Ohjelma IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 4
|
Kilpailu |
LR IKM 2014 alkukilpailut ES2 |
|
Tulostuspäivämäärä |
02 marraskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Hyvinkää |
|
Tulostusaika |
16:04 |
|
|
Järjestäjä |
HyUS |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
01 marraskuu 2014 |
|
|
|
|
Laji 4, P12,13 100m Vapaauinti |
Loppukilpailut (9) |
P13 LRIKM-ennätys Sergey Kuznetsov, Cetus, 55,20 2013 |
P12 LRIKM-ennätys Manu Mäntymäki, NumKis, 58,82 1997 |
P-12 VAIN ALKUKILPAILUSSA |
|
Erä 1 (9) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Topias Ojanen |
2002 |
02A862 |
RiUS |
|
25m |
1:45.21 |
1:45.21 |
3 |
Aleksi Vuorio |
2002 |
02A925 |
SCN |
|
50m |
1:31.18 |
1:29.18 |
4 |
Sebastian Stenbacka |
2002 |
02A472 |
Octopus |
|
25m |
1:37.96 |
1:37.96 |
5 |
Harri Connell |
2001 |
01A950 |
Vanders |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Martti Rautell |
2002 |
02A403 |
Octopus |
|
25m |
1:27.20 |
1:27.20 |
2 |
Kasimir Riihelä |
2002 |
02A316 |
RiUS |
|
25m |
1:24.42 |
1:24.42 |
3 |
Miro Klaus |
2002 |
02A400 |
AQUILA |
|
50m |
1:25.75 |
1:23.75 |
4 |
Viljami Töhönen |
2002 |
02A280 |
RiUS |
|
25m |
1:23.81 |
1:23.81 |
5 |
Aapo Kivioja |
2002 |
02A546 |
KeUi |
|
25m |
1:26.32 |
1:26.32 |
6 |
Tino Lukkaroinen |
2002 |
02A246 |
RiUS |
|
25m |
1:27.51 |
1:27.51 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Lauri Tuomi |
2001 |
01A561 |
HyUS |
|
25m |
1:22.45 |
1:22.45 |
2 |
Eetu Leppänen |
2001 |
01B169 |
TuUS |
|
25m |
1:19.51 |
1:19.51 |
3 |
Ville Rissanen |
2001 |
01B112 |
Vanders |
|
50m |
1:21.38 |
1:19.38 |
4 |
Ilari Silventoinen |
2002 |
02A127 |
SiWa |
|
25m |
1:19.38 |
1:19.38 |
5 |
Birger Niskanen |
2002 |
02A527 |
KeUi |
|
50m |
1:23.87 |
1:21.87 |
6 |
Tapio Uzal |
2001 |
01A125 |
Vanders |
|
50m |
1:24.77 |
1:22.77 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Pyry Räisänen |
2001 |
01A648 |
TuUS |
|
25m |
1:18.51 |
1:18.51 |
2 |
Ali Gardberg |
2001 |
01B128 |
SiWa |
|
25m |
1:17.22 |
1:17.22 |
3 |
Elias Saarinen |
2002 |
02A084 |
RiUS |
|
50m |
1:18.27 |
1:16.27 |
4 |
Aleksanteri Nord |
2002 |
02A814 |
Vanders |
|
25m |
1:16.99 |
1:16.99 |
5 |
Aarne Myllynen |
2002 |
02A328 |
JUK |
|
50m |
1:19.51 |
1:17.51 |
6 |
Iivari Tuomola |
2002 |
02A322 |
TuUS |
|
25m |
1:19.37 |
1:19.37 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Ville-Veikko Katajisto |
2002 |
02A868 |
SCN |
|
25m |
1:15.29 |
1:15.29 |
2 |
Akseli Lehtonen |
2002 |
02A240 |
Octopus |
|
25m |
1:14.99 |
1:14.99 |
3 |
Teemu Salminen |
2001 |
01A830 |
SiHy |
|
25m |
1:14.66 |
1:14.66 |
4 |
Lukas Vahtera |
2001 |
01B137 |
SiWa |
|
25m |
1:14.94 |
1:14.94 |
5 |
Sampo Peltola |
2002 |
02A096 |
KeUi |
|
50m |
1:17.23 |
1:15.23 |
6 |
Oskari Niemi |
2001 |
01B016 |
HyUS |
|
25m |
1:16.14 |
1:16.14 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Veeti Vainionpää |
2001 |
01B069 |
SiWa |
|
25m |
1:13.30 |
1:13.30 |
2 |
Aaro Märsylä |
2001 |
01B014 |
Vanders |
|
25m |
1:12.43 |
1:12.43 |
3 |
Atte Lasmio |
2001 |
01A618 |
RiUS |
|
25m |
1:11.12 |
1:11.12 |
4 |
Valtteri Vuori |
2001 |
01A640 |
KeUi |
|
50m |
1:14.24 |
1:12.24 |
5 |
Herkko Lajas |
2001 |
01B001 |
RiUS |
|
50m |
1:14.87 |
1:12.87 |
6 |
Patrik Wagner |
2002 |
02A218 |
SiWa |
|
25m |
1:13.68 |
1:13.68 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Juho Laukkanen |
2001 |
01A473 |
SiWa |
|
25m |
1:10.66 |
1:10.66 |
2 |
Ivan Turbin |
2001 |
01A590 |
HyUS |
|
25m |
1:09.17 |
1:09.17 |
3 |
Atte Alila |
2001 |
01B157 |
AQUILA |
|
50m |
1:10.78 |
1:08.78 |
4 |
Samuli Korva |
2002 |
02A200 |
Octopus |
|
25m |
1:09.06 |
1:09.06 |
5 |
Aleksi Seger |
2001 |
01A401 |
Octopus |
|
25m |
1:10.59 |
1:10.59 |
6 |
Onni-Kalle Luomala |
2002 |
02A758 |
JUK |
|
25m |
1:10.77 |
1:10.77 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Oskari Rantamäki |
2001 |
01A497 |
Octopus |
|
25m |
1:07.94 |
1:07.94 |
2 |
Olli Malmberg |
2001 |
01A368 |
Octopus |
|
50m |
1:09.18 |
1:07.18 |
3 |
Taneli Lantta |
2001 |
01A493 |
Vanders |
|
25m |
1:05.35 |
1:05.35 |
4 |
Kalle Mäkinen |
2002 |
02A088 |
Vanders |
|
50m |
1:08.68 |
1:06.68 |
5 |
Konsta Seppä |
2001 |
01A294 |
RiUS |
|
25m |
1:07.59 |
1:07.59 |
6 |
Mikael Virtanen |
2002 |
02A066 |
RiUS |
|
25m |
1:08.72 |
1:08.72 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Matias Hjelm |
2002 |
02A098 |
Vanders |
|
50m |
1:06.11 |
1:04.11 |
2 |
Risto Laisi |
2001 |
01A630 |
SCN |
|
50m |
1:05.47 |
1:03.47 |
3 |
Erik Nurmi |
2001 |
01A470 |
Vanders |
|
25m |
1:03.15 |
1:03.15 |
4 |
Timi Torkkel |
2001 |
01A015 |
STRiksu |
|
25m |
1:03.21 |
1:03.21 |
5 |
Joona Mikkola |
2001 |
01A475 |
SiWa |
|
50m |
1:05.52 |
1:03.52 |
6 |
Kasper Envalds |
2001 |
01A496 |
Vanders |
|
50m |
1:07.22 |
1:05.22 |
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
02 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Hyvinkään Uimaseura |
Tulostusaika |
16:04 |
|