Program för HEAD to Head Swimming 2014
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 46
|
Tävling |
HEAD to Head 2014 |
|
Utskriftsdatum |
19 oktober 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
08:20 |
|
|
Arrangör |
Polisens IF Simförening |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
17 oktober 2014 |
|
|
|
|
Gren 46, 100m Frisim Herrar |
Försök (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
377 |
1 |
Aziz Kurbanov |
2001 |
AX6701 |
SPIF SF |
|
25m |
1:20.33 |
160 |
2 |
Samuel Brodin |
2000 |
AO3900 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:11.71 |
183 |
3 |
Alexander Hurkmans |
2000 |
AV2300 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:07.10 |
5 |
4 |
Mohamed Ezzat |
2001 |
01A613 |
AUi |
|
50m |
1:04.41 |
56 |
5 |
Robin Hanson |
2001 |
AA2701 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:01.54 |
77 |
6 |
Nikolaus Siotis |
2000 |
AJ6900 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:03.08 |
341 |
7 |
Kenzo Buchli |
2000 |
AL0700 |
SPIF SF |
|
25m |
1:06.06 |
80 |
8 |
David Säll |
2000 |
AS8500 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:08.86 |
386 |
9 |
Kiflom Mogos |
2001 |
AQ1901 |
SPIF SF |
|
25m |
1:15.35 |
353 |
10 |
Michiyas Fisshasen |
2001 |
AN5901 |
SPIF SF |
|
25m |
1:28.08 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
267 |
1 |
Tim Lundwall |
2001 |
AP7301 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:20.15 |
222 |
2 |
Gustav Surting |
2000 |
AU9500 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:11.44 |
16 |
3 |
Jere Nevalainen |
2001 |
01A976 |
AUi |
|
50m |
1:06.77 |
32 |
4 |
Ludvig Grape Glennhage |
2001 |
AI3701 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:03.90 |
204 |
5 |
Jonas Malmring |
2001 |
AO1701 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:00.99 |
348 |
6 |
Alexander Dimitriou |
2000 |
AQ6900 |
SPIF SF |
|
25m |
1:02.03 |
71 |
7 |
Axel Modin |
2000 |
AJ5900 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:05.24 |
172 |
8 |
Gustav Gaunitz |
2001 |
AE3701 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:08.28 |
388 |
9 |
Tyrone Nilsson-Deya |
2001 |
AS7901 |
SPIF SF |
|
25m |
1:13.98 |
393 |
10 |
Max Pelli |
2001 |
AW9301 |
SPIF SF |
|
25m |
1:23.51 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
38 |
1 |
Oliver Sonneborg |
2000 |
AV4300 |
GUSTAVSBER |
|
50m |
1:16.50 |
72 |
2 |
Linus Nykvist |
2001 |
AH3701 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:10.10 |
40 |
3 |
Oscar Törnquist |
2000 |
AM9300 |
GUSTAVSBER |
|
50m |
1:06.20 |
274 |
4 |
Daniel Redelius |
2000 |
AT7300 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:03.45 |
82 |
5 |
Samuel Talback |
2000 |
AB8500 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
57.56 |
51 |
6 |
Elias Fröde |
2001 |
AE9901 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:02.00 |
153 |
7 |
Rikard Arnebjer |
2000 |
AR8300 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:04.55 |
366 |
8 |
Elias Hysing |
2000 |
AR1500 |
SPIF SF |
|
50m |
1:07.56 |
362 |
9 |
Oscar Grönqvist |
2000 |
AU9300 |
SPIF SF |
|
50m |
1:13.46 |
415 |
10 |
Johannes Liljegren |
2001 |
|
SPIF SF |
|
25m |
1:22.59 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
19 oktober 2014 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
Utskriftstid |
08:20 |
|