Ohjelma IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 37
|
Kilpailu |
LR IKM 2014 alkukilpailut ES1 |
|
Tulostuspäivämäärä |
02 marraskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
09:19 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
01 marraskuu 2014 |
|
|
|
|
Laji 37, T13,14,15 800m Vapaauinti |
Loppukilpailut (5) |
T15 LRIKM-ennätys Inga Virtanen, HSS, 9:08,05 2009 |
T14 LRIKM-ennätys Patricia Aschan, RaisU, 8:40,18 2008 |
T13 LRIKM-ennätys Jenna Laukkanen, SCV, 9:10,89 2008 |
|
Erä 1 (5) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Sini Koivu |
1999 |
99A482 |
Cetus |
|
25m |
|
|
2 |
Marianne Lehvilä |
1999 |
99B030 |
SGR |
|
25m |
|
|
3 |
Nea Wirtanen |
2000 |
00A946 |
Gladius |
|
25m |
|
|
4 |
Pippi Nordström |
2001 |
01A854 |
HU |
|
25m |
11:41.31 |
11:41.31 |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Johanna Vieraankivi |
2001 |
01A525 |
Cetus |
|
25m |
|
|
8 |
Saara Vesa |
1999 |
99A909 |
ORCA |
|
25m |
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Myra Bengts |
2000 |
00A874 |
Cetus |
|
50m |
11:37.97 |
11:21.97 |
2 |
Diana Lattu |
2001 |
01A500 |
Cetus |
|
50m |
11:28.23 |
11:12.23 |
3 |
Annika Hänninen |
2000 |
00A607 |
Cetus |
|
25m |
11:07.91 |
11:07.91 |
4 |
Daniela Nummi |
2000 |
00A754 |
HSS |
|
25m |
10:49.66 |
10:49.66 |
5 |
Siiri Salokorpi |
2000 |
00A268 |
Cetus |
|
25m |
10:50.00 |
10:50.00 |
6 |
Fanny Virtanen |
2000 |
00A788 |
Cetus |
|
25m |
11:10.04 |
11:10.04 |
7 |
Nelli Ohvo |
2001 |
01A937 |
Cetus |
|
50m |
11:37.57 |
11:21.57 |
8 |
Aino Pere |
2000 |
00A254 |
Cetus |
|
50m |
11:44.15 |
11:28.15 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Veera Heikkinen |
2001 |
01A898 |
HU |
|
50m |
10:59.24 |
10:43.24 |
2 |
Heidi Manninen |
1999 |
99B240 |
ORCA |
|
50m |
10:48.09 |
10:32.09 |
3 |
Nea Tiesmäki |
2000 |
00A689 |
Cetus |
|
50m |
10:32.73 |
10:16.73 |
4 |
Kia Karike |
1999 |
99A491 |
Cetus |
|
50m |
10:28.43 |
10:12.43 |
5 |
Toini Kempinen |
1999 |
99A154 |
HSS |
|
25m |
10:12.94 |
10:12.94 |
6 |
Pia Peräjoki |
2000 |
00A339 |
HSS |
|
25m |
10:27.30 |
10:27.30 |
7 |
Wilma Andreasen |
2000 |
00A430 |
SGR |
|
25m |
10:42.66 |
10:42.66 |
8 |
Emma Kotiranta |
2001 |
01A087 |
Cetus |
|
50m |
11:03.55 |
10:47.55 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Helene Hirvonen |
2001 |
01A179 |
HSS |
|
25m |
10:05.40 |
10:05.40 |
2 |
Lotta Auvinen |
2001 |
01A565 |
Cetus |
|
50m |
10:15.94 |
9:59.94 |
3 |
Roosa Nieminen |
1999 |
99A023 |
HSS |
|
25m |
9:50.63 |
9:50.63 |
4 |
Sophia Lindeberg |
2000 |
00A332 |
HSS |
|
25m |
9:46.90 |
9:46.90 |
5 |
Emma Koiranen |
2001 |
01A054 |
HSS |
|
50m |
10:04.32 |
9:48.32 |
6 |
Marilla Parhiala |
2000 |
00B046 |
Gladius |
|
25m |
9:59.93 |
9:59.93 |
7 |
Cia Wacklin |
2001 |
01A425 |
Cetus |
|
50m |
10:18.00 |
10:02.00 |
8 |
Gemma James |
2000 |
00A422 |
HSS |
|
25m |
10:09.59 |
10:09.59 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Alexandra Vartiainen |
2001 |
01A437 |
HSS |
|
50m |
10:00.65 |
9:44.65 |
2 |
Vilma Oura |
2001 |
01A310 |
HSS |
|
50m |
9:44.85 |
9:28.85 |
3 |
Mirva Kallström |
1999 |
99A128 |
Cetus |
|
25m |
9:27.08 |
9:27.08 |
4 |
Aino Otava |
1999 |
99A484 |
Cetus |
|
50m |
9:06.31 |
8:50.31 |
5 |
Adelia Spångberg |
1999 |
99A418 |
Cetus |
|
50m |
9:19.94 |
9:03.94 |
6 |
Alissa Eloranta |
1999 |
99A486 |
Cetus |
|
50m |
9:43.61 |
9:27.61 |
7 |
Millie Kuusniemi Fishwick |
2000 |
00A428 |
HSS |
|
50m |
9:52.80 |
9:36.80 |
8 |
Wilma Jacobson |
2000 |
00A127 |
Cetus |
|
50m |
10:01.61 |
9:45.61 |
Tekijä: WinGrodan 1.22.16 |
Tulostuspäivämäärä |
02 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
09:19 |
|