Program för Arne Borgs minne & TYR sprint
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag Pass1
Gren 14, 50m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 547 | Lulek William | 1998 | SK NEPTUN | AJ6998 | 25 m | 26.97 | |
2 | 643 | Peterson Lukas | 1998 | SKK | AG8198 | 50 m | 27.34 | |
3 | 850 | Danielsson Jacob | 1998 | SPIF SF | AB9798 | 50 m | 27.47 | |
4 | 742 | Eriksson Hugo | 1999 | TUREBERG | AB8599 | 25 m | 27.71 | |
5 | 667 | Brandt Erik | 1999 | SÖDERTÄLJE | AD5999 | 25 m | 28.16 | |
6 | 646 | Sandahl Kalle | 1999 | SKK | AM8799 | 50 m | 28.39 | |
7 | 715 | Abelsson Zack | 1998 | SÖDERTÖRN | AD4398 | 25 m | 28.48 | |
8 | 851 | Eriksson Niclas | 1998 | SPIF SF | AL2398 | 25 m | 28.60 | |
9 | 733 | Tingbrand Wilmer | 1998 | SÖDERTÖRN | AM2998 | 25 m | 28.75 | |
10 | 565 | Filipsson Andre | 1999 | SKURU IK | AA9799 | 25 m | 28.96 | |
11 | 852 | Falk Martin | 1999 | SPIF SF | AC1199 | 25 m | 29.58 | |
12 | 796 | Österman Olle | 1998 | TYRESÖ SS | AQ2198 | 25 m | 29.61 | |
13 | 536 | Gérnyi Karl Gustav | 1999 | SK NEPTUN | AG9599 | 25 m | 29.73 | |
14 | 713 | Wernqvist Fredric | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH8398 | 25 m | 29.73 | |
15 | 857 | Norberg Christian | 1998 | SPIF SF | AD6398 | 25 m | 29.84 | |
16 | 773 | Lund Alexander | 1998 | TYRESÖ SS | AL3198 | 25 m | 29.97 | |
17 | 693 | Panahi Adrian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH7398 | 25 m | 30.49 | |
18 | 528 | Linnér Simon | 1999 | MOTALA SS | AE1999 | 50 m | 30.54 | |
19 | 614 | Askling Olof | 1999 | SKK | AM7799 | 50 m | 30.83 | |
20 | 622 | Forsberg Meinhart Walter | 1999 | SKK | AQ0399 | 50 m | 31.31 | |
21 | 802 | Gullberg Oscar | 1999 | ÅKERSBERGA | AF8799 | 25 m | 31.45 | |
22 | 862 | Wilkman Dennis | 1998 | SPIF SF | AE6198 | 25 m | 31.48 | |
23 | 623 | Gudehn Axel | 1998 | SKK | AL4398 | 25 m | 32.01 | |
24 | 776 | Norman Oscar | 1999 | TYRESÖ SS | AK5599 | 25 m | 32.07 | |
25 | 735 | Wikell Emil | 1999 | SÖDERTÖRN | AK5799 | 25 m | 32.64 | |
26 | 749 | Petersson Jonas | 1999 | TUREBERG | AJ0799 | 25 m | 32.81 | |
27 | 676 | Hareskog Ludwig | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH5398 | 25 m | 33.08 | |
28 | 892 | Eriksson Eddie | 1999 | IFÅ | 99B051 | 25 m | 33.18 | |
29 | 717 | Filinau Alexej | 1998 | SÖDERTÖRN | AL3998 | 25 m | 34.20 | |
30 | 484 | Strandberg Hugo | 1999 | GUSTAVSBER | AK0999 | 25 m | 34.30 | |
31 | 485 | Toreborg David | 1999 | GUSTAVSBER | AQ5999 | 25 m | 34.57 | |
32 | 705 | Tellgren Sebastian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AI5198 | 25 m | 37.22 | |
33 | 825 | Xia Nicklas | 1998 | ÅKERSBERGA | AG5798 | 25 m | 38.79 | |
34 | 474 | Cedergren Gabriel | 1999 | GUSTAVSBER | AW2799 | 50 m | 41.35 | |
35 | 879 | Rosén Axel | 1999 | LIDINGÖ SK | AW4199 | 25 m | ||
36 | 882 | Sundelin Carl | 1999 | LIDINGÖ SK | AW3799 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 27 september 2014 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 14:03 |