Ohjelma IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 22
|
Kilpailu |
LR IKM 2014 alkukilpailut ES1 |
|
Tulostuspäivämäärä |
01 marraskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
16:07 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
01 marraskuu 2014 |
|
|
|
|
Laji 22, P14,15,16 100m Vapaauinti |
Loppukilpailut (8) |
P16 LRIKM-ennätys Teemu Vuorela, SWIM, 51,54 2010 |
P15 LRIKM-ennätys Manu Mäntymäki, NumKis, 51,40 2000 |
P14 LRIKM-ennätys Juho Viitala, TaUs, 54,87 2005 |
|
Erä 1 (8) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Kasper Uusitalo |
2000 |
00A831 |
BS-PU |
|
50m |
1:16.34 |
1:14.34 |
4 |
Roni Törnqvist |
2000 |
00A554 |
BS-PU |
|
50m |
1:14.59 |
1:12.59 |
5 |
Matias Blomfelt |
2000 |
00B064 |
HU |
|
50m |
1:16.32 |
1:14.32 |
6 |
Aku Ovaskainen |
2000 |
00B261 |
ORCA |
|
25m |
1:38.64 |
1:38.64 |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Kiril Pitkänen |
1999 |
99B319 |
HSS |
|
25m |
1:09.14 |
1:09.14 |
2 |
Teemu Laaksonen |
2000 |
00A546 |
BS-PU |
|
50m |
1:09.89 |
1:07.89 |
3 |
Kaius Karvo |
2000 |
00A066 |
HSS |
|
25m |
1:07.40 |
1:07.40 |
4 |
Severi Nieminen |
1999 |
99B298 |
Gladius |
|
25m |
1:06.11 |
1:06.11 |
5 |
Georgy Babenov |
2000 |
00A783 |
ORCA |
|
25m |
1:06.41 |
1:06.41 |
6 |
Atso Iivanainen |
2000 |
00A696 |
HSS |
|
50m |
1:09.71 |
1:07.71 |
7 |
Emil Perkkiö |
2000 |
00A973 |
HSS |
|
25m |
1:08.32 |
1:08.32 |
8 |
Sami Seppälä |
2000 |
00B045 |
BS-PU |
|
50m |
1:13.92 |
1:11.92 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Joona Salminen |
2000 |
00A328 |
Cetus |
|
50m |
1:07.62 |
1:05.62 |
2 |
Oliver Keho |
2000 |
00A824 |
Cetus |
|
50m |
1:06.92 |
1:04.92 |
3 |
Frans Antila |
1998 |
98A910 |
Cetus |
|
25m |
1:04.68 |
1:04.68 |
4 |
Veeti Laine |
2000 |
00A876 |
Cetus |
|
50m |
1:06.12 |
1:04.12 |
5 |
Joonatan Lindfors |
1999 |
99A765 |
Cetus |
|
25m |
1:04.13 |
1:04.13 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Alexi Taimela |
1998 |
98B308 |
Gladius |
|
25m |
1:05.35 |
1:05.35 |
8 |
Aleksej Belfer |
2000 |
00A786 |
ORCA |
|
50m |
1:07.63 |
1:05.63 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Antti Lehtinen |
1999 |
99A730 |
Cetus |
|
25m |
1:03.79 |
1:03.79 |
2 |
Jean-Mikael Avellán |
1998 |
98A652 |
Cetus |
|
25m |
1:03.00 |
1:03.00 |
3 |
Eetu Isosuo |
2000 |
00A623 |
Cetus |
|
25m |
1:02.41 |
1:02.41 |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Joel Vaitilo |
1998 |
98A966 |
Cetus |
|
25m |
1:02.17 |
1:02.17 |
6 |
Janek Erik Päike |
2000 |
00B084 |
HSS |
|
25m |
1:02.61 |
1:02.61 |
7 |
Valtteri Lausala |
1999 |
99A800 |
SGR |
|
50m |
1:05.06 |
