HSS | 00A422 | 25 m | 10:09.59 | 10:25.59 | |
13 | Vuorinen Wendela | 2000 | VUS-VSS | 00A221 | 50 m | 10:25.67 | 10:25.67 | |
14 | Sottinen Julia | 2000 | PUS | 00A034 | 25 m | 10:10.05 | 10:26.05 | |
15 | Pirhonen Fanni | 2000 | UiTa | 00A793 | 50 m | 10:28.95 | 10:28.95 | |
16 | Kivioja Heidi | 2000 | ViesU | 00B005 | 25 m | 10:13.98 | 10:29.98 | |
17 | Ollikainen Janina | 2000 | PUS | 00A030 | 25 m | 10:16.22 | 10:32.22 | |
18 | Kalliomäki Sanni | 2000 | RaisU | 00A820 | 50 m | 10:34.53 | 10:34.53 | |
19 | Tiesmäki Nea | 2000 | Cetus | 00A689 | 50 m | 10:36.68 | 10:36.68 | |
20 | Tarnanen Mira | 2000 | RiUS | 00A054 | 25 m | 10:22.74 | 10:38.74 | |
21 | Karinkanta Elina | 2000 | UKK | 00A304 | 50 m | 10:42.43 | 10:42.43 | |
22 | Kanerva Noora | 2000 | SiWa | 00A317 | 50 m | 10:43.27 | 10:43.27 | |
23 | Peräjoki Pia | 2000 | HSS | 00A339 | 25 m | 10:27.30 | 10:43.30 | |
24 | Kareinen Hanna | 2000 | KeUi | 00A012 | 25 m | 10:30.86 | 10:46.86 | |
25 | Tuominen Sini | 2000 | UiTa | 00A293 | 50 m | 10:55.77 | 10:55.77 | VAR |
26 | Andreasen Wilma | 2000 | SGR | 00A430 | 25 m | 10:42.66 | 10:58.66 | VAR |
27 | Rautiainen Emmiina | 2000 | UiTa | 00A257 | 25 m | 10:44.08 | 11:00.08 | VAR |
28 | Salokorpi Siiri | 2000 | Cetus | 00A268 | 25 m | 10:50.00 | 11:06.00 | VAR |
29 | Kapanen Alexandra | 2000 | Cetus | 00A818 | 50 m | 11:09.02 | 11:09.02 | VAR |
30 | Julin Iida | 2000 | SiWa | 00A741 | 50 m | 11:13.70 | 11:13.70 | VAR |
31 | Käkönen Heini | 2000 | SWIM | 00A177 | 50 m | 11:14.29 | 11:14.29 | VAR |
32 | Siltari Noora | 2000 | KemUS | 00A857 | 25 m | 10:58.84 | 11:14.84 | VAR |
33 | Mettinen Milja | 2000 | TaTU | 00A515 | 25 m | 11:05.75 | 11:21.75 | VAR |
34 | Kuusela Tytti | 2000 | UKK | 00A473 | 50 m | 11:24.61 | 11:24.61 | VAR |
35 | Piipponen Niina | 2000 | SWIM | 00A588 | 25 m | 11:22.99 | 11:38.99 | VAR |
15 v |
1 | Ayarci Melek | 1999 | LaUS | 99A045 | 25 m | 9:23.83 | 9:39.83 | |
2 | Falk Annika | 1999 | SeUi | 99A080 | 50 m | 9:40.34 | 9:40.34 | |
3 | Kallström Mirva | 1999 | Cetus | 99A128 | 25 m | 9:27.08 | 9:43.08 | |
4 | Suoranta Merina | 1999 | ÅSK | 99A281 | 50 m | 9:46.33 | 9:46.33 | |
5 | Eloranta Alissa | 1999 | Cetus | 99A486 | 50 m | 9:51.93 | 9:51.93 | |
6 | Kariniemi Kaisa | 1999 | OU | 99A156 | 50 m | 9:56.43 | 9:56.43 | |
7 | Korkiakoski Denize | 1999 | VUS-VSS | 99A474 | 50 m | 10:01.68 | 10:01.68 | |
8 | Kazi Sara | 1999 | RaisU | 99A752 | 25 m | 9:46.53 | 10:02.53 | |
9 | Ruuskanen Irene | 1999 | RaisU | 99A273 | 25 m | 9:46.66 | 10:02.66 | |
10 | Palo Eveliina | 1999 | KemUS | 99A060 | 25 m | 9:46.67 | 10:02.67 | |
11 | Kukkonen Jenni | 1999 | KeUi | 99A162 | 25 m | 9:50.56 | 10:06.56 | |
12 | Nieminen Roosa | 1999 | HSS | 99A023 | 25 m | 9:50.63 | 10:06.63 | |
13 | Syrjälä Henna | 1999 | PUS | 99A280 | 25 m | 9:51.00 | 10:07.00 | |
14 | Räisänen Lotta | 1999 | KeUi | 99A812 | 25 m | 9:56.38 | 10:12.38 | |
15 | Helo Helene | 1999 | ÅSK | 99A907 | 50 m | 10:14.53 | 10:14.53 | |
16 | Rautiainen Hanna | 1999 | UiTa | 99A515 | 50 m | 10:15.80 | 10:15.80 | |
17 | Peippo Pinja | 1999 | VanVe | 99A544 | 50 m | 10:15.93 | 10:15.93 | |
18 | Ellonen Susanna | 1999 | UKK | 99A781 | 25 m | 10:03.52 | 10:19.52 | |
19 | Turunen Henna | 1999 | LaUS | 99A283 | 25 m | 10:06.85 | 10:22.85 | |
20 | Kempinen Toini | 1999 | HSS | 99A154 | 25 m | 10:12.94 | 10:28.94 | |
21 | Räike Aino | 1999 | SalU | 99A561 | 50 m | 10:33.91 | 10:33.91 | |
22 | Kukkonen Noora | 1999 | TaTU | 99A764 | 25 m | 10:19.31 | 10:35.31 | |
23 | Karike Kia | 1999 | Cetus | 99A491 | 50 m | 10:36.38 | 10:36.38 | |
24 | Halonen Anni | 1999 | RiUS | 99A895 | 25 m | 10:24.49 | 10:40.49 | |
25 | Suova Johanna | 1999 | UiTa | 99A118 | 25 m | 10:24.77 | 10:40.77 | VAR |
26 | Mauranen Kiira | 1999 | HU | 99B133 | 25 m | 10:26.50 | 10:42.50 | VAR |
27 | Rostedt Inari | 1999 | Cetus | 99A517 | 25 m | 10:31.45 | 10:47.45 | VAR |
28 | Manninen Heidi | 1999 | ORCA | 99B240 | 50 m | 10:48.09 | 10:48.09 | VAR |
29 | Känsäkoski Miili | 1999 | OU | 99A011 | 50 m | 10:50.09 | 10:50.09 | VAR |
Tekijä: WinGrodan 1.22.16 | Tulostuspäivämäärä | 08 heinäkuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 16:21 |