Ohjelma Ã…SK Games 2014
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso 1
Laji 16, M, P-16, P-13 100 m sku |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Lairola Joni | 1992 | AUi | 25 m | 1:01.69 | 1:01.69 | ||
2 | Pilpola Lauri | 1993 | ÅSK | 25 m | 1:02.75 | 1:02.75 | ||
3 | Aavasalo Eeli | 1996 | RaisU | 25 m | 1:03.05 | 1:03.05 | ||
4 | Smeds Kaj | 1998 | JS-PU | 25 m | 1:03.51 | 1:03.51 | ||
5 | Thodin Robin | 1995 | JS-PU | 25 m | 1:04.55 | 1:04.55 | ||
6 | Nordman Jakob | 1996 | JS-PU | 25 m | 1:05.08 | 1:05.08 | ||
7 | Horst Santeri | 1997 | AUi | 25 m | 1:05.31 | 1:05.31 | ||
8 | Airaksinen Ossi | 1996 | AUi | 25 m | 1:05.85 | 1:05.85 | ||
9 | Kuusisto Elias | 1999 | AUi | 25 m | 1:06.03 | 1:06.03 | ||
10 | Lindberg Peik | 1999 | ÅSK | 25 m | 1:06.13 | 1:06.13 | ||
11 | Suominen Wilhelm | 1999 | ÅSK | 25 m | 1:07.11 | 1:07.11 | ||
12 | Luukko Aku | 1997 | ÅSK | 25 m | 1:07.34 | 1:07.34 | ||
13 | Mäenpää Vilho | 1998 | AUi | 25 m | 1:10.81 | 1:10.81 | ||
14 | Aaltonen Joni | 1999 | ÅSK | 25 m | 1:12.15 | 1:12.15 | ||
15 | Hilaja Joonas | 1999 | PTU | 25 m | 1:15.43 | 1:15.43 | ||
16 | Kuisma Markus | 1998 | SalU | 25 m | 1:15.56 | 1:15.56 | ||
17 | Ezzat Ibrahim | 2002 | AUi | 25 m | 1:17.81 | 1:17.81 | ||
18 | Lietzen Jesper | 2002 | AUi | 25 m | 1:19.03 | 1:19.03 | ||
19 | Arvo Oskari | 2002 | AUi | 25 m | 1:19.29 | 1:19.29 | ||
20 | Kiviranta Aare | 2000 | ÅSK | 25 m | 1:19.35 | 1:19.35 | ||
21 | Kaila Aku | 2003 | RaisU | 25 m | 1:22.53 | 1:22.53 | ||
22 | Arvas Jussi | 1999 | ÅSK | 25 m | 1:28.44 | 1:28.44 | ||
23 | Salonen Panu | 2002 | AUi | 25 m | 1:30.00 | 1:30.00 | ||
24 | Kallio Samu Petteri | 2002 | ÅSK | 25 m | 1:41.34 | 1:41.34 | ||
25 | Koskinen Roni | 2003 | AUi | 25 m | 1:42.03 | 1:42.03 | ||
26 | Kankare Eemil | 2003 | AUi | 25 m | 1:43.87 | 1:43.87 | ||
27 | Lindroos Otto | 2001 | AUi | 25 m | 1:58.52 | 1:58.52 | ||
28 | Satamo Veeti | 2003 | AUi | 25 m | 1:59.75 | 1:59.75 | ||
29 | Kuusisto Jaakko | 2000 | ÅSK | 25 m | ||||
30 | Heino Akseli | 1999 | ÅSK | 25 m | ||||
31 | Enroth Hugo | 2001 | ÅSK | 25 m | ||||
32 | Herpola Oskari | 2001 | ÅSK | 25 m | ||||
33 | Lindberg Ali | 1998 | SalU | 25 m | ||||
34 | Elomaa Lauri | 2000 | ÅSK | 25 m | ||||
35 | Kallio Mika | 1996 | ÅSK | SM14 | 25 m | |||
36 | Leppähaara Axel | 2004 | AUi | 25 m | ||||
37 | Koskinen Roni | 2003 | AUi | 25 m | ||||
38 | Muuri Osku | 2002 | UiKaa | 25 m | ||||
39 | Kinnunen Santeri | 2002 | UiKaa | 25 m | ||||
40 | Knuutila Toni | 1993 | A4 IF | 25 m | ||||
41 | Wikstedt Valtteri | 1999 | AUi | 25 m | ||||
42 | Rouhiainen Leevi | 2002 | AUi | 25 m | ||||
43 | Rislakki Ensio | 2000 | AUi | 25 m | ||||
44 | Voiko Oskar | 2002 | ÅSK | 25 m | ||||
45 | Mikkonen Eetu | 2003 | AUi | 25 m | ||||
46 | Luukko Heikki | 1988 | ÅSK | 25 m | ||||
47 | Kudryavtsev Alexander | 2001 | AUi | 25 m | ||||
48 | Hirsiniemi Mikael | 2004 | AUi | 25 m | ||||
49 | Helsko Haakon | 2000 | AUi | 25 m | ||||
50 | Ezzat Mohamed | 2001 | AUi | 25 m | ||||
51 | Arkkila Mika | 2000 | AUi | 25 m | ||||
52 | Sula Jani-Markus | 1999 | ÅSK | 25 m | ||||
53 | Rannikko Otto | 1999 | ÅSK | 25 m | ||||
54 | Meltovaara Frans | 2000 | ÅSK | 25 m | ||||
55 | Nurminen Kaarlo | 2002 | AUi | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 01 lokakuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 20:11 |