1:03.06 |
8 |
Henri Koski |
2000 |
00A803 |
Gladius |
|
25m |
1:03.87 |
1:03.87 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Roberto Honni |
1998 |
98A016 |
HTU |
|
50m |
1:03.75 |
1:01.75 |
2 |
Kustaa Yli-Äyhö |
2000 |
00A023 |
SGR |
|
25m |
1:01.26 |
1:01.26 |
3 |
Arttu Mäki |
1998 |
98A772 |
Cetus |
|
50m |
1:02.48 |
1:00.48 |
4 |
Elias Herlevi |
2000 |
00A187 |
HSS |
|
25m |
1:00.23 |
1:00.23 |
5 |
Elias Tiihonen |
1999 |
99A560 |
HSS |
|
25m |
1:00.31 |
1:00.31 |
6 |
Dmitry Nosov |
1998 |
98A901 |
Gladius |
|
25m |
1:00.60 |
1:00.60 |
7 |
Aarne Santamäki |
1998 |
98B263 |
Gladius |
|
25m |
1:01.31 |
1:01.31 |
8 |
Onni Punkka |
2000 |
00A267 |
Cetus |
|
25m |
1:01.77 |
1:01.77 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Tuomas Herlevi |
1999 |
99A409 |
HSS |
|
25m |
1:00.03 |
1:00.03 |
2 |
Kirill Egorov |
2000 |
00A115 |
ORCA |
|
25m |
58.81 |
58.81 |
3 |
Anton Helin |
1999 |
99A748 |
Cetus |
|
50m |
1:00.64 |
58.64 |
4 |
Verneri Mattila |
1999 |
99A177 |
ORCA |
|
50m |
1:00.50 |
58.50 |
5 |
Jan Strömberg |
1999 |
99A519 |
Cetus |
|
50m |
1:00.58 |
58.58 |
6 |
Rasmus Virta |
1998 |
98B044 |
Cetus |
|
25m |
58.68 |
58.68 |
7 |
Mika Vänskä |
1998 |
98A047 |
HTU |
|
25m |
59.66 |
59.66 |
8 |
Miika Mäentaus |
1998 |
98A782 |
Cetus |
|
50m |
1:02.14 |
1:00.14 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Aksel Saukko-Paavola |
1998 |
98B306 |
HSS |
|
50m |
58.93 |
56.93 |
2 |
Aaro Tähtivuori |
1998 |
98A584 |
HSS |
|
25m |
56.67 |
56.67 |
3 |
Joonas Kotiranta |
1998 |
98A549 |
Cetus |
|
25m |
56.33 |
56.33 |
4 |
Niki Karlsson |
2000 |
00A065 |
HSS |
|
25m |
56.00 |
56.00 |
5 |
Jami Heinilä |
2000 |
00A081 |
HSS |
|
25m |
56.27 |
56.27 |
6 |
Santeri Huhtala |
1998 |
98A774 |
Cetus |
|
50m |
58.62 |
56.62 |
7 |
Tristan Forslund |
1998 |
98A296 |
BS-PU |
|
25m |
56.70 |
56.70 |
8 |
Niko Somila |
1999 |
99A521 |
SGR |
|
50m |
59.73 |
57.73 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Kaarlo Seppänen |
1999 |
99A225 |
HSS |
|
50m |
57.18 |
55.18 |
2 |
Alari Pakarinen |
1998 |
98A651 |
HSS |
|
50m |
56.74 |
54.74 |
3 |
Santeri Hölttä |
2000 |
00A236 |
HSS |
|
50m |
56.24 |
54.24 |
4 |
Sergey Kuznetsov |
2000 |
00A199 |
Cetus |
|
25m |
52.30 |
52.30 |
5 |
Eetu Alitalo |
1999 |
99A732 |
Cetus |
|
50m |
55.15 |
53.15 |
6 |
Konsta Nenonen |
1998 |
98A164 |
Cetus |
|
50m |
56.68 |
54.68 |
7 |
Topi Suomalainen |
1998 |
98A418 |
Cetus |
|
50m |
56.77 |
54.77 |
8 |
Jonni Aho |
1999 |
99A002 |
Cetus |
|
25m |
55.75 |
55.75 |
Tekijä: WinGrodan 1.22.16 |
Tulostuspäivämäärä |
01 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
16:07 |
|