Program för UGP 4, Karlskoga
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag den 11/10 Klockan 10.00 (Insim kl. 08.30)
Heatlista Gren 2
|
Tävling |
Ungdoms GP 4 Karlskoga 2014 |
|
Utskriftsdatum |
10 oktober 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Karlskoga |
|
Utskriftstid |
21:08 |
|
|
Arrangör |
Karlskoga Simförening |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
11 oktober 2014 |
|
|
|
|
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar |
Finaler (5) |
Sponsor: Happy Homes |
|
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
118 |
1 |
Anton Wallin |
2000 |
AM7700 |
ÖSA |
|
25m |
|
24 |
2 |
Alexander Hörnquist |
2001 |
AE3101 |
FILIPSTAD |
|
25m |
|
40 |
3 |
Philip Löfbom |
2003 |
AC0903 |
KARLSKO SF |
|
25m |
|
14 |
4 |
Eskil Jonsson |
2003 |
AA5303 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
|
203 |
5 |
Thim Rangedahl |
2002 |
AA8702 |
SOLSTA |
|
25m |
|
210 |
6 |
Axel Rönnquist |
2001 |
AR2101 |
KARLSTAD |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
80 |
1 |
Daniel Lithner |
2001 |
AJ9701 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
1:30.94 |
48 |
2 |
Linus Andersson |
2001 |
AP4301 |
KARLSTAD |
|
50m |
1:26.38 |
170 |
3 |
Artush Shahverdyan |
2000 |
AM3100 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:24.21 |
108 |
4 |
Michal Laszewski |
2002 |
AC4902 |
ÖSA |
|
50m |
1:24.71 |
39 |
5 |
Viktor Lübeck |
2002 |
AG9302 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:28.44 |
55 |
6 |
Uros Jovancic |
2000 |
AS3300 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:53.12 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
47 |
1 |
David Albringer |
2001 |
AF2101 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:18.74 |
56 |
2 |
Ludwig Larsson |
2000 |
AU1700 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:16.46 |
138 |
3 |
Stefan Biscevic |
1998 |
AM8398 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:13.90 |
54 |
4 |
Milos Jovancic |
2002 |
AH1302 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:15.07 |
136 |
5 |
Carl Bidebo |
2000 |
AN9900 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:18.47 |
13 |
6 |
Leo Jakobsson |
2002 |
AG4302 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:20.39 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
174 |
1 |
Viktor Syrén |
2000 |
AH5900 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:12.08 |
197 |
2 |
Anton Klasson |
1998 |
AK0398 |
SÄFFLE SS |
|
50m |
1:09.78 |
57 |
3 |
Niclas Lindow |
1999 |
AN6999 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:09.34 |
84 |
4 |
Ludvig Nyrén |
1997 |
AO5797 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
1:09.67 |
79 |
5 |
Ivo Kuijpers |
1999 |
AG6199 |
SÄFFLE SS |
|
50m |
1:10.61 |
137 |
6 |
Marko Biscevic |
1998 |
AM7398 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:13.56 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
140 |
1 |
William Brand |
1998 |
AN2198 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:06.41 |
141 |
2 |
Axel Brorsson |
1996 |
AX9396 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:02.02 |
85 |
3 |
Carl Rogne |
1996 |
AC9796 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
59.59 |
157 |
4 |
Karl Lindoff |
1998 |
AT1598 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:01.41 |
172 |
5 |
Erik Skogfors |
1996 |
AP1996 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:03.16 |
35 |
6 |
Emil Haakonsen |
1999 |
AK1799 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:09.15 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
10 oktober 2014 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund |
Utskriftstid |
21:08 |
|