Program for ÅSK Games 2014
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lhtlista Laji 11
|
Kilpailu |
SK Games 2014 |
|
Tulostuspivmr |
04 lokakuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Turku |
|
Tulostusaika |
12:46 |
|
|
Jrjestj |
bo Simklubb - Uintiklubi Turku ry |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupivmr |
04 lokakuu 2014 |
|
|
|
|
Laji 11, N, T-15 200 m vu |
Loppukilpailut (9) |
Sponsori: Turun Satama Oy |
|
Er 1 (9) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Oona Tursas |
2001 |
01A527 |
RaisU |
|
25m |
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Helka Suomki |
2003 |
03A548 |
AUi |
|
25m |
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Ella Nihtil |
2004 |
04A237 |
SK |
|
25m |
|
|
|
2 |
Charlotta Edelman |
2001 |
01A845 |
SK |
|
25m |
|
|
|
3 |
Matilda Laitinen |
2004 |
04A243 |
AUi |
|
25m |
|
|
|
4 |
Laura Helena Mrsepp |
2004 |
04A385 |
AUi |
|
25m |
|
|
|
5 |
Ilona Arvilommi |
2003 |
03A595 |
SK |
|
25m |
|
|
|
6 |
Selina Kavka |
2003 |
03A647 |
SK |
|
25m |
|
|
|
7 |
Jasmin Rosnell |
2000 |
00A594 |
SK |
|
25m |
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Ella Alanko |
2003 |
03A643 |
AUi |
|
50m |
3:49.08 |
3:45.08 |
|
2 |
Fanny Meltovaara |
2003 |
03A083 |
SK |
|
25m |
3:15.43 |
3:15.43 |
|
3 |
Nea Jusln |
2002 |
02A891 |
SK |
|
50m |
3:15.09 |
3:11.09 |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Siiri Haanp |
2001 |
01B166 |
PoPy |
|
50m |
3:14.42 |
3:10.42 |
|
6 |
Ella-Maria Tiainen |
2002 |
02A492 |
SK |
|
50m |
3:18.20 |
3:14.20 |
|
7 |
Daniela Degenhardt |
2003 |
03A442 |
AUi |
|
50m |
3:33.46 |
3:29.46 |
|
8 |
Greta Kandolin |
2003 |
03A616 |
AUi |
|
50m |
3:50.47 |
3:46.47 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Anni Hyttinen |
2004 |
04A194 |
AUi |
|
25m |
3:00.02 |
3:00.02 |
|
2 |
Elena Mantila |
2001 |
01A800 |
SK |
|
50m |
3:03.75 |
2:59.75 |
|
3 |
Ilona Juuri |
2002 |
02A423 |
SK |
|
50m |
3:01.36 |
2:57.36 |
|
4 |
Minka Halava |
2001 |
01A844 |
SK |
|
25m |
2:55.65 |
2:55.65 |
|
5 |
Maija Nurmi |
2003 |
03A461 |
SK |
|
50m |
2:59.68 |
2:55.68 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Oona Kuusivaara |
2002 |
02A427 |
SK |
|
50m |
3:03.95 |
2:59.95 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Venla Koskinen |
2003 |
03A271 |
SK |
|
50m |
2:54.96 |
2:50.96 |
|
2 |
Wilma Rintala |
2002 |
02A052 |
RaisU |
|
25m |
2:49.18 |
2:49.18 |
|
3 |
Kaisla Kangas |
2002 |
02A491 |
SK |
|
50m |
2:49.20 |
2:45.20 |
|
4 |
Janette Setl |
2001 |
01A847 |
AUi |
|
50m |
2:44.78 |
2:40.78 |
|
5 |
Jessica Kujanp |
2002 |
02A480 |
AUi |
|
50m |
2:45.57 |
2:41.57 |
|
6 |
Katariina Niemi |
2002 |
02A179 |
SK |
|
50m |
2:49.26 |
2:45.26 |
|
7 |
Ronja Vallenius |
