Ohjelma Ã…SK Games 2014
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 19
|
Kilpailu |
ÅSK Games 2014 |
|
Tulostuspäivämäärä |
04 lokakuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Turku |
|
Tulostusaika |
12:46 |
|
|
Järjestäjä |
Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
04 lokakuu 2014 |
|
|
|
|
Laji 19, N, T-10 50 m vu |
Loppukilpailut (8) |
Sponsori: MuoviTech Oy |
|
Erä 1 (8) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Maura Bergström |
2005 |
05A338 |
ÅSK |
|
25m |
|
|
|
3 |
Emilia Pakkanen |
2006 |
06A115 |
ÅSK |
|
50m |
1:05.00 |
1:04.00 |
|
4 |
Wilma Turpeinen |
2006 |
06A089 |
ÅSK |
|
50m |
1:01.19 |
1:00.19 |
|
5 |
Roosa Lahti |
2004 |
04A548 |
ÅSK |
|
50m |
1:04.06 |
1:03.06 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Aino Kurki |
2005 |
05A264 |
ÅSK |
|
50m |
57.74 |
56.74 |
|
2 |
Ulrika Andersen |
2005 |
05A256 |
ÅSK |
|
50m |
55.88 |
54.88 |
|
3 |
Siiri Teräs |
2005 |
05A154 |
RaisU |
|
25m |
52.38 |
52.38 |
|
4 |
Jessica Tukiainen |
2004 |
04A614 |
RaisU |
|
25m |
52.15 |
52.15 |
|
5 |
Emma Nieminen |
2005 |
05A269 |
ÅSK |
|
50m |
53.23 |
52.23 |
|
6 |
Joanna Hauhia |
2004 |
04A559 |
ÅSK |
|
50m |
53.59 |
52.59 |
|
7 |
Jenni Summanen |
2004 |
04A561 |
ÅSK |
|
50m |
57.00 |
56.00 |
|
8 |
Sonila Selimi |
2005 |
05A278 |
ÅSK |
|
50m |
1:00.91 |
59.91 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Aada Rantanen |
2004 |
04A372 |
RaisU |
|
25m |
51.37 |
51.37 |
|
2 |
Kukka Kangas |
2005 |
05A254 |
ÅSK |
|
50m |
50.38 |
49.38 |
|
3 |
Ella Suominen |
2005 |
05A308 |
ÅSK |
|
50m |
48.01 |
47.01 |
|
4 |
Oona Sirkiä |
2004 |
04A596 |
ÅSK |
|
50m |
47.41 |
46.41 |
|
5 |
My Laverman |
2004 |
04A557 |
ÅSK |
|
50m |
47.83 |
46.83 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Aino Laine |
2007 |
07A013 |
ÅSK |
|
50m |
51.29 |
50.29 |
|
8 |
Minttu Kiili |
2005 |
05A306 |
ÅSK |
|
50m |
53.08 |
52.08 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Jenna Äijälä |
2005 |
05A289 |
RaisU |
|
25m |
45.14 |
45.14 |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Tiitu Koskinen |
2005 |
05A311 |
ÅSK |
|
50m |
43.17 |
42.17 |
|
5 |
Manja Lindell |
2004 |
04A084 |
ÅSK |
|
25m |
42.30 |
42.30 |
|
6 |
Ellen Kaituri |
2006 |
06A086 |
ÅSK |
|
50m |
44.79 |
43.79 |
|
7 |
Clara Vesterkvist |
2003 |
03A823 |
ÅSK |
|
50m |
46.29 |
45.29 |
|
8 |
Fiona Laakso |
2005 |
05A262 |
RaisU |
|
25m |
45.68 |
45.68 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Venla Salminen |
2004 |
04A179 |
UiKaa |
|
50m |
41.86 |
40.86 |
|
2 |
Milla Karttunen |
2005 |
05A220 |
RaisU |
|
25m |
39.76 |
39.76 |
|
3 |
Alina Heinonen |
2001 |
01B039 |
ÅSK |
|
25m |
39.27 |
39.27 |
|
4 |
Nea Palanen |
2003 |
03A467 |
ÅSK |
|
50m |
39.31 |
38.31 |
|
5 |
Johanna Törmä |
1997 |
97B313 |
LUS |
|
50m |
39.46 |
38.46 |
|
6 |
Milla Järvenpää |
2004 |
04A246 |
UiKaa |
|
25m |
39.61 |
39.61 |
|
7 |
Heinä Tanskanen |
2003 |
03A829 |
ÅSK |
|
50m |
41.61 |
40.61 |
|
8 |
Mette Peltola |
2005 |
05A136 |
RaisU |
|
25m |
42.01 |
42.01 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Alida Öhberg |
2002 |
02A627 |
AUi |
|
25m |
36.85 |
36.85 |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Maija Nurmi |
2003 |
03A461 |
ÅSK |
|
50m |
36.25 |
35.25 |
|
4 |
Lotta Rantakare |
2001 |
01A343 |
AUi |
|
50m |
34.97 |
33.97 |
|
5 |
Siiri Konkka |
2004 |
04A103 |
ÅSK |
|
50m |
35.58 |
34.58 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Siiri Haanpää |
2001 |
01B166 |
PoPy |
|
50m |
37.69 |
36.69 |
|
8 |
Eeva Tuohimaa |
1998 |
98B327 |
LUS |
|
50m |
38.72 |
37.72 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Sanni Ylösmäki |
2002 |
02B067 |
LUS |
|
50m |
34.81 |
33.81 |
|
2 |
Roosa Aho |
2003 |
03A060 |
RaisU |
|
25m |
33.10 |
33.10 |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Sini Silvennoinen |
2002 |
02A080 |
ÅSK |
|
50m |
31.00 |
30.00 |
|
5 |
Peppi Pinomäki |
2002 |
02A049 |
RaisU |
|
25m |
30.44 |
30.44 |
|
6 |
Wilhelmina Leppähaara |
2000 |
00A641 |
AUi |
|
50m |
33.70 |
32.70 |
|
7 |
Olivia Koski |
2002 |
02A391 |
AUi |
|
50m |
34.71 |
33.71 |
|
8 |
Ilona Juuri |
2002 |
02A423 |
ÅSK |
|
50m |
34.95 |
33.95 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Marianne Killström |
1998 |
98B076 |
SalU |
|
50m |
30.99 |
29.99 |
|
2 |
Ronja Mehtonen |
1999 |
99A136 |
SalU |
|
50m |
30.15 |
29.15 |
|
3 |
Erika Bergström |
1996 |
96A630 |
RaisU |
|
25m |
27.62 |
27.62 |
|
4 |
Ida Konkka |
2000 |
00A573 |
ÅSK |
|
50m |
27.87 |
26.87 |
|
5 |
Alika Tsvetkova |
2000 |
00B269 |
ÅSK |
|
50m |
28.61 |
27.61 |
|
6 |
Nea-Maria Laitervo |
1997 |
97A414 |
RaisU |
|
50m |
29.74 |
28.74 |
|
7 |
Aleksandra Ockenström |
1998 |
98A985 |
SalU |
|
25m |
29.51 |
29.51 |
|
8 |
Vilma Iisalo |
2001 |
01A560 |
RaisU |
|
25m |
29.99 |
29.99 |
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
04 lokakuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
Tulostusaika |
12:46 |
|