Program för Vikingadoppet 2014
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 32
|
Tävling |
Vikingadoppet 2014 |
|
Utskriftsdatum |
08 november 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Furulund |
|
Utskriftstid |
15:36 |
|
|
Arrangör |
SS Iden |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
08 november 2014 |
|
|
|
|
Gren 32, 50m Frisim Damer |
Finaler (9) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
373 |
2 |
Sofia Lund |
2003 |
BP4803 |
POSEIDON |
|
25m |
|
443 |
3 |
Amina Sabotic |
2003 |
AR8503 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
49.50 |
254 |
4 |
Adna Curan |
2003 |
BK4803 |
MKK |
|
25m |
|
295 |
5 |
Emma Mattsson |
2003 |
BO5803 |
MKK |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
470 |
1 |
Linda Tetens |
2003 |
BJ4203 |
POSEIDON |
|
25m |
47.56 |
56 |
2 |
Siri Vikman |
2003 |
BL7803 |
SK HAJEN |
|
25m |
44.66 |
22 |
3 |
Hanna Barnell |
2003 |
BF6403 |
SK HAJEN |
|
25m |
43.18 |
385 |
4 |
Julia Rieschel |
2003 |
BF8203 |
POSEIDON |
|
25m |
43.68 |
490 |
5 |
Elina Ohrberg |
2003 |
BG2603 |
SK HAJEN |
|
25m |
45.42 |
249 |
6 |
Sanna Bredberg Jakstrand |
2003 |
BG1803 |
MKK |
|
25m |
48.01 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
464 |
1 |
Sumeja Mustajbasic |
2003 |
BD4803 |
POSEIDON |
|
25m |
42.69 |
155 |
2 |
Fanny Moreau |
2003 |
AF3603 |
LANDSKRONA |
|
50m |
41.60 |
457 |
3 |
Emma Bontidean |
2003 |
AW1803 |
POSEIDON |
|
25m |
40.82 |
265 |
4 |
Agnes Gustafsson |
2003 |
BH6403 |
MKK |
|
25m |
41.60 |
190 |
5 |
Alva Bensby |
2003 |
AX6203 |
SK LÖDDE |
|
25m |
42.04 |
90 |
6 |
Angelica Böhme |
2003 |
AR3603 |
SS IDEN |
|
25m |
42.75 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
189 |
1 |
Milla Andersson |
2003 |
AX4203 |
SK LÖDDE |
|
25m |
40.16 |
110 |
2 |
Emelie Persson |
2003 |
AG9203 |
SS IDEN |
|
25m |
39.03 |
456 |
3 |
Boel Bergquist |
2003 |
BI2803 |
POSEIDON |
|
25m |
38.73 |
231 |
4 |
Nicole Ahlbeck |
2003 |
AR2603 |
MKK |
|
25m |
38.76 |
54 |
5 |
Isabell Tretinjak |
2003 |
AH1203 |
SK HAJEN |
|
25m |
39.49 |
462 |
6 |
Alice Litterfeldt |
2003 |
AZ3803 |
POSEIDON |
|
25m |
40.70 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
436 |
1 |
Elin Lundberg |
2003 |
AP2403 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
38.55 |
468 |
2 |
Ella Rydström |
2003 |
AW9803 |
POSEIDON |
|
25m |
37.94 |
53 |
3 |
Tilde Thorsson |
2003 |
AL6203 |
SK HAJEN |
|
25m |
37.71 |
141 |
4 |
Linnea Eriksson |
2003 |
AG2803 |
LANDSKRONA |
|
50m |
37.93 |
35 |
5 |
Clara Huston |
2003 |
AR7603 |
SK HAJEN |
|
25m |
38.14 |
433 |
6 |
Olivia Hansson |
2003 |
AP5403 |
ÖSTERLEN |
|
50m |
38.68 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
79 |
1 |
Ella Persson |
2003 |
AX2403 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
37.05 |
55 |
2 |
Freja Werker |
2003 |
AH3203 |
SK HAJEN |
|
25m |
36.86 |
247 |
3 |
Lovisa Bjurnemark |
2003 |
BG9603 |
MKK |
|
25m |
36.59 |
164 |
4 |
Wilma Rundblad |
2003 |
AP5803 |
LANDSKRONA |
|
50m |
36.76 |
84 |
5 |
Alva Söderberg |
2003 |
AP8803 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
36.87 |
114 |
6 |
Anna Twedberg |
2003 |
AR4203 |
SS IDEN |
|
25m |
37.26 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
193 |
1 |
Filippa Dihle |
2003 |
AR6203 |
SK LÖDDE |
|
25m |
36.14 |
145 |
2 |
Matilda Hoff |
2003 |
AG6803 |
LANDSKRONA |
|
50m |
35.83 |
62 |
3 |
Julia Andersson |
2003 |
AP9803 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
35.51 |
150 |
4 |
Linnéa Lindh |
2003 |
AI3803 |
LANDSKRONA |
|
50m |
35.83 |
243 |
5 |
Lejla Beganovic |
2003 |
AR9403 |
MKK |
|
25m |
35.95 |
489 |
6 |
Johanna Melin |
2003 |
AL7403 |
SK SYDSIM |
|
50m |
36.58 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
93 |
1 |
Josefin Dellhede |
2003 |
AD3403 |
SS IDEN |
|
25m |
35.27 |
80 |
2 |
Agnes Risholm |
2003 |
AP7803 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
34.94 |
95 |
3 |
Viktoria Dellhede |
2003 |
AD2403 |
SS IDEN |
|
25m |
34.51 |
23 |
4 |
Elsa Bitzén |
2003 |
AD8203 |
SK HAJEN |
|
25m |
34.66 |
296 |
5 |
Mollie Morfelt |
2003 |
AG8803 |
MKK |
|
25m |
35.15 |
166 |
6 |
Tilde Röiseth |
2003 |
AF5603 |
LANDSKRONA |
|
25m |
35.49 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
465 |
1 |
Andrea Nistor |
2003 |
AW7803 |
POSEIDON |
|
25m |
34.04 |
85 |
2 |
Alice Tufvesson |
2003 |
AX5403 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
33.23 |
382 |
3 |
Ditte Oredsson |
2003 |
AM9403 |
POSEIDON |
|
25m |
31.62 |
428 |
4 |
Gabriella Wivsätter |
2003 |
AE4603 |
SK SYDSIM |
|
25m |
31.97 |
36 |
5 |
Ella Jeppsson |
2003 |
AD0403 |
SK HAJEN |
|
25m |
33.81 |
28 |
6 |
Thea Dahlqvist |
2003 |
AR4603 |
SK HAJEN |
|
25m |
34.29 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
08 november 2014 |
Licensierad till: Simsällskapet Iden |
Utskriftstid |
15:36 |
|