2001 |
01A787 |
SK |
|
50m |
2:53.73 |
2:49.73 |
|
8 |
Reetta Kuusisto |
2002 |
02A178 |
SK |
|
50m |
2:58.42 |
2:54.42 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Jenni Micaela Lehtonen |
2000 |
00B080 |
AUi |
|
50m |
2:43.70 |
2:39.70 |
|
2 |
Verna Laaksonen |
2000 |
00A755 |
AUi |
|
50m |
2:41.57 |
2:37.57 |
|
3 |
Oona Laakso |
2002 |
02A301 |
RaisU |
|
50m |
2:40.49 |
2:36.49 |
|
4 |
Venla Salminen |
2002 |
02A046 |
SomE |
|
50m |
2:39.92 |
2:35.92 |
|
5 |
Ida Nordquist |
2001 |
01A316 |
AUi |
|
50m |
2:39.93 |
2:35.93 |
|
6 |
Iida Vallenius |
1999 |
99A655 |
SK |
|
25m |
2:37.53 |
2:37.53 |
|
7 |
Emilia Liven |
2002 |
02A205 |
RaisU |
|
25m |
2:37.95 |
2:37.95 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Anniina Kallio |
2002 |
02A207 |
RaisU |
|
50m |
2:37.91 |
2:33.91 |
|
2 |
Marianne Killstrm |
1998 |
98B076 |
SalU |
|
25m |
2:32.02 |
2:32.02 |
|
3 |
Paula Peltola |
2001 |
01B032 |
AUi |
|
50m |
2:34.12 |
2:30.12 |
|
4 |
Vilja Kaukinen |
2000 |
00A303 |
RaisU |
|
50m |
2:28.24 |
2:24.24 |
|
5 |
Heta Koivuluoma |
1999 |
99A532 |
PTU |
|
25m |
2:27.17 |
2:27.17 |
|
6 |
Helmi Heinonen |
2002 |
02A204 |
RaisU |
|
50m |
2:35.53 |
2:31.53 |
|
7 |
Anni Reponen |
1998 |
98A265 |
SK |
|
25m |
2:32.76 |
2:32.76 |
|
8 |
Roosa Aho |
2003 |
03A060 |
RaisU |
|
25m |
2:34.02 |
2:34.02 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Lyydia Tuominen |
1998 |
98A501 |
PTU |
|
25m |
2:23.41 |
2:23.41 |
|
2 |
Peppi Pinomki |
2002 |
02A049 |
RaisU |
|
50m |
2:25.85 |
2:21.85 |
|
3 |
Helene Helo |
1999 |
99A907 |
SK |
|
50m |
2:25.53 |
2:21.53 |
|
4 |
Irene Ruuskanen |
1999 |
99A273 |
RaisU |
|
25m |
2:18.42 |
2:18.42 |
|
5 |
Vilma Roman |
2000 |
00A592 |
RaisU |
|
50m |
2:23.78 |
2:19.78 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Hertta Pieniniemi |
1998 |
98A748 |
AUi |
|
25m |
2:22.78 |
2:22.78 |
|
8 |
Aino Rike |
1999 |
99A561 |
SalU |
|
25m |
2:23.65 |
2:23.65 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Emma Suomio |
1998 |
98B095 |
AUi |
|
50m |
2:21.03 |
2:17.03 |
|
2 |
Eveliina Kallio |
1999 |
99A444 |
RaisU |
|
25m |
2:10.72 |
2:10.72 |
|
3 |
Roosa Mrt |
1999 |
99A208 |
SK |
|
25m |
2:07.12 |
2:07.12 |
|
4 |
Hilla Kortetjrvi |
1996 |
96A676 |
RaisU |
|
25m |
2:03.63 |
2:03.63 |
|
5 |
Janna Ovaska |
1996 |
96A560 |
RaisU |
|
50m |
2:08.86 |
2:04.86 |
|
6 |
Iida Reini |
2000 |
00A567 |
SK |
|
50m |
2:13.03 |
2:09.03 |
|
7 |
Ronja Mehtonen |
1999 |
99A136 |
SalU |
|
25m |
2:14.88 |
2:14.88 |
|
8 |
Aleksandra Ockenstrm |
1998 |
98A985 |
SalU |
|
25m |
2:17.58 |
2:17.58 |
|
Tekij: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspivmr |
04 lokakuu 2014 |
Lisenssinhaltija: bo Simklubb-Uintiklubi Turku |
Tulostusaika |
12:46 |